kazna od maloprije =)

kazna od maloprije =)

Član
DLS je napisao(la):
jedina mogucnost,,da mu jebes zenu dok je on na duznosti ( tako ti nece bit krivo sto si osto bez vozacke i sto si platio kaznu)

zenu mu nebi dirao jer imaju po jedno 40 godina oba murjaka nevjerujem da su zene nesto mladje ali motaju mi se neke stvari po glavi ako dodje kazna pa bi moga osvasta uraditi da mi nebude krivo;):D
 

DLS

Početnik
elmir je napisao(la):
DLS je napisao(la):
jedina mogucnost,,da mu jebes zenu dok je on na duznosti ( tako ti nece bit krivo sto si osto bez vozacke i sto si platio kaznu)

zenu mu nebi dirao jer imaju po jedno 40 godina oba murjaka nevjerujem da su zene nesto mladje ali motaju mi se neke stvari po glavi ako dodje kazna pa bi moga osvasta uraditi da mi nebude krivo;):D

a budale pa milfice su zeljne kurca vise nego ove mlade .. oni trbonje nemogu (99%) ..haya .. jos ako je kakva sisata ,guzata,ubila se za zime ....joj:cool:
 
:lol::lol::lol: e sto se covjek moze nacitati kvalitetnih gluposti, nasmijati se a Boga mi i zabrinuti..Pa vecina postova je samo za Bogu plakati..Tebi ne gine 100 KM + 1 mjesec + 2 ili 3 boda..Ili na sudskom odlucivanju, 132 KM + 1 mjesec (ili vise) + 2-3 boda, pa ti dokazuj..Jedino sto mozes je pokusati postignuti dogovor sa sudijom da platis kaznu a lijepo i kulturno zamolis istog da ti ne izrekne mjeru zabrane upravljanja motornim vozilom jer kao sto je .nOke rekao, ispricaj sudiji da ti je vozilo svakodnevno potrebno, te da bi izricanjem zabrane tvoja egzistencija dosla u pitanje itd...
 
Član
srdjo je napisao(la):
a onaj zakon da mozes proci ako se nemozes bezbijedno zaustaviti ne pije vode, a?

to mi je citavo vrijeem u glavi.. dobro znam kad sam testove polagao da kad se nemozes zaustaviti da na zuto mozes proci.. i radi toga i citavo vriejem govorim da nisam kriv.. to sam ucio kad sam polagao.. kakav je sad ***** cuj zuto isto crveno.. nidje veze.. zuto i crveno ni blizu:D:D:D:D:D:D
pokusat cu se izvaditi na sudu samo za vozacku, znam ja da novcanu kaznu necu moci ponistiti.. ali nemislim je ni platiti dok neisteknu table na autu.. samo da mi neuzmu vozacku..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
2 suki : ako je ovo istina sto si rekao, ti si jedini koji je uspio tako nesto, ja iskreno ne vjerujem, jer sam isao na sud vise puta, i znam kako je kod nas, uopste policajac ne mora imati dokaz da si ti prosao kroz crveno ili da si prekoracio brzinu, on je pod zakletvnom i to ti je odmah da je njegova rijec vaznija od tvoje, pogotovo jos kad je sa kolegom, i on isto kaze ja sam pod zakletvom i nemam razlog da lazem bla bla bla to je vec gotova prica..

