Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Inace meni fakat predobar i premocan mob
Samsung i900 omnia 16G




SPECIFIKACIJA

Osnovno
Market
Status : Aktuelan

Model : i900 Omnia 16GB

Mreže : 850Mhz, 900Mhz, 1800Mhz, 1900Mhz, HSDPA,

Kućište
Dimenzije : 112x56.9x12.5 mm

Težina : 127 grama

Oblik : monoblok,

Antena : interna

Tastatura : nema,

Procesor
Procesor : Marvell PXA312

Takt : 624 MHz

Baterija
Vrsta : Li-Ion

Kapacitet : 1440 mAh

Ostalo
Ostalo : vibracija,

Ekran
Glavni
Tip : TFT

Broj boja : (16-bit) 65.536 boja

Rezolucija : 240x400 piksela

Ostalo : osetljiv na dodir,

Kamera
Glavna
Orijentacija sočiva : sa zadnje strane

Broj piksela senzora : 5.03 megapiksela

Rezolucija fotografija : 2592x1944 piksela,

Ostalo : video zapis, blic, autofokus,

Pomoćna
Orijentacija sočiva : sa prednje strane

Zvuk
Reprodukcija
Melodije : polifone,

Format melodija : mid, mp3,

Ostalo : spikerfon, fm radio prijemnik,

Memorija
Interna
Kapacitet : 16384 MB

Eksterna
Podržani formati : microSD (Trans Flash),

Maximalno podržano : 16384 MB

Softver
Operativni
sistem
Vrsta : Windows Mobile

Verzija : 6.1

Podržani formati : amr, aac, wav, mp3, wma,

Funkcije
Osnovne : kalkulator, kalendar, alarm, konverter,

Napredne : photo-callerid, snimanje glasa,

Komunikacija
Lokal
Kablom na : USB 2.0 port, TV ulaz,

Bežično : bluetooth,

Udaljeno
Prenos podataka : GPRS (115 Kb/s), EDGE (236 Kb/s), HSDPA,

WAP pretraživač : 2.0

Email protokoli : POP3, IMAP4, SMTP,

Podržane tehnologije : SMS, EMS, MMS, WiFi, GPS,
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
nismo je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Trenutno Samsung F 480.Prezadovoljna sam njime ,kamera 5.0 megapixela,ekran 2.8"TFT,rezolucija 240 x 320......Jedino sto me zeza to je pisanje poruke u toku voznje ,lakse je kad imas tipkice pa napamet napises ..ovako ..pih stoljece treba!!!
rrvbx1.jpg

14c6w61.jpg

al je kamera izuzetno losa, najslabija od svih 5 MP

ima i toga .. kod sony ericsona c 902 je kamera milion puta bolja u odnusu na ovu !!!

sony ericsson telefoni imaju najbolju kameru...samo se sjeti k800 sa 3.2mp bolja nego bilo koja kamera sa 5mp...jos neki xenon blic sta ja znam osvjetli bolje od mog foto aparata:D..


U pravu si..ja sam najzadovoljnija bila kamerom dok sam imala k 800i,poslije toga todje nokia 7390 bezze joj kamera i onda kupim ovaj samsung,koji je me je privukao dizajnom ..onako na izgled mi se dopada pravo . A kamera vec mane vise...

Ma ajd hebes kameru ba...kolko sam telefona im'o s kamerom nisam ukupno 10 puta slik'o nesto...bitno je da je on fency smency:icon_biggrin:
 
Član
nodiash je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
nismo je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Trenutno Samsung F 480.Prezadovoljna sam njime ,kamera 5.0 megapixela,ekran 2.8"TFT,rezolucija 240 x 320......Jedino sto me zeza to je pisanje poruke u toku voznje ,lakse je kad imas tipkice pa napamet napises ..ovako ..pih stoljece treba!!!
rrvbx1.jpg

14c6w61.jpg

al je kamera izuzetno losa, najslabija od svih 5 MP

ima i toga .. kod sony ericsona c 902 je kamera milion puta bolja u odnusu na ovu !!!

sony ericsson telefoni imaju najbolju kameru...samo se sjeti k800 sa 3.2mp bolja nego bilo koja kamera sa 5mp...jos neki xenon blic sta ja znam osvjetli bolje od mog foto aparata:D..


