kazna od maloprije =)

kazna od maloprije =)

Član
.nOKe je napisao(la):
allroad je napisao(la):
a moj dzindzi
gdje je njima dokaz da si ti prosao tuda uopste ? je li te mozda uslikao ? trebao si mu tako reci
i glupo mi je to cuj zuto je isto ko i crveno
jest vraga sta ti ides kao sto se tebi desilo pola metra od semafora na 40km/h ne mozes zakocit ako se upali zuto
njima ne treba nista.. on kad kaze nesto da je bilo tako, i kaze ja nemam nista protiv vas ne vidim razlog zasto bih izmisljao, kolega kruskonja klimne glavom i kaze jes' tako je, pred sudinicom je to vec gotova stvar.. tako je meni bilo

a ovo sto se izvlace za prilagodjavanje brzine uslovima na cesti, kakve su kod nas ceste, svi bi trebali vozit 2 na sat..
Slazem se s noKetom...
Imam dosta rodbine po muriji,i evo upravo pitao jednog...kaze nema sanse da prodjes dobro,pogotovo ako si ih naljutio.

Kao sto gore neko rece, cak i jedan bus svjedoka da dovedes,on ako je napravio zapisnik i ti potvrdio to je gotovo!
Jedino sto ti ostaje je da trazis manju kaznu sa tim izgovorom oko kise i autima iza...
Sretno kako god!;)


BTW, .noKe kad prije iz Travnika,maloprije si bio ? :lol:
 
Član
nisam pametan.. ja sam 10min prije prolazio istom relacijom samo supritnim smjerom i naravno vidio sam ih da stoje u autu zastekani i cekaju zrtvu.. znaci znao sam da su tu, nije boga bilo da se zaustavim i nisam ni pokusavao a i kad sam bio pola metra od semafora znaci gledam podignute glave u semafor tad se upalilo zuto.. bio sam skoro ispod semafora.. da bi na retrovizor vidio naravno krenuli za mnom.. mah sjeban sam radi toga sto ce mi otici vozacka ni radi cega drugog.. kaznu mogu neplatiti u roku znam da cu morati platiti onda vise 20KM ali sad nit imam para nit zelim razmisljati o tome.. molim boga samo da mi nedodje za vozacku ali po svemu sudeci doci ce
 
Član
Drug samo predaj na sud i ja sam tako rijesio nesto nkazni sto sam bio stvarno kriva i ovu zadnju bila je bas tema ovdje isto sam otisao na sud i dobio ih na sudu i ovaj jedan je suspendiran sa posla jbg ja jesam imao dokaze za sve cojk mi je htjeo podvaliti a odi i ti radije na sud jbg reci fino kako je bilo i sta
 
Limpi je napisao(la):
Zeznuo si se, jer si priznao da si prosao kroz zuto, a zuto i crveno ti je "isto"...
e

Ni blizu na zuto nisi obavezan stati ako nemozes bezbjedno zaustaviti vozilo a na crveno se moras ukopati.

A ako su drotovi stajali ispred tebe nemogu ti pisati kaznu za prolazak kroz crveno svijetlo. ali naravno za sve to ti treba svijedok . Inace sve ov ti pada u vodu .

A predvidjena kazna je mjesec zabrane i 100 KM minimalno do 300 KM
 
Član
a zasto bi ti uopste na sudu rekao da si prosao na zuto???
ne pika se sta si im rekao dok su pisali kaznu,pika se sta ces reci na sudu???
@zela oces da ti uslikam jedno od vise rjesenja kojima sam pslobođen optuzbe za visoko prekoracenje brzine u naselju i to mjereno tronoscem,i gdje sam to ja sve lijepo sam u sudu bez svjedoka odbio,zadnji put sam zavrsio i na visi sud.
NIJE ISTINA da je njgova jaca od punog busa svjedoka !!!
TITO JE DAVNO UMRO!!!

lupate gluposti....

ajmo sad ovako....ustavi te policija uzme podatke,sve 5 i dođe kazna kuci da si prosao na crveno a ti ni kriv ni duzan....znaci zaustavili te onako iz cista mira...jel moze to proci na sudu???
NE MOZE???
zasto....
pa zato jer trebaju dokazati...TI NEMORAS dokazati da si nevin,oni moraju DOKAZATI DA SI KRIV.

a te price sto ste pokupili u kafani od ''kolega'' policajaca bacite u vodu....



znaci:
NISAM I ZELIM DA MI SE DOKAZE PREKSAJ KOJI MI SE STAVLJA NA TERET A KOJI JE ZASNOVAN SAMO NA ZAPISNIKU OVLASTENOG LICA.
Hvala druze sudija.

