Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kod mene Samsung D600, extra mobitel, jako fino dizajniran, ali mana sto nema podrzanih aplikacija vele, ziva muka instalirat java igricu, potrebno peglanje od barem pola sata ako uopce uspijes, nema promjenjivih tema itd... sto se tice ostalog, ima stereo zvucnike koji jako dobro sviraju, ne glasno ali jako kvalitetno, ekran je extra, kamera za 2megapixela me ugodno iznenadila, mana je sto ima bljeskalicu a ne blic, i ne podrzava prebacivanje brjeva sa telefona na karticu, pa ako mjenjas sim karticu jebat cete mu sve zivo i mrtvo u tvornici odakle je dos`o...

Sad je vec malko vise od 2 god. kod mene, tipke navigacije mu stekaju, baterija je krepala stara moze 3 sata, kupio novu zamjensku i moze 1 dan...hmmmm....i da podrzava micro Sd kartice do 2Gb, ali ruku na srce ja imam punu od 1Gb icesto se dogodi da zastopa ko kompjuter, i onda cuvapj bateriju pa ga pali nanovo...;)
 
Član
Nakon iPhone-a stize i Samsung i900 Omnia 8GB (bolji mi je iPhone)

samsung-omnia.jpg


samsung_omnia.jpg


"Bazirana na Windows Mobile 6.1 Pro, Omnia nudi 3.2 inčni WideQVGA ekran (240 x 400 piksela) i optički miš sličan onome kod Samsung i780. I900 dolazi s odličnom kamerom od 5 megapiksela koja ima auto fokus, detektor lica i osmijeha i auto- panoramu za snimanje. Dolazi i s funkcijom Geo označavanja i GPS prijemnikom.

Samsung i900 Omnia napravljen je od brušenog metala . Oblika i dimenzija je vrlo sličan iPhone-u, a kapacitetom memorije je identičan Apple iPhone-u. Ima ili 8 Gb ili 16 GB, a memoriju je moguće proširiti s microSD (TransFlash) memorijskom karticom do 16 GB. Dimenzije uređaja su 112 x 56.9 x 12.5 mm.

Omnia je četveropojasni uređaj i ima podršku za GSM/GPRS/EDGE i HSDPA 7.2 Mbps. Zahvaljujući ugrađenom Akcelerometaru, korisničko sučelje može se rotirati i pratiti orijentaciju uređaja. Dolazi i s podrškom za Wi- Fi, ima USB utor, FM radio s RDS i stereo Bluetoothom A2DP.

Baterija je standardna, Li-Ion 1440 mAh, a vrijeme razgovora i životni vijek baterije još nisu procijenjeni."
 
Član
Napokon se rijesio prade i uzeo sony ericsson c902...vise nego zadovoljan..fenomenalan telefon...

sony-c902.jpg


_dsc3512.jpg
 
Član
Trenutno Samsung F 480.Prezadovoljna sam njime ,kamera 5.0 megapixela,ekran 2.8"TFT,rezolucija 240 x 320......Jedino sto me zeza to je pisanje poruke u toku voznje ,lakse je kad imas tipkice pa napamet napises ..ovako ..pih stoljece treba!!!
rrvbx1.jpg

14c6w61.jpg
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Trenutno Samsung F 480.Prezadovoljna sam njime ,kamera 5.0 megapixela,ekran 2.8"TFT,rezolucija 240 x 320......Jedino sto me zeza to je pisanje poruke u toku voznje ,lakse je kad imas tipkice pa napamet napises ..ovako ..pih stoljece treba!!!
rrvbx1.jpg

14c6w61.jpg

i inace a kamol u toku voznje...to je bio glavni razlog zasto sam se rijesio prade...nikad vise touch screen...tipka je caaar...
 
Član
nodiash je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Trenutno Samsung F 480.Prezadovoljna sam njime ,kamera 5.0 megapixela,ekran 2.8"TFT,rezolucija 240 x 320......Jedino sto me zeza to je pisanje poruke u toku voznje ,lakse je kad imas tipkice pa napamet napises ..ovako ..pih stoljece treba!!!
rrvbx1.jpg

14c6w61.jpg

i inace a kamol u toku voznje...to je bio glavni razlog zasto sam se rijesio prade...nikad vise touch screen...tipka je caaar...



:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Administrator
GTI 16V je napisao(la):
Trenutno Samsung F 480.Prezadovoljna sam njime ,kamera 5.0 megapixela,ekran 2.8"TFT,rezolucija 240 x 320......Jedino sto me zeza to je pisanje poruke u toku voznje ,lakse je kad imas tipkice pa napamet napises ..ovako ..pih stoljece treba!!!
rrvbx1.jpg

14c6w61.jpg

al je kamera izuzetno losa, najslabija od svih 5 MP
 
Član
nismo je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Trenutno Samsung F 480.Prezadovoljna sam njime ,kamera 5.0 megapixela,ekran 2.8"TFT,rezolucija 240 x 320......Jedino sto me zeza to je pisanje poruke u toku voznje ,lakse je kad imas tipkice pa napamet napises ..ovako ..pih stoljece treba!!!
rrvbx1.jpg

14c6w61.jpg

al je kamera izuzetno losa, najslabija od svih 5 MP

ima i toga .. kod sony ericsona c 902 je kamera milion puta bolja u odnusu na ovu !!!
 
Član
Posto sam razbio display na 6630, a ne daje mi se 50 maraka da je napravim, tj. da ih imam rado bih je napravio, jer je mobitel bez mane, i jedino su mi se malo izlazile tipke radi nekih 15 000 iskucanih poruka za neke tri godine, inace je sasvim dobar telefon.

Sad nosam Motorolu RAZR V3, i to ne bilo kakvu, nego unikatnu :D


 
Član
Ja imam SE K510i vec treca godina da je kod mene nebih ga mjenjao dok necrkne nema sanse ja sam prezadovoljan telefonom, za moje potrebe netrebami nista vise!!! Kamera 1.3MP memorija 30MB MP3 video zapis ma masina tel!!!!
I jos da napomenem da je veoma tvrd ispao mi je mali milijon puta a radi i sad ko singerica!!!
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
nismo je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Trenutno Samsung F 480.Prezadovoljna sam njime ,kamera 5.0 megapixela,ekran 2.8"TFT,rezolucija 240 x 320......Jedino sto me zeza to je pisanje poruke u toku voznje ,lakse je kad imas tipkice pa napamet napises ..ovako ..pih stoljece treba!!!
rrvbx1.jpg

14c6w61.jpg

al je kamera izuzetno losa, najslabija od svih 5 MP

ima i toga .. kod sony ericsona c 902 je kamera milion puta bolja u odnusu na ovu !!!

sony ericsson telefoni imaju najbolju kameru...samo se sjeti k800 sa 3.2mp bolja nego bilo koja kamera sa 5mp...jos neki xenon blic sta ja znam osvjetli bolje od mog foto aparata:D..
 
Član
nodiash je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
nismo je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Trenutno Samsung F 480.Prezadovoljna sam njime ,kamera 5.0 megapixela,ekran 2.8"TFT,rezolucija 240 x 320......Jedino sto me zeza to je pisanje poruke u toku voznje ,lakse je kad imas tipkice pa napamet napises ..ovako ..pih stoljece treba!!!
rrvbx1.jpg

14c6w61.jpg

al je kamera izuzetno losa, najslabija od svih 5 MP

ima i toga .. kod sony ericsona c 902 je kamera milion puta bolja u odnusu na ovu !!!

sony ericsson telefoni imaju najbolju kameru...samo se sjeti k800 sa 3.2mp bolja nego bilo koja kamera sa 5mp...jos neki xenon blic sta ja znam osvjetli bolje od mog foto aparata:D..


U pravu si..ja sam najzadovoljnija bila kamerom dok sam imala k 800i,poslije toga todje nokia 7390 bezze joj kamera i onda kupim ovaj samsung,koji je me je privukao dizajnom ..onako na izgled mi se dopada pravo . A kamera vec mane vise...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top