Kad mogu ptice mogu i vozaci dvice (pjehane)

Kad mogu ptice mogu i vozaci dvice (pjehane)

kakvi crni net podaci,pa za saxa mog pise 8 sec a negdje cak i 8 i po,a ja sa startom od zajebancije slozim 7 i nes sitno.kako god i za tog e 46 2.0 150 konja nisi upravu,stavi dva prava vozaca,realne uslove pa ces vidjeti rezultate i rs ti je naveo masu masu primjera pravih atmosveraca tako da bez uvrede,tvoja tvrdnja ne pije vodu...poz
Tezina auta , tezina......
A isto bi napomenuo da se kw uporedjuju, a ne kubikaza auta ako vec poredite..
 
De lockajte temu ba jer je na forumu 0.5% ljubitelja benzinaca a ostatak je slijepo zaljubljenih dizelasa... Da se iz dizela moze izvuci surova snaga ljudi bi pravili ferari,maserati,lamborghini,formulu 1 i mnoga druga vozila sa dizel motorom. Lamborghini je koristio dizele samo dok je traktore pravio.... :D
Ma ko voli dizelase,ja samo kazem sta znaci turbo,atmosferac je tuta bio benzin ili dizel.Uostalom vas 0.5% internet benzinaca niste ni vidjeli kako ide pravi benzinac tj v8,v10 itd.Sve internet znalci,cast izuzecima.
 
"I napokon, sad po prvi puta dobivamo priliku da povežemo snagu i moment, što će učiniti magična formula: KS = Nm x O / 7023, gdje je O broj okretaja motora izražen u 1/min (u praksi, govorimo "okretaja u minuti")."
 
A sto se tice ovih zabrana , samo traziti pare od registracije auta nazad.
Ispostujte vi mene , i ja cu vas zakon.
Haha.
 
Top