ZELA GTI je napisao(la):
Suki: :lol::lol:

E što ga lupetaš jadan nebio. Čuj dokaži. Dokaži da nisam svezao pojas, dokaži da nisam prešao u drugu traku, da sam prošao kroz crveno....

bas tako :cool:

nezzz zasto je meni uopste potrebno da se sa vama natezem po temi i da dokazujem....ali ajde....
u prilogu vam prilazem dvije slike,prva slika je slika zalbe koju je komandir mupa poslao na drugostepeni sud jer me je prvostepeni sud oslobodio prekrsaja za prekoracenje brzine u naselju.
druga slika je slika mog odgovora drugostepenom sudu na zalbu mupa.

samo da pojasnim.
mene su okrivili za 30+ preko ogranicenja,bio ih 4 jer je bila neka akcija,ja sam se lijepo posvađao i jos im bacio sav pijesak i kamenje ispod guma na njih i na aute...
to je ovaj clan i prekrsaj kojeg ja priznajem tokom postupka,jer...merak kosta ;)

posto ne mogu naci rjesenje kojim sa oslobođen i na drugostepenom sudu prilazem sliku vozacke na kojoj se vidi da nema zabrana,mislim da bi zabrana bas sad bila u toku da sam okrivljen.
nadam se da noke i zela nece zahtjevati da trazim i konacno rjesenje....u kojem je drugostepeni sud podrzao odluku prvostepenog suda na kojem sam oslobođen prekrsaja vezanog za prekoracenje brzine ;)


photos cenzured......


ovo je....nezzzz....mozda neki 10-ti slucaj od kad vozim da sam se na sudu odbranio od prekrsaja vezanog za prekoracenje brzine,samostalno,bez advokata ;)

ovo sto zela kaze za pojas ovo ono,pa ko ce se oko toga maltretirati....nesta im treba i priznati :lol:
 
Član
ja cu se zaliti, bar da spasim vozacku kao sto sam naveo jedno 10-ti put.. AAA za mnom ide policija u golfu IV, kisa pada, golf se raspada, nit upaljenog svjetla, nit upaljene rotacije, samo majmun izbaci ruku na prozor s lizalom i stajj, jbm im sve da im jbm.. navest cu ja mnogo stvari u svoju odbranu.. a sinoc sam saznao da bi mi komsinka mogla dobiti moj slucaj na sudu ako se zalim pa bi MOZDA bilo i lakse.. a MOZDA ce mi ga komsinka sudinica zaprditi vise nego iko :lol::lol::lol:
 
Član
druze ja cu ti reci nesto provjereno, sto sam ja iskoristio na sudu,kada sam napravio udes bez vozacke dozvole,pobjegao sa mjesta dogadjaja,ostetio drzavnu imovinu i jos stosta. Znaci kriv sam sto posto,ali nisam im feninga platio,nisam dobio zabranu polaganja vozackog ispita,niti bilo koji drugi vid kazne na moje ime. Da ne tusim,ono sto sam htio da ti kazem,a vidim da to i Suki dobro poznaje,,, sve sto oni tebi napisu,ti na to mozes da se zalis,znaci u svemu sto ti dodje postoji propust,to ti odgovorno tvrdim. Ako imas kakvog u travniku koji se bavi time otidji mu sa papirom i vidjet ces, neka ti on sastavi zalbu, ako nista vuci predmet,ne mogu te osudit tek tako. Nakon 2 godine dobit ces slucaj zastario i cao. znaci ovo sto sam ti napisao nije rekla kazala,nego iz mog licnog iskustva,ja sam napravio vece sranje nego ti,i nisam platio nista,tako da....

kanite se price ne moze se nista,uvijek se moze nesto;);)
 
Član
ma macko ja sam s 15 godina sam bio napisao zalbu i predao, zaustavljala me policija na skuteru i ja nisam stao, i policajac me gadjao onim lizalom,(citaj najjebeni policajac u travniku :lol: ) i prvo skretanje da kidnem s magistrale ja skrenem i pobjegnem u neku sumu.. kad qrac eto ti policije ispred mene i zapisu me i kazna dodje 400KM.. zalim se spuste mi na 200, sve pismene zalbe, opet se zalim spuste mi na 100KM.. opet se zalim i na kraju zastari slucaj.. eto prije 6 godina tacno :lol::lol: znaci nisam tjeo platiti.. ali sad kako sam cuo treba 5 godina da zastari slucaj.. novi zakoni..cc..
 
