Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da ne offtopicarimo na drugoj themi..

da..

mazde vise u mojim rukama nema.. da.. nije mi bilo bas lako, ali da.. vrijeme je i za nesto novo. moj novi projekat se pretvorio odmah u novo auto. gledajuci po evropskim markama (vw, bmw, alfa) gledala sam i preko okeana sta "moji" japanci rade.. i tu je ON. sirok, massivan, crn, dubokog glasa, ostrog pogleda, brz, jak, silan.

prvi put kad sam stala kraj njega, uocila sam da ni blizu nije kao na slikama. na slikama djeluje silan, no uzivo :icon_eek:
dug 4'650 mm, sirok 1'895 mm, nizak 1'370 mm
mazda dosta sitnije djeluje spram njega.. ono.. njezno..

prvo ulazenje u auto.. sjedanje na udobno sjedalo koje te odmah obgrli..
i ja sam ga odmah kupila.. taj osjecaj koji se probudi HOCU GA!

ostavila sam si opciju, nakon probne voznje ugovor dovrsiti.. ali, sta bi to izmijenilo.. kad sam ga istog trenutka vec u svojoj garazi vidjela. probna voznja bi mi samo muke pogorsala, pri dugom cekanju.

rijec je o Nissanu R35 GT-R Black Edition

pq1vcirr1e9c37c8fe76a10.jpg


485 ks
357 kw
3.8 l
http://www.myvideo.de/watch/3746628/Nissan_GT_R

jedina mu mana..
sto nije vec u mojoj garazi. termin isporuke: januar 2010 :icon_rolleyes:
abd prije
 
Član
opet cestitam jos jednom!!!
i nadam se da ces dobiti prije januara
nek je sa srecom i da se navozas i da te posluzi jako dugo i jako dobro :)
 
Član
hahaha.. sjetit cu se ja nje jos mnogo puta, nissan kaze za GT-Ra 12l.. ubjedjena sam da su pobrkali broj i da je prije 21l

al valja se na novo privikavati

av1bdqu91e9c37c8fe76a10.jpg


uglavnom ce prve voznje biti veoma zabavne.. dok ja naucim kako sta, proci ce i corsa i accent kraj mene ^^

pq1azw4i1e9c37c8fe76a10.jpg
 
Član
Respect! Stvarno sam zavidan (u pozitivnom smislu)! Stvarno mi je drago zbog tebe, sto ti se snovi ostvaruju! