Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dok sam Mazdu vozila, stanovala sam na ircu. auto vani parkirano. svi - ama svi - joj kako se usudis da ga ostavis na parkingu. boze, pa kud cu sa njim, u lift pa u stan? nemogu ga izduvati i ponijeti sa sobom, a vala ni spavati u njemu. pa osiguran je protiv vandalizma. ako sam te srece.. a bogami na mazdi ni parnice nije bilo. nekako su to auto svi komsije cuvali, jednom drug nas u audiu parkiran do mazde, ceka na mene i momka. kad mu neki covjek u prolazu (jaran se naslonio na moje auto), momak skloni se. to je auto mog sina, maloprije dosao iz inostranstva. jaran nas samo ga pogleda i odvali se smijati. dosta sam smjesnih situacija dozivjela - ali stete nikako. osim jedne blesave situacije uvecer, tamo na parkingu kod fakulteta gdje se raja okupljala. kad su pivske flase letjele prema autu. od strane koje znam. poslije cujem i zasto - za ne povjerovati.

jeste - slagirala bi se, kad bi sisla pred kucu i moj crni na klocovima jer mu felge fale. ili ogrebotina kljucem, ili retrovizori odbijeni, ili.. ili.. i da se nadjem opet u 'nakoj situaciji da neko namjerno baca flase prema autu, prema meni - bogami nebi bila onako mirna kao tu noc.

a evo.. na autu koje nije neke velike vrijednosti, odbijeni retrovizori. sad i skinuta plastika. ni nemam namjere popravljati. ja saobracaj iza sebe dobro vidim. kad je budem vracala za njemacku, tad cu je tamo i popraviti i ostaviti. a za GT-Ra cu imati dobru sobu za nocivanje. a ako sam tol'ki baksuz.. ima vollkasko ^^
 
Član
sutite, i ja sam se izvrnula kad mi mama rekla, sine stiglo ti nesto vezano za auto. pa veceras otisla na postu da podigne, ka ono paket - kazem ja - meni ce pumpica moja jos otic

:lol:
 
Član
90 eura. slikat cu ga kad ga imadnem u ruci, da mamu zamolim sve cemo vidjeti samo auto ne :lol:
 
Član
urade to oni detaljno, negdje u povijesti foruma imaju slike osmice - do u detalj su je sredili
 
Član
sanchez22 je napisao(la):
neko trosi hiljade na auta a neko nema hljeba da jede.tuga

sta ja sad tu da radim. :icon_question:
ali vjerujem da ima razlika u mojoj, i tvojoj listi humanitarnih akcija.
treba i o tome da pricam? ne
 
Član
mani me se molim te tom themom i moje je halal ne sekiraj se ti za to.
razliku u stazu pravis ti tvojim postom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top