Član
ja ti kazem da ti neko strucno lice moze napisati strucnu zalbu na sve sto dobijes od suda,mnogi ce reci nemoj se ganjati sa njima,zasto da ne,sta ces pustit da te gaze,nemas ti tu nekih puno opcija. Moja ti je preporuka da se dobro konsultujes sa nekim ko je strucan,ko poznaje pravosudje i da radis onako kako ti kaze. Ja sam sve radio onako kako mi je jedan covjek govorio i proslo je onako kako je proslo. Ja se na sudu nisam pojavio,iz nekih razloga,tada smo ih naveli. pustili smo da me kazne,a onda su zalbe uslijedile
 
Član
a gledaj ovo sto mi je jako zanimljivo.. prije 2 mjeseca u 4 dana me pisala policija ispred kladionice.. ja ih gledam iz kladionice i nisam tjeo izaci, upisali table u blokic i nikako nistaa nije doslo.. a zaustavljali su me za maglenke, za prekoracenje brzine i odma su pisali kaznu.. to mi se vrti u glavi, mozda su supci vidjeli da sam domaci, kad sam rekao da sam nezaposlen, pa vele haj upisat cemo ga samo u blokic :lol::lol: iskreno se nadammm ovome :lol: nada zadnje umire :lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Jednom za sva vremena:

1) Žuto = crveno

2) Kazna može doći kući bez pisanja naloga

3) Kombi TVOJIH svjedoka nije dovoljan protiv policijske patrole

4) Za pravdanje kako niste imali vremena za zaustavljanje ćete dobiti odgovor: Trebali ste brzinu prilagoditi uvjetima na cesti...

Amen

VELIKI POTPIS NA OVO
Bio sam u istoj situaciji, prosao kroz zuto, mama i tetka sa mnom u autu, 500m dalje rotacija za mnom dobro vece, prosli ste kroz crveno, reko nisam nego kroz zuto, kaze hocemo se raspravljat sad? reko necu se raspravljat imam 2 svjedoka u autu koja ce vam potvrdit da sam prosao kroz zuto, kaze on dovedi jos 22... dobro reko pisi nije problem al sreca izvuko sam se nekako da ne pise, neko poznanstvo i to... tako da protiv njih prijatelju ne mozes ama bas nista, bolje da si im dao 20 maraka na kafu, ovako em ce ti slozit kaznu 100+ markica, i plus oduzet vozacku... :icon_rolleyes:
 
Član
Kao prvo, Suki svaka ćast jedino ti pravo zboriš ovdje izgleda.
Znači niste vi svoje pare našli na putu pa da im dajete i da time hranite njihove debele guzice i da povećavate njihovu kvotu pred kraj mjeseca.

Elmire znači nemoj odustati kralju, kao prvo ovo žuto znači crveno samo ako se ne žališ.... pa pobogu tako bi mogli ljude zaustavljati na zeleno i govoriti da je crveno, i slobodno možeš reći da si prošao na žuto i na sudu, pa jel tako piše u testovima i novim i starim ako ih nisam zaboravio ??!?!

Vidiš da svi koji su rekli da su se žalili da su dobili, a oni koji nikad nisu predali žalbu nastavit će davati cvaju na kafu. ja sam ih isto dobio na sudu i taj je zbog njegove loše procjene degradiran je u prašinara.
Znači još jedna dobra stvar, znaš da si upravu i da oni ne mogu dokazati da si prošao kroz crveno imaš ombudsmene koji te štite od ovakvih na ovom linku ispod:
http://www.ombudsmen.gov.ba/ ispuniš ovo: http://www.ombudsmen.gov.ba/materijali/obrazac%20zalbe%20new.doc i vjeruj mi da će tog drota suspendirati radi njegovog qurčenja jer su i stvoreni upravo zbog toga.

Nadam se da će sve proći uredu, pozdrav.
 
Top