Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a ovaj koristim... non-stop..... revolucionarni telefon... bez cekanja... da ti centrala prespoji... samo stisnes dugme... i izrazis se.....

moto.jpg
 
Član
bulex je napisao(la):
a ovaj koristim... non-stop..... revolucionarni telefon... bez cekanja... da ti centrala prespoji... samo stisnes dugme... i izrazis se.....

moto.jpg

auu kolika antena mozes covjeka ubit s njom

ovo ja trenutno koristim
 
Član
3616-23.jpg


Nokia%206131%20black.jpg


NOKIA 6131
1GB,mp3 kvalitetan i veoma glasan zvučnik,kamera 1.3 MPX dobra po danu,
ekran 320x240 ima 16miliona boja,podržava sve skoro inače je bio najnapredniji S40 mobitela,ima opcije ko i ove nove nokie serie 6,dosta se toga može ubaciti u mobitel podržava i
swf,meni i tema može biti swf,i što sam svugdje po interentu čitao da baterija traje malo,umene nije tako,bude 4 ili više dana zavisi,takođe ko ga ima nek uradi update softwera ako nije zadnji u njemu jer sa najnovijim se brže pali ekran ;)
ja ga neću mjenjati dok radi radi,meni je odličan :cool:
 
Prije jako furao mobitele,a zadnjih godinu dana malte ne mi se jebe za mobitelom,ali et.

Uglavno,,Nokia N70,fora mobitel,symbian,2.0mpx,video zapisi...,glavna karakteristika svakako symbian.No i cvrst je jako,mene iznenadio,ja sam mislio da su smartphonovi pič***,ali ovaj je predobar,ispadao sto puta i nista mu nije.

nokian70.jpg
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
Nokia 2600 clasic :) nedam vise ni marku na skupe telefone... baksuz sam sto se toga tice... ;)

191122-nokia-2600c-velika.jpg

isti takav još je u garanciji :lol:, šta ja znam zadovoljan sam ima jednu samo manu nema memorije :icon_sad: drugo je sve OK :icon_smile:
 
Death_beat je napisao(la):
koristim nokiu 6120c vec vise od godinu dana..kupio u telecomu i jos je otplacujem :)
software dobar, nikakvih problema, kamera..pri idealnoj svjetlosti dobra, inace nicem ne valja..
poklopac se poceo micati, dugmici skripe, micu se...pfff

hehe ev nisam jedini :) ima i djavolica iste muke



Ja im vec mislila reklamirati svoj, kontala da je to nesto do njega samo :lol: hajmo mi to njima vratiti dok su jos pod garancijom, posto sam i ja na isti nacin kupila :lol:
btw. desava li se kod tebe onako ponekad da ga pukne neki prenos pa se sam od sebe ugasi i upali, ili odjednom nestane svih tonova na telefonu :icon_question:
 
djavolica je napisao(la):
Ja im vec mislila reklamirati svoj, kontala da je to nesto do njega samo :lol: hajmo mi to njima vratiti dok su jos pod garancijom, posto sam i ja na isti nacin kupila :lol:
btw. desava li se kod tebe onako ponekad da ga pukne neki prenos pa se sam od sebe ugasi i upali, ili odjednom nestane svih tonova na telefonu :icon_question:
ma bjez, kanta obicna, nije ni cudo sto mu ovako opada cijena brzo.. :lol:

desava se jasta, ali rijetko, samo sto kod mene poslije toga rade tonovi ali mu ne radi mikrofon..pa ga onda ja moram rucno ugasiti i upaliti da bi onda proradilo sve kako treba..
zaboravio sam dodati da mu se onaj prsten srebreni operutao skroz, ni na sta ne lici.. :icon_mad:
 
Član
šakal40 je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
Nokia 2600 clasic :) nedam vise ni marku na skupe telefone... baksuz sam sto se toga tice... ;)

191122-nokia-2600c-velika.jpg

isti takav još je u garanciji :lol:, šta ja znam zadovoljan sam ima jednu samo manu nema memorije :icon_sad: drugo je sve OK :icon_smile:

ma ebes memoriju ima je taman toliko da nemoras poruke brisati a sto se tice tonova slika itd pa ja kako sam ga uzeo samo sam ubacio karticu i nish vise... jos uvijek svira nokia tune :) a trizex skripi tu i tamo al nije tako strasnol...
 
Death_beat je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Ja im vec mislila reklamirati svoj, kontala da je to nesto do njega samo :lol: hajmo mi to njima vratiti dok su jos pod garancijom, posto sam i ja na isti nacin kupila :lol:
btw. desava li se kod tebe onako ponekad da ga pukne neki prenos pa se sam od sebe ugasi i upali, ili odjednom nestane svih tonova na telefonu :icon_question:
ma bjez, kanta obicna, nije ni cudo sto mu ovako opada cijena brzo.. :lol:

desava se jasta, ali rijetko, samo sto kod mene poslije toga rade tonovi ali mu ne radi mikrofon..pa ga onda ja moram rucno ugasiti i upaliti da bi onda proradilo sve kako treba..
zaboravio sam dodati da mu se onaj prsten srebreni operutao skroz, ni na sta ne lici.. :icon_mad:
hahaha iste karakteristike znaci :lol::lol::lol:i kod mene je ista stvar s prstenom a on se naravno ne moze zamijeniti predpostavljam, jos malo se pocelo oko kamere ono guliti takodje pozadi.Meni se desi samo da nestane tonova tj telefon zvoni recimo i ja se javim, niti ja koga cujem niti taj neko mene dok takodje ne ugasim telefon i ponovo upalim i onda sve ok.Kako smo ih mi samo dobro platili, a mogu misliti koliko su sad!Ja htjela tada 6300 al nje naravno nije bilo, rasprodale se.Barem bi jeftinije prosla a dobila isti telefon skoro :icon_smile:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Ja im vec mislila reklamirati svoj, kontala da je to nesto do njega samo :lol: hajmo mi to njima vratiti dok su jos pod garancijom, posto sam i ja na isti nacin kupila :lol:
btw. desava li se kod tebe onako ponekad da ga pukne neki prenos pa se sam od sebe ugasi i upali, ili odjednom nestane svih tonova na telefonu :icon_question:
ma bjez, kanta obicna, nije ni cudo sto mu ovako opada cijena brzo.. :lol:

desava se jasta, ali rijetko, samo sto kod mene poslije toga rade tonovi ali mu ne radi mikrofon..pa ga onda ja moram rucno ugasiti i upaliti da bi onda proradilo sve kako treba..
zaboravio sam dodati da mu se onaj prsten srebreni operutao skroz, ni na sta ne lici.. :icon_mad:
hahaha iste karakteristike znaci :lol::lol::lol:i kod mene je ista stvar s prstenom a on se naravno ne moze zamijeniti predpostavljam, jos malo se pocelo oko kamere ono guliti takodje pozadi.Meni se desi samo da nestane tonova tj telefon zvoni recimo i ja se javim, niti ja koga cujem niti taj neko mene dok takodje ne ugasim telefon i ponovo upalim i onda sve ok.Kako smo ih mi samo dobro platili, a mogu misliti koliko su sad!Ja htjela tada 6300 al nje naravno nije bilo, rasprodale se.Barem bi jeftinije prosla a dobila isti telefon skoro :icon_smile:

rijesenje za vas je da izvadite bateriju i spojite ga direkt na FERGUSONA :D
 
Član
Hoce li mi neko reci koliko se krecu novi IPOD-ovi u mobil shopovima...
Idu praznici pa valja i poklon kupiti!!!

asp...ITNO~!:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top