Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Koji mobilni telefon posjedujete i kako ste sa njim zadovoljni!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nodiash je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
gogy je napisao(la):
koristim samsung D600 vec godinu i po ako ne i dvije i prezadovoljan sam telefonom ,nikad dosad niti jedan kvar ,kamera je 2.0 MP i solidna je

Moj drugar ima D600 vec oko 4 godine... radi ko blesav nikad kvara..
Ja sam imao prije ovog k750i Sony Ericsson i bio sam prezadovoljan sa njim .. slike su bile super. ispao na pod prije 20-tak dana i samo ostao bez mreze...
Al kupio sam novi :icon_smile:

P.S. MOLIM VAS POSTUJTE I SLIKE VASIH MOBITELA DA NE BI NAGADJALI KOJI JE KOJI MODEL kao i CIJENU ISTOG!


e jbg...pretjera ga sad ti...

Sto ... ako nekome treba savjet koji telefon da uzme.. dodje ovde .. pogleda slike i odluci ;)
 
Član
ako nekome treba telefon ode na internet i sazna sta god treba da zna o njemu...full specification...ili pak ode do radnje gdje ce uzet telefon i vidi ocima svojim...

i to oko cijene ako ga je uzeo prije par mjeseci a da nepricam godinu i vise...cijena vise nije ni priblizno ista...zato postanje cijene nema smisla nikakog...
 
Legend
HP ipaq 614c
-windows mobile 6 OS
-128MB SDRAM / 256MB Flash ROM
-Wireless LAN: IEEE 802.11 b/g5
-Navi .... Igo 8
-8gb micro sd ....
-Office......
-itd itd itd itd.......
Preeezadovoljan sam , ima sve sto danas telefon moze da ima,....jbg sad neke sitnice + -,...nisam prevelik kriticar ,Jedino sto su mu mogli ubaciti vise od 3megapixela cam

Usput , ima li gdje micro sd 16gb za kupiti



7183-iPAQ614horizontal.jpg


ipaq614_1a.gif
 
N

nenad

Do prije mjesec dana sam koristio Samsung D900, platio sam ga oko 400 KM tek kad se pojavio kod nas. Telefon je na lijep i funkcionalan, ali ima i nekih mana:
- kamera po noci vrlo losa, ne moze se porediti sa SE K800 ili Nokia N73
- vrlo cesto se zna desiti da ode flat kabl, ja sam ga morao zamjeniti poslije godinu dana koristenja
[attachment=12412]

Sada koristim iPhone 3G 8GB i pre-prezadovoljan sam :cool:
[attachment=12414]
 
Početnik
samsung D900i kao i kolega sto je postao prije mene uzeo sam tek kad se pojavio i platio nekih 450 KM telefon je u extra stanju i super me je sluzio ali mi se zgadio u zadnje vrijeme ne mogu ni da ga gledam moram nesto novo pod hitno kupiti...
 
Nokia 6120 Classic
zadovoljna telefonom u potpunosti, jedina mana je kamera po noci, slike su jako loseg kvaliteta i plavkaste boje
 
koristim nokiu 6120c vec vise od godinu dana..kupio u telecomu i jos je otplacujem :)
software dobar, nikakvih problema, kamera..pri idealnoj svjetlosti dobra, inace nicem ne valja..
poklopac se poceo micati, dugmici skripe, micu se...pfff

hehe ev nisam jedini :) ima i djavolica iste muke
 
Član
Sory na OFF

a koliko kosta taj Iphone ovaj ko u Nenada,jer sad mislim uzeti neki telefoncic pa me zanim cijena;)
 
Član
Fele je napisao(la):
Nokia 6300, uzeo na rate preko poste ima mozda i godina sad, svidjeo mi se dizajn i materijal, masivno izgleda i jedino sam ga zato uzeo, kamera tu i tamo, moze se slikati, nema blic... Jedina mana sto ne cujem dobro na njega, zvucnik mu je slab.

nokia_6300_zoom.jpg

isti ovakav, samo crn

nokia_6300_black.jpg_300x450.jpg


ja sam zadovoljan
 
Početnik
a znaš li da čak noris može udaviti čovjeka žicom od bežičnog telefona :lol:

joj izvini ali čak mi je fetiš





imam samsung D900i nenad je postavio sliku gore.
ok je. zadovoljna sam
 
Član
hijena_filomena je napisao(la):
a znaš li da čak noris može udaviti čovjeka žicom od bežičnog telefona :lol:

joj izvini ali čak mi je fetiš





imam samsung D900i nenad je postavio sliku gore.
ok je. zadovoljna sam

:lol::lol:...gaga u hijeninoj si mashini...gotovo je...:)
 
Član
Nokia 6610i, stari telefon sa kamerom od cijelih 0.1 mpx :D, al mene extra sluzi...imo sam do sad 3-4 samo telefona, s kamerama, mp3-jem i tim sranjima, al mi isfuralo to imat na mobu, pa sam sebi nabavio PDA, HP iPAQ h4150 (nije telefon, samo Pocket PC), koji ima sve sto mi treba, uz to dodatno i navigaciju...

Nokia
6610i.jpg


HP iPAQ
0000000123_OJ6U17714.jpg
 
Član
Ja sam zaljubljenik u tehniku pa cesto prckam po raznim telefonima... Od pocetka sam fan nokia n serije, imao n70 dvije godine, poslije imao n95 8gb oko godinu i sad imam n96...

Sto se tice n96, dosta sam nezadovoljan, jedine prednosti u odnosu na n95 8gb je slajd, dizajn i kvalitet gps signala... Mislio sam prodati n96, ali sam ipak odustao. Telefon mi trenutno sluzi za slikanje, poruke i pozive, jer nemam bas vremena da se zavitlavam sa ostalim stvarima. Sve sto telefon moze se isproba u prvih nekoliko dana, a onda se neke funkcije ne ukljuce narednih par mjeseci..
Jedini razlog sto sad imam n96, a ne n95 8gb je taj sto je n96 naslednik n95 8gb i sto je skuplji, pa raja kad vidi kaze joj n96...a ovamo krs....:lol:

Nadam se da ce najjaci clan u iducem nastavku n serije pruziti nesto vise i nesto bolje u odnosu na n96, jer stvarno mislim da za to ima prostora, posto je n96 bio skoro korak nazad ili u najboljem slucaju tapkanje u mjestu u odnosu na n95 8gb...

Sto se tice iphone-a...nisam impresioniran onim prvim, a ovaj 3g jos nisam imao priliku vidjeti... Simpaticno mi djeluje ova samsungova nova serija pixton (ili tako nesto, na fazon iphone-a) i ovaj i8510 na fazon ove moje n96-ice...
 
Fele je napisao(la):
Nokia 6300, uzeo na rate preko poste ima mozda i godina sad, svidjeo mi se dizajn i materijal, masivno izgleda i jedino sam ga zato uzeo, kamera tu i tamo, moze se slikati, nema blic... Jedina mana sto ne cujem dobro na njega, zvucnik mu je slab.

nokia_6300_zoom.jpg

Isti ovakav sa memorijskom od 2Gb
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top