kazna od maloprije =)

kazna od maloprije =)

Član
radi se o sljedecem.. vozim se magistralom i prolazim kraj semafora i jedno pola metra ja od semafora upali se zuto, naravno nisam MOGAO stati nikako jer je mokra cesta a nebi pokusavao da je i suha.. prodjem kroz zuto.. malo se odmaknem od semafora kad vidim u retrovizoru policijsko auto juri za mnom.. zaustavise me sa strane "znas zbog cega smo te zaustavili" reko "PROSAO SAM KROZ ZUTO NE KROZ CRVENO" kaze murjak "ne , ne, prosli ste kroz crveno" uze vozacku i saobracajnu ja izasao za njim u policijsko auto i upisa se me u neku veliku TEKURINU sve podatke SVE, reko "samo da znate ovo ce na SUD jer nisam prosao kroz crveno".. upisase sve ime oca,adresu sve sveee vratise mi dokumente i rekose "prijatno i dovidjenja".. GOVNA I HALA.. sta sad? doce kazna 100% sam siguran ALI ja nisam prosao kroz crveno.. sta da uradim na sudu JER NEZELIM PLATITI OVO..
 
Član
Zeznuo si se, jer si priznao da si prosao kroz zuto, a zuto i crveno ti je "isto"...
 
NIsta kolega, pokri se po usima i moli Boga da bude sto manja kazna, jbg . . . ili zovi ganjaj trazi vezu neku, da rijesis to sto prije!
 
Član
jel ti to bilo na onom semaforu gdje se skrece za plavu vodu slucajno.Tu su mene dva puta dizali,jednom mi se desilo isto sto i tebi. Upisao me,rekao mi da se oduzima vozacka mjesec dana,i cini mi se jedan ili dva kaznena poena,ja se s tim vec pomirio,ali nije mi nikad nista doslo;)
A prvi puta sam dao cvaju da me ne peglaju,isto mi se desilo,kroz zuto sam prosao,ali je drot bio stvarno bezobrazan i nisam imao zivaca da se peglam s njim,zurio na ispit,,i uze mi ***** zadnju cvaju sto sam imao sa sobom:icon_mad:
 
Član
desilo mi se gore kod hotela.. ma nema ALLAHA da je platim.. cim dodje potpisat onaj ***** za sud i otic predat.. pa sta bog da.. sam sam bio u autu.. ali KISA, MOKRA CESTA..nema ALLAHA da se zaustavim ba.. to mi se desilo citajte pola metra ispred semafora.. pa i onaj sam ***** radar slika 2 sekunde nakon sto se upali crveno..
 
Član
ne mozes nista tu, mene su tako skoro uhvatili. Ko sto Limpi rece crveno i zuto su ti isto, jbg


aj nije to nista...sta da imas ko ja 500-600 KM kazni i to bez kamata :D
 
Član
ma naplacao sam se ja pun qrac kazni, vozim skuter od 6 razreda osnovne, ali ovo nemogu oprostiti i ovo necu platiti.. icu na sud, platit cu sudske troskove ALI nedam vozacke i NEDAM PARE ZA KAZNU nek se jebu vala vise svi..
 
Član
ako si vidio ime drota zovi stele koje imas il ode vozacka i to sto prije jer kad napise nalog mozes usima mahat
 
Član
nadji nekog safataj tu dadni mu cvaju i nek svjedoci da si kroz zuto progulio ili sredjuj neku vezu ako imas...tako bi bar ja uradio...
 
Član
Limpi je napisao(la):
Zeznuo si se, jer si priznao da si prosao kroz zuto, a zuto i crveno ti je "isto"...

Upravo tako, ti ne smes na zuto da ulazis u raskrsnicu vec na zeleno, a zuto sluzi ako si usao na kraju zelenog pa dok prodjes moze biti zuto, a ako si usao na zuto znaci proci ces na crveno, tako ti je u svim zakonima. Jbg.
 
Član
elmir je napisao(la):
ma naplacao sam se ja pun qrac kazni, vozim skuter od 6 razreda osnovne, ali ovo nemogu oprostiti i ovo necu platiti.. icu na sud, platit cu sudske troskove ALI nedam vozacke i NEDAM PARE ZA KAZNU nek se jebu vala vise svi..

Mo'š ti pričati ovako koliko hoćeš, znaš i sam da ne možeš protiv njih. Pokrij se ušima i ćuti da ne napraviš sebi još gori belaj!
 
Član
veze ama bas niakkve nemam.. zvao sam ev neke ali niko nista nemoze.. svi jarani kad im treba nesto.. mah.. nebitno.. cekat cu dan kad ce doci kazna pa cu odluciti sa starim sta dalje.. ali uglavnom nemislim predati vozacku i nemislim platiti kaznu pa nek se puse..
 
Član
nisam 100% siguran, ali koliko ja znam, za svaki prekrsaj moraju ti dat prekrsajni nalog ili kako se vec zove ono cudo gdje navedu sta si zgrijesio i imas da se potpises ako "priznajes" ili da ide na sud.. Mene su jednom tako prasinari(oni sto budu u setnji pa mahnu lizalom) peglali me 10minuta radi svjetala i u nekakav blocic pisali podatke ali nikad nista :D
 
Član
na zalost tesko da ista mozes uradit ako odma nisi cvaju....vjerovatno ces nalog dobit na adresu...a hoces li predat vozacku ili platit kaznu to njih nije briga...kad ti bilo sta bude trebalo na salteru morat ces bit cist sto se tice kazni..tako da bolje je platit na vrijeme
 
Top