Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posto sam skoro kupio telefon a bio sam toliko neodlucan sta da uzmem palo mi je ovo na pamet da svi kazemo utiske o svojim telefonima...

Ja trenutno posjedujem Samsung D900i,prvi utisci su dobri osim sto je tastatura malo neprakticna.Kamera mu je 3.0 i meni ne treba bolja!
U njega sam stavio 2Gb karticu koja radi super napunjena je do vrha... Kartica je placena 15 km...

Telefon sam platio 260 km prije 3 dana(nov)!

A sad vi opisite svoje telefone i obavezno napisite koliko je para nov ili polovan!!;)
http://i.expansys.com/i/b/b150563.jpg
 
Putovanja.ba
Administrator
Nokia 6300, uzeo na rate preko poste ima mozda i godina sad, svidjeo mi se dizajn i materijal, masivno izgleda i jedino sam ga zato uzeo, kamera tu i tamo, moze se slikati, nema blic... Jedina mana sto ne cujem dobro na njega, zvucnik mu je slab.

nokia_6300_zoom.jpg
 
Član
lh-O1 Touch Screen 3'2 displey mp3,mp4,3gp,WMA,i svasta nesta
2.0MP prejak zvuk ima jos ponesta al eto :D
 
Član
iphone vec 8-9 mjeseci,nema boljeg mobitela na svijetu za mene,za 2 dana mi stize 3g ,rekao sam nikad nijedan drugi mobitel necu imat
 
Legend
Nokia 6233 i LG KP100

Nokiu 6233 koristim vec godinu danai prezadovoljan sam,kamera 2.0 mpx,slike su dobrog kvaliteta,smicni u 640X480 rezoluciji,zvuk odlican,jedina zamjerka kao kod feleta znaci veoma se slabo cuje na zvucnik kad pricam
 
Član
LG Prada:icon_redface:...sminka hebena...al nije losh telefon uopste...3"display all touch screen...ne koristim ga bas puno ovde...samo kad dodjem kuci...za sad je ok...dok nedosadi...vidit cemo sta je dalje:)
 
Početnik
ja sam startala sa motorolama, pa sam jedno 5-6 godina motorole imala - kako koji model je izlazio, od onih sminkerskih, tako sam ih uzimala... sad se vise i ne sjecam kako su se zvali, startak, baby moto, pa neka na preklop... nemam pojma... 2004 sam presla na sony ericsson i od tada samo po tome udaram... 610, pa onaj iz S serije, sto se okretao, sa velikim ekranom, ne sjecam se sifre, zatim W630i i sada imam W910i... simpatican je, mada, navikla sam na gabaritnije telefone, pa mi je uvijek tesko da ga nadjem u tasni... tipkovnica nije savrsena, sve tipke su u ravnini, pa je lako potrefiti pogresnu... no, ja volim se, pa mi nije mrsko malo se potruditi... slijedeci ce biti iphone, to vec znam, samo necu dekodiran, a to je malo teze naci, zato cekam...

dopuna - naredio panajotis ;)
evo fotografija... s raznih strana... nemam pojma koliko je kostao... decko mi ga je poklonio... :)


 
Član
Astra je napisao(la):
iphone vec 8-9 mjeseci,nema boljeg mobitela na svijetu za mene,za 2 dana mi stize 3g ,rekao sam nikad nijedan drugi mobitel necu imat

Jest, tko iPhone proba... svi drugi mobiteli mu ohlade :cool:
 
Član
koristim samsung D600 vec godinu i po ako ne i dvije i prezadovoljan sam telefonom ,nikad dosad niti jedan kvar ,kamera je 2.0 MP i solidna je
 
Član
Prije sam se preprodavao mobitele i nosao sam sve i svashta !

Telefon koji me najvishe odushevio bio je 8800 Sirocco Black

Zadnju godinu dana samo mijenjam N95ice , a trenutno imam N95 8GB i josh 2 telefona koja prodajem :D

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/images/n958gb-review12.jpg

http://www.letsgodigital.org/images/artikelen/47/samsung_sghx830_zoom.jpg
 
Član
gogy je napisao(la):
koristim samsung D600 vec godinu i po ako ne i dvije i prezadovoljan sam telefonom ,nikad dosad niti jedan kvar ,kamera je 2.0 MP i solidna je

Moj drugar ima D600 vec oko 4 godine... radi ko blesav nikad kvara..
Ja sam imao prije ovog k750i Sony Ericsson i bio sam prezadovoljan sa njim .. slike su bile super. ispao na pod prije 20-tak dana i samo ostao bez mreze...
Al kupio sam novi :icon_smile:

P.S. MOLIM VAS POSTUJTE I SLIKE VASIH MOBITELA DA NE BI NAGADJALI KOJI JE KOJI MODEL kao i CIJENU ISTOG!
 
Član
imam lg prada i sony erikson t630 ta dva nosam..pradu sam uzo prije jedno 20 dana a ovaj sony erikson imam vec 1,5 godinu...sluzi me extra nikad nista nije otislo imo je padova zestokih ali svaki put prezivi..hehe
to su ti obadva koristim
 
Član
xzone je napisao(la):
imam lg prada i sony erikson t630 ta dva nosam..pradu sam uzo prije jedno 20 dana a ovaj sony erikson imam vec 1,5 godinu...sluzi me extra nikad nista nije otislo imo je padova zestokih ali svaki put prezivi..hehe
to su ti obadva koristim

Imao sam i ja taj t630...
extra telefon ... sluzio me 2 god bez mane.. dao ga za male pare :(
 
Član
panajotis je napisao(la):
gogy je napisao(la):
koristim samsung D600 vec godinu i po ako ne i dvije i prezadovoljan sam telefonom ,nikad dosad niti jedan kvar ,kamera je 2.0 MP i solidna je

Moj drugar ima D600 vec oko 4 godine... radi ko blesav nikad kvara..
Ja sam imao prije ovog k750i Sony Ericsson i bio sam prezadovoljan sa njim .. slike su bile super. ispao na pod prije 20-tak dana i samo ostao bez mreze...
Al kupio sam novi :icon_smile:

P.S. MOLIM VAS POSTUJTE I SLIKE VASIH MOBITELA DA NE BI NAGADJALI KOJI JE KOJI MODEL kao i CIJENU ISTOG!


e jbg...pretjera ga sad ti...
 
Član
Isto kao Diablo, namijenjao se telefona, onda mi ohladilo, dugo nosao smartphonove, symbiane, qtek-ove windows mobile uredjaje, onda mi dosadili, imao Samsung X820, sminkercic al extra upotrebljiv, odlican aparat/sliku imao, i slomim ga popola :( sad sam podugo imao neku nokiu, samo polifona zvona ima :D crno bijela :D najjaca funkcija ikad, imala led diodu kao lampu, prava stvar :D sad skoro uzeo Nokia 6280, svidjela mi se strasno zbog klipova u rezoluciji 640x480 :D dobra za koristenje, jednostavno ima fino doradjen software i extra mi godi, brza za tipkanje itd. itd. Cijenim strasno "doradjene" telefone, funkcionalne, kad spojim ovu nokiu recimo na komp data kablom moze da radi kao usb drive bez ikakvih drivera, preko bluetootha se poveze s laptopom bez ikakvih posebnih drivera za nju, preko BT mogu da "surfam" kroz sadrzaj memorije kao po flash driveu i sl.

X820
Samsung%20x820.jpg




Trenutna nokaja

no6280_00.jpg


P.S. I njoj sam uspio razbiti ekran, radi ga samo 1/3, moram se nakaniti ovih dana da ga odem zamijeniti,vec sam se navikao na nju :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top