Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka čast na odabiru pravi auto vidio sam ga prije nekih 15 dana u Buzetu na trkama i uživo izgleda strašno. Želim ti puno sretnih kilometara s njim:cool:;)
 
Radis ko kinez da zaradis za japanca...:lol::lol::lol:
Neka neka kad se pojavi japanac na sceni ima da svi pozute,ovaj...hocu reci pozelene od zavidnosti...
Ma kako god,kad stisnes gas i osjetis ubrzanje,otvoris prozor i cujes zvuk ljute masine kako se bori da ti zavrati asfalt pod gumama pogledaj u retrovizor i vidjet ces kako nestaju sve one muke i dani cekanja na tvog GTR-a...VJERUJ MI
 
Član
vjerujem ti.. nije prvo auto na koje cekam xD.. znam taj osjecaj.. :lol:

marisk26 je napisao(la):
Svaka čast na odabiru pravi auto vidio sam ga prije nekih 15 dana u Buzetu na trkama i uživo izgleda strašno. Želim ti puno sretnih kilometara s njim:cool:;)

kad sam pred autosalonom stajala kraj njega i sjela.. = kakav sex :lol:
 

sUx

Član
RCat je napisao(la):
vjerujem ti.. nije prvo auto na koje cekam xD.. znam taj osjecaj.. :lol:

marisk26 je napisao(la):
Svaka čast na odabiru pravi auto vidio sam ga prije nekih 15 dana u Buzetu na trkama i uživo izgleda strašno. Želim ti puno sretnih kilometara s njim:cool:;)

kad sam pred autosalonom stajala kraj njega i sjela.. = kakav sex :lol:



hahaahahaha vjerujem ti :D:lol:
 
Član
ma et nije nesto nije los:lol:,,,zeza ba...joj pa ovo je ko avion,,,,respect do neba,,,,daj ba ovih 80 konja bar puno ti je 480,,,,svaka cast madam
 
skinut joj je ban koliko sam vidio i ujedno joj zelim dobrodoslicu valjda je prisutna i dalje na ovom forumu nedaj da te dusmani otjeraju ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top