kazna od maloprije =)

kazna od maloprije =)

Član
Dok ne skontas da su drotovi uvijek u pravu i onda kad nisu, onda se nesto mognes i dogovoriti sa njima.
Cim si priznao da si prosao kroz zuto to ti je automatski prolaz kroz crveno.
Samo da si im rekao da se nisi mogao zaustaviti mozda bi te i pustili a ovako ces platiti kaznu.
Da si ljepo sa njima mozda bit i pisali pojas ili nesto drugo...
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Dok ne skontas da su drotovi uvijek u pravu i onda kad nisu, onda se nesto mognes i dogovoriti sa njima.
Cim si priznao da si prosao kroz zuto to ti je automatski prolaz kroz crveno.
Samo da si im rekao da se nisi mogao zaustaviti mozda bi te i pustili a ovako ces platiti kaznu.
Da si ljepo sa njima mozda bit i pisali pojas ili nesto drugo...

jel oni mogu dokazati da sam im uopste spomenuo da sam kroz zuto? nemogu.. ja cu se na sudu braniti da je bilo s zelenog na zuto da sam bio u tolikoj razdaljini da nisam mogao nikako bezbjedno stati, da je bila mokra cesta itd itd.. pun mi je ***** ba dogovaranja s murjacima, pisi ovo pisi ono, i samo vise najebem.. kako su se ponjeli prema meni kao prema stadu ovaca koji oni kao cobani cuvaju i ja da nesto pricam tu.. nikad s takvim policajcima necu pricati.. pisi sta si naumio, nema djaba mjesto za potpisivanje da nisi kriv il nesto i da to ode na sud.. nece me tako lahko dobiti.. na svaku njihovu odliku i rjesenje cu se zaliti.. 10 godina 10 godina.. iovako nemam pametnijeg posla
 

xrx

Član
.nOKe je napisao(la):
pa razlicite su policije, sve je moguce, od sve ukupno kazni koje imam, negdje oko cca 600km, 400 je u rsu pa de mi ti objasni zbog cega.. krenes od sarajeva do gorazda, naici ces na 4-5 patrola, svaka zaustavlja cim vidi xenone.. i onda ti trazi uvijek nesto..

Ovo je ziva istina, i ja sam stalno na relaciji SA-GZ i svaki put kad me zaustave naplate mi nesto. Gdje ces dalje kad su me zaustavili u sadasnjem autu kojeg nisam jos ni pazario, ja im budala rekao da sam tek uzeo auto i on naravno odmah "Da vidimo opremu?" :icon_mad:
Cak su jednom rekli da sam isao 81 (tacno preko granice za vecu kaznu) a ogranicenje bilo 50. Zapravo sam 100% isao ispod 65 jer sam u momentu kad me je upucao pogledao na sat koji je usput uvjek pokazivao par km vise. Ali nije mi se dalo peglat, opucao socijalnu pricu i dao im za kafu uz 30 km kazne. Mislim da je to daleko jednostavnije nego se gurat po sudnicama...

Znaci cim vidis natpis Foca, uspori i moli Boga da su zaustavili nekoga prije tebe. Sve kazne osim jedne sam platio na Foci :icon_eek:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
pa razlicite su policije, sve je moguce, od sve ukupno kazni koje imam, negdje oko cca 600km, 400 je u rsu pa de mi ti objasni zbog cega.. krenes od sarajeva do gorazda, naici ces na 4-5 patrola, svaka zaustavlja cim vidi xenone.. i onda ti trazi uvijek nesto..

Ja isto mislim da to ima veze sa policijom rs! Daj molim te! Ja bar 2-3 puta na dan sam u istocnom dijelu i zamisli nikad do sada nisu mi napisali kaznu ni za sta i to ne samo tamo,nego ni u federaciji! Znaci nemam napisane kazne,imam sitnih gluposti pojas i prekoracenja,ali po starom onom zakonu sto su bila po 10-20 km! A isto vozim 2 vec drugo auto sa xenonima! :123::123:
 
Član
ja svaki dan odem u federaciju i nista....mislim da te nacionalisticke predrasude nemaju nikakve osnove....
 
Legend
-Suki- je napisao(la):
ja svaki dan odem u federaciju i nista....mislim da te nacionalisticke predrasude nemaju nikakve osnove....

hahaha koji si ti.. ccc ne mogu da vjerujem
fakat imas nekih problema sa sobom, saberi se ba..

te advokatsko-nacionalistike price ostavi za sebe.. ja kazem kako jeste..iz mog iskustva..
ja kazem da nije normalno da na 100km puta budu 4-5 patrola, a uvijek je tako..
krenes iz sarajeva, u lukavici(vojkovici) kroz skretanja za igman mora biti jedna
onda ides kroz trnovo, tu je druga
ulazis u focu, tu je treca
ustikolina cetvrta
gorazde peta..

isto je i sa druge strane.. samo sto su ove kolege gore navedene malo vise nastrojene da kaznjavaju.. to je sve

Bravo 16v je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
pa razlicite su policije, sve je moguce, od sve ukupno kazni koje imam, negdje oko cca 600km, 400 je u rsu pa de mi ti objasni zbog cega.. krenes od sarajeva do gorazda, naici ces na 4-5 patrola, svaka zaustavlja cim vidi xenone.. i onda ti trazi uvijek nesto..