U pravu si..ja sam najzadovoljnija bila kamerom dok sam imala k 800i,poslije toga todje nokia 7390 bezze joj kamera i onda kupim ovaj samsung,koji je me je privukao dizajnom ..onako na izgled mi se dopada pravo . A kamera vec mane vise...

Ma ajd hebes kameru ba...kolko sam telefona im'o s kamerom nisam ukupno 10 puta slik'o nesto...bitno je da je on fency smency:icon_biggrin:


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Najbitnije je da moze stati u novcanik ,da ne moram zbog njega nositi putnu torbu..
 
Administrator
ersan_sa je napisao(la):
Inace meni fakat predobar i premocan mob
Samsung i900 omnia 16G
slikat cu ti u toku sledece sedmice naslednika omnie, omnia je mala maca za njega, zlo vjeruj mi, krajem godine bi trebao u prodaju...
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
nismo je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Trenutno Samsung F 480.Prezadovoljna sam njime ,kamera 5.0 megapixela,ekran 2.8"TFT,rezolucija 240 x 320......Jedino sto me zeza to je pisanje poruke u toku voznje ,lakse je kad imas tipkice pa napamet napises ..ovako ..pih stoljece treba!!!
rrvbx1.jpg

14c6w61.jpg

al je kamera izuzetno losa, najslabija od svih 5 MP

ima i toga .. kod sony ericsona c 902 je kamera milion puta bolja u odnusu na ovu !!!

sony ericsson telefoni imaju najbolju kameru...samo se sjeti k800 sa 3.2mp bolja nego bilo koja kamera sa 5mp...jos neki xenon blic sta ja znam osvjetli bolje od mog foto aparata:D..


U pravu si..ja sam najzadovoljnija bila kamerom dok sam imala k 800i,poslije toga todje nokia 7390 bezze joj kamera i onda kupim ovaj samsung,koji je me je privukao dizajnom ..onako na izgled mi se dopada pravo . A kamera vec mane vise...

Ma ajd hebes kameru ba...kolko sam telefona im'o s kamerom nisam ukupno 10 puta slik'o nesto...bitno je da je on fency smency:icon_biggrin:


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Najbitnije je da moze stati u novcanik ,da ne moram zbog njega nositi putnu torbu..

kod mene premal novcanik i uske mi pantalonice:lol:
 
Član
nodiash je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
nismo je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Trenutno Samsung F 480.Prezadovoljna sam njime ,kamera 5.0 megapixela,ekran 2.8"TFT,rezolucija 240 x 320......Jedino sto me zeza to je pisanje poruke u toku voznje ,lakse je kad imas tipkice pa napamet napises ..ovako ..pih stoljece treba!!!
rrvbx1.jpg

14c6w61.jpg

al je kamera izuzetno losa, najslabija od svih 5 MP

ima i toga .. kod sony ericsona c 902 je kamera milion puta bolja u odnusu na ovu !!!

sony ericsson telefoni imaju najbolju kameru...samo se sjeti k800 sa 3.2mp bolja nego bilo koja kamera sa 5mp...jos neki xenon blic sta ja znam osvjetli bolje od mog foto aparata:D..


U pravu si..ja sam najzadovoljnija bila kamerom dok sam imala k 800i,poslije toga todje nokia 7390 bezze joj kamera i onda kupim ovaj samsung,koji je me je privukao dizajnom ..onako na izgled mi se dopada pravo . A kamera vec mane vise...

Ma ajd hebes kameru ba...kolko sam telefona im'o s kamerom nisam ukupno 10 puta slik'o nesto...bitno je da je on fency smency:icon_biggrin:


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Najbitnije je da moze stati u novcanik ,da ne moram zbog njega nositi putnu torbu..

kod mene premal novcanik i uske mi pantalonice:lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
2hr3jsy.jpg


Jasem ovaj telefon vec 3 godine i vrijeme je da se promjeni :cool:

Zelja je iPhone ili Nokia N95 8G... Al' para nema :icon_evil:
 
Član
pa nije valjda da niko nema k800:icon_evil:
kupio ga prije 7 mjeseci,do sada radi bez greske, jest da sam mu za novu godinu zahebao display, ne sjecam se kako jbg...sreca pa je bio pod garancijom pa nisam platio novi display:cool:
platio ga 340 i 2GB kartica 20ak KMova...
fotoaparat je odlican, kamera katastrofa, al ona nije ni bitna...

i364591_sony.bmp
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top