Optuzba ima riječ....optuzba nema sta da kaze

Hvala....
 
Legend
ovako druze moj, ako vec dodje do toga da MORAS platit, da jednostavno ne odustanu ili tako nesto, onda na sudu reci da ti vozacka treba, da od toga zivis, i obavezno reci kako su bili neprofesionalni i drski, mozda to kod sudinice upali, jer ljudi stalno dolaze tu,i te sudije su se svaceg naslusali tako da i oni sigurno ponekad imaju neku dozu nesigurnosti i ne vjeruju drotovima, jer se izivljavaju na narodu..

konkretno u mom slucaju, ja sam preticao 8 auta preko pune, bio neki zastoj, meni mrsko bilo cekati i prodjem te auto i prestorjim se u skretajnu traku i onda je motorista krenuo zamnom, eh sad zamisli ove nebuloze, on dok je vozio zamnom, zapamtio je sva auta koje sam ja prestigao, boju, model cak i registarske oznake hahahahaha :D

i ja fino na sudu, reko ajd sve ok, i da sam preticao ta auta (ja sam tvrdio da sam se pravilno prestrojio) kako si ti zapamtio registracije, kaze bio je kolega samnom, (koji je btw stajao 200m od toga i vidio sve registarske oznake, auta itd.. da ne pricam da u koloni mozes vidjeti samo zadnje auto, ostale nema sanse) ali eto i to je upalilo, ovo sve pricam hocu da ti kazem da je njihova rijec kao tvoje tri..

travnik je mal grad, moras imati nekog u policiji da to malo pogura, da ne ide dalje na sud ili sta vec.. ako vec ode na sud, onda pucaj socijalu, da nemas para pa nek ti sudinica skine kaznu (moze to uradit) zbog uslova na cesti bla bla bla..

kako god, sretno..

2adyyy : ma tu sam jos uvijek :D
 
Član
-Suki- je napisao(la):
a zasto bi ti uopste na sudu rekao da si prosao na zuto???
ne pika se sta si im rekao dok su pisali kaznu,pika se sta ces reci na sudu???
@zela oces da ti uslikam jedno od vise rjesenja kojima sam pslobođen optuzbe za visoko prekoracenje brzine u naselju i to mjereno tronoscem,i gdje sam to ja sve lijepo sam u sudu bez svjedoka odbio,zadnji put sam zavrsio i na visi sud.
NIJE ISTINA da je njgova jaca od punog busa svjedoka !!!
TITO JE DAVNO UMRO!!!

lupate gluposti....

ajmo sad ovako....ustavi te policija uzme podatke,sve 5 i dođe kazna kuci da si prosao na crveno a ti ni kriv ni duzan....znaci zaustavili te onako iz cista mira...jel moze to proci na sudu???
NE MOZE???
zasto....
pa zato jer trebaju dokazati...TI NEMORAS dokazati da si nevin,oni moraju DOKAZATI DA SI KRIV.

a te price sto ste pokupili u kafani od ''kolega'' policajaca bacite u vodu....



znaci:
NISAM I ZELIM DA MI SE DOKAZE PREKSAJ KOJI MI SE STAVLJA NA TERET A KOJI JE ZASNOVAN SAMO NA ZAPISNIKU OVLASTENOG LICA.
Hvala druze sudija.

Optuzba ima riječ....optuzba nema sta da kaze

Hvala....

KRALJ!!!

Čuveno Sukijevo, JA NISAM!!!