Ja isto mislim da to ima veze sa policijom rs! Daj molim te! Ja bar 2-3 puta na dan sam u istocnom dijelu i zamisli nikad do sada nisu mi napisali kaznu ni za sta i to ne samo tamo,nego ni u federaciji! Znaci nemam napisane kazne,imam sitnih gluposti pojas i prekoracenja,ali po starom onom zakonu sto su bila po 10-20 km! A isto vozim 2 vec drugo auto sa xenonima! :123::123:

opet kada imas novije auto i nije toliki problem, ali kada vide nekog balavca u dvici, spustenoj, evo ga odmah trkac, sa tom pricom ti uvijek prilazi.. sta je ovo spusteno, sta je ovo , sta je ono, da ne kazem dok sam isao folije na staklima, to je zasebna prica.. po sarajevu se vozam stalno, cim podjem tamo, znam da ce me zaustavit bar jednom ili dva puta..
 
Član
noke brate kako neko po tvojim xenonima moze znati da si iz federacije i da te odma halta....sta sad ispade da mi u RS nemamo xenone.....looooool koji si ti lik...
 
Član
-Suki- je napisao(la):
noke brate kako neko po tvojim xenonima moze znati da si iz federacije i da te odma halta....sta sad ispade da mi u RS nemamo xenone.....looooool koji si ti lik...

dobro ja kontam noketa, negleda tamo policajac odakle si i ostalo, upravu je za ovo, vidi mlado meso za volanom, spusteno i to, naravno da ce pomisliti trkac itd... to shvatam i to je upravu
 
Legend
-Suki- je napisao(la):
noke brate kako neko po tvojim xenonima moze znati da si iz federacije i da te odma halta....sta sad ispade da mi u RS nemamo xenone.....looooool koji si ti lik...

ghahahhahaha
pa procitaj jarane post, pa tek onda pisi
joj sto me nasmija fraer..
JESAM JA REKAO DA OVI IZ RSA ZAUSTAVLJAJU SAMO LJUDE IZ FEDERACIJE ILI STA?
Daj suki majke ti nemoj vise.. fakat se brukas pred ljudima..

Kazem ti , iz mog iskustva, da su me vise puta zaustavili i kaznili na tom podrucju (sarajevo - gorazde) nego bilo gdje drugo, i tu se sva prica zavrsava koju si ti nazvao nacionalistickom ili sta vec.. ohladi

ima evo edo jeftino xenona :D:D

elmir je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
noke brate kako neko po tvojim xenonima moze znati da si iz federacije i da te odma halta....sta sad ispade da mi u RS nemamo xenone.....looooool koji si ti lik...

dobro ja kontam noketa, negleda tamo policajac odakle si i ostalo, upravu je za ovo, vidi mlado meso za volanom, spusteno i to, naravno da ce pomisliti trkac itd... to shvatam i to je upravu

naravno da ne gleda ni ko si ni sta si, zaustavlja vec nasumice ljude, valjda im mrsko da budu sami, pa onda zaustavi, peglaj, nebitno odakle i sta..

ovi sto imaju "modifikovana" auta su na udaru, pogotovo jos ako je starije auto, i jos narodno kao sto je golf, jos mlad vozac, eto ga trkac, odmah mu je u glavi da je auto mozda neispravno, da nema opremu, da nije vezan, da je pio, pusio ili sta vec.. ugl prioritet..
 
Član
roki nelockaj dok nedonese postar plavu kovertu dok nevidimo sta mi se tereti ;) kolka je kazna sta za vozacku i ostalo, pa cu obavijestiti sve sta sam odlucio kako se odvija itd... nepreostaje mi nista nego da kao i za hebeni kredit pocnem prodavati neke svoje stvari da imam lovu za kaznu:icon_cry::icon_cry::D:D
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
ko ti napisa kaznu???

ma neznam koi su tacno, msm neznam imena i kako se prezivaju.. ma supcine.. znaju me izvidjenja ba, zaustavljali me na skuteru hiljadu puta ove godine, regularan sam non stop bio, u kladionici binga zajedno igrali:D itd.. majqu im supackuu:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Tako su i mom starom gore kod hotela, nema glupljeg semafora nema ono zeleno sto trepce da upozori nego odmah prebaci, a ides min. 60 kmh jos onda kad su asfaltirali, dole gledas da ne odbijes tocak na saht koji je vosok pola metra, a gore u semafor..Sretno ti, sta drugo reci ;)
 
Top