Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako dodje u zimi, vala nece brundati magistralom.. nego ce po njemackom autobahnu se navikavati na moju nogu na gasu xD.. ustvari cu se ja na njega navikavati :lol:.. ne budem ga ovuda po zimi vozala..
 
Član
RCat je napisao(la):
ako dodje u zimi, vala nece brundati magistralom.. nego ce po njemackom autobahnu se navikavati na moju nogu na gasu xD.. ustvari cu se ja na njega navikavati :lol:.. ne budem ga ovuda po zimi vozala..

Skoro da bi i ja Hondu parkirala u garažu preko zime, ovo bi joj bila prva zima vani...:icon_cry:

Moram joj ovih dana udariti zaštitu odozdo da je sol i pijesak nebi načeli..

@ R Cat: stvarno blago ti, ovo na slici jel to ono što je u "noralnim" autima "cajger"?[/u]
 
Član
jenny je napisao(la):
RCat je napisao(la):
ako dodje u zimi, vala nece brundati magistralom.. nego ce po njemackom autobahnu se navikavati na moju nogu na gasu xD.. ustvari cu se ja na njega navikavati :lol:.. ne budem ga ovuda po zimi vozala..

Skoro da bi i ja Hondu parkirala u garažu preko zime, ovo bi joj bila prva zima vani...:icon_cry:

Moram joj ovih dana udariti zaštitu odozdo da je sol i pijesak nebi načeli..

@ R Cat: stvarno blago ti, ovo na slici jel to ono što je u "noralnim" autima "cajger"?[/u]

nije jenny, ima on "normalni" tacho xD

nissan_gtr_official_dials.jpg


mazdu sam prekon zime ostavila u garazi. bila je preniska za zimske ceste.
 
Član
odličan mi je tacho (obrtomjer u prvom planu), koga uopće briga koliko ideš...:D

ma kad to čudo dođe morati ću se zaputit do tuzle da vidim uživo legalni bolid.
 
Član
Nek je sa srecom....velika je zelja da ga docekas...pa da Bog da se nista ne izjalovilo ;) pa i da dodje ranije :)
 
Član
Hvala :icon_smile:
dosta sam okupirana poslovnim projektima da mi vrijeme prolazi u radu i spavanju.. sad ce nova godina xD
ne nadam mu se prije marta, aprila. bila bi prva koja bi ga dobila ranije. sto mi i odgovara, jer ga uklapam u posao a nebi mi stajao preko zime u garazi - jer, po snijegu ga sigurno necu voziti prvo vrijeme. imam respekta prema toj snazi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top