Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
hmm... vjerovatno si upucenija od mene u te stvari jer si upravo kupila tamo jednog
al ne znam zasto ne bi primali amerikanca nekako mi glupo
 
Član
glupo to nije samo tebi allroad. kazem da nece ni svaka nissan auto kuca moci primiti i raditi GT-Ra. zasto - to me ne pitaj, al slabo tko ce riskirati ista na autu iz svog dzepa da plati, a garanciju da izgubi itd.
 
Super Moderator
RCat je napisao(la):
glupo to nije samo tebi allroad. kazem da nece ni svaka nissan auto kuca moci primiti i raditi GT-Ra. zasto - to me ne pitaj, al slabo tko ce riskirati ista na autu iz svog dzepa da plati, a garanciju da izgubi itd.

slazem se... dobro objasnjeno :cool:
 
Član
Sve pohvale za Auto...Nissan je stvarno napravio Super auto koje se moze mjeriti sa Porsche-om ,Ferarijem i ostalim super autima i to je dosta jeftiniji a pruza iste ako ne i bolje performanse..
Pitanje je samo kvaliteta vozila...Sto slabo ko moze ocijeniti s obzirom da je skoro izasao na trziste...
Samo jbga dugo se ceka...Kad se uzme u obzir da novi AMG E63 je skoro predstavljen, a vec predkraj ljeta ce biti dostupan na Balkanu a svaki motor ce biti sastavljen od strane jednog inzinjera ,bez pomoci robota...Po ovom pitanju Nissan Sucks...Godinu dana cekas za nesto sto si platio/platila...Costumer Service ..Nula Bodova... Al sve u svemu..auto za pozelit...
 
Član
Mislim da se ceka dugo bas zato da bi auto bio sto bolji. A i GT-R se dosta sklapa rucno... Samo neki servisi su osposobljeni da ga servisiraju, garant treba mnogo vise znanja nego za obicne modele, ali i neke opreme. Pa recimo Audija R8 nema u prodaji u BiH, cisto iz razloga jer ga ovdje ne mogu servisirati. Treba dodatna oprema i obuka ljudi, za sto bi se trebalo izdvojiti previse para...
 
Član
Kemo_T je napisao(la):
Sve pohvale za Auto...Nissan je stvarno napravio Super auto koje se moze mjeriti sa Porsche-om ,Ferarijem i ostalim super autima i to je dosta jeftiniji a pruza iste ako ne i bolje performanse..
Pitanje je samo kvaliteta vozila...Sto slabo ko moze ocijeniti s obzirom da je skoro izasao na trziste...
Samo jbga dugo se ceka...Kad se uzme u obzir da novi AMG E63 je skoro predstavljen, a vec predkraj ljeta ce biti dostupan na Balkanu a svaki motor ce biti sastavljen od strane jednog inzinjera ,bez pomoci robota...Po ovom pitanju Nissan Sucks...Godinu dana cekas za nesto sto si platio/platila...Costumer Service ..Nula Bodova... Al sve u svemu..auto za pozelit...

pa ja znam lika iz tz koji je na svog audia cekao nesto vise od pola godine, da ga dobije sa pozeljenom opremom. tko naruci gt-ra zna od pocetka u sta se upusta. gore je vec pola mio puta navedeno - zasto sebi necu skratiti muke cekanja i uvesti jednog iz USA. tako isto necu zasigurno kupiti neki probni. i osmica je izasla 2003 u novembru, ja svoju prvu dobila krajem 2004. citam u forumu da nissan nije tacan sa terminima isporuke. sto mi malo zeludac uvrce, ali boze moj. ne idem pjeske i znam na sta cekam.
i ne zaboravi - da japanci se u japanu montiraju i preko okeana dolaze. sto AMG nemora. sam put GT-Ra je po sebi dugacak. ne prave ga oni godinu dana. te kad stigne u Hamburg necu ja ici u hamburg po njega, nego dok se papirologija sredi, prijava na eu papire, prevoz u stuttgart itd. i tu prodje vremena. AMG je evropljanin ako se ja sad ne provaljujem ^^
 
Član
:cool: goco ja ti sad opet kazem nek ti je sa srecom ja da mogu ceko bi i 2 godine al da bude moj iskreno u najvecoj mogucoj pozitivnoj mjeri ti zavidim ako me razumijes ;)
 
Član
black edition.. hach jos malo xD

nissan_GT-R_02.jpg
 
Član
docu kod tebe na topless car wash hahahahaha..

btw. kad vama stize vas amerikanac? i koji je?
 
Član
Goco eto mene kod tebe na obuku o poslovanju, da i ja sebi nabavim svoj auto snova...:icon_smile: Fakat ti zavidim do bola... i svaka cast....po ko zna koji put..:icon_smile:;);)
 

MTR

Član
RCat je napisao(la):
docu kod tebe na topless car wash hahahahaha..

btw. kad vama stize vas amerikanac? i koji je?

ma nemam pojma znam da je prodao 350-ku i Pathfindera da uplati avans i da je isto tako imao problema oko transporta (ova dva auta bila u italiji dva mjeseca u kontejneru ) popizdio je. Ev danas mi dolazi na kafu pa cu ti se malo raspitat al garant je tu prije tvog , mada po meni je bolje cekati evropejca zbog drugacijih farova , stimunga elektronike i paljenja ( drugo gorivo ) i naravno servisa . Malo smo cackali po netu i kazu da je za servis i prodaju standard pravo visok , ne moze svaki diler to ni prodavati.

A janje ?
 
Član
bas me zanima vase, njegovo iskustvo sa americkim GT-Rom u EU ustvari u BH. gdje ce ga servisirati. tko ce ovdje ucitavati njegov black box koji se nemoze ukloniti. i kako ce proci u svemu.

mozemo mi janje i kad taj vas stigne xD il?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top