:cool:
 
Član
@ suki kad mi je supak rekao da sam prosao kroz crveno ja sam rekao da NISAM, DA NISAM BUDALA, kroz zuto sam prosao jer se nebi mogao zaustaviti uopste, rekao sam da nisam kriv i da cu na sud kad me je zapisivao u taj blok,teku, sta vec.. znaci naglasio sam im da nisam kriv i da cu na sud ako i kad posalju nalog.. e sad moRe se svasta desit, da ih boli *****, ja kad dodjem na sud nece se uopste pojaviti itd itd.. ja da sam prosao kroz crveno fino bi to priznao, poklopio se, znam da sam kriv, platio kaznu, predao vozacku i svako sebi.. ja sam znao da oni tu stoje i da sam tjeo namjerno proci komotno ode na psihijatriju pa nek me lijece..
 
Legend
2 suki : ako je ovo istina sto si rekao, ti si jedini koji je uspio tako nesto, ja iskreno ne vjerujem, jer sam isao na sud vise puta, i znam kako je kod nas, uopste policajac ne mora imati dokaz da si ti prosao kroz crveno ili da si prekoracio brzinu, on je pod zakletvnom i to ti je odmah da je njegova rijec vaznija od tvoje, pogotovo jos kad je sa kolegom, i on isto kaze ja sam pod zakletvom i nemam razlog da lazem bla bla bla to je vec gotova prica..
 
Član
ma jebes ti ovaj travnik bolan kad svako gleda kad ce ti zabit noz u ledja.. takva je raja kod nas, pogana.. ko god misli drugacije i ko god je mislio do sad nesto bolje nek se nezavarava.. zvao sam sedmero "prijatelja" i cacinih "prijatelja" niko nemoze nista uraditi, zao im fol.. puu.. kako god.. ja necu stat na tome da kad dodje nalog stari da za mene pare (stari koji mi jako dugo nije davao iz svog djepa jer ja nisam trazio i snaalzio sam se uvijek, kupovao neke stvari preprodavao itd itd itd) i da platim.. fino cu se potipsati za sud otici predati pa sta bude, bar cu mozda produziti vrijeme roka placanja, mozda se izvuci od toga da mi neuzmu vozacku itd itd.. hebe mi se sto mozda ispadne da trebam vise platiti.. uglavnom nedam na sebe jer sam u teskoj situaciji i odnedavno mi je zivot pakao i borit cu se za svoje JA.. da sam kriv platio bi,zaboravio sve i cao
 
jbg druze,:icon_sad: ja osobno mrzim ona dva semafora, onaj kod hotela i onaj na kalibunaru, svima ostalima trepce zeleno ali na ona dva sebi zaradjivaju plate pa ih nikad nece ni napraviti da trepcu.. :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
jbg druze,:icon_sad: ja osobno mrzim ona dva semafora, onaj kod hotela i onaj na kalibunaru, svima ostalima trepce zeleno ali na ona dva sebi zaradjivaju plate pa ih nikad nece ni napraviti da trepcu.. :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

upravo tako, samo na ta 2 semafora netrepce.. majqu im lopovsku.. jednom kad sam bio kriv stvarno i kad sam proletio i oni krenuli za mnom, velika guzva bila, ja po gasu i nabrzinu kod nura polukruzno uradim, ja prema dole oni prema gore nisu me ni skontali:D:D i sad sam mogao isto uraditi ali sam bio ubijedjen da nece pisati da ce me pustiti jer nisam kriv.. i vjerujte kajem se sto nisam opet uradio.. mogao sam i imao sam priliku, stigli su me gore tek poslije skretanaj za bolnicu.. isto guzva bila.. ccccc.. sad se kajem sto nisam pobjegao kao i tad..
 
Član
Popušio si foru i tačka.Prvo nisi nikako smio priznati da si prošao kroz žuto,a drugo i kad bi te počeli ubjeđivati da jesi prošao,ti kažeš OK,pa prošli ste i vi za mnom...šta sad?

To se pametnije radi,ali nije za javnost...jbg
 
Član
Suki: :lol::lol:

E što ga lupetaš jadan nebio. Čuj dokaži. Dokaži da nisam svezao pojas, dokaži da nisam prešao u drugu traku, da sam prošao kroz crveno....
 

DLS

Početnik
jedina mogucnost,,da mu jebes zenu dok je on na duznosti ( tako ti nece bit krivo sto si osto bez vozacke i sto si platio kaznu)
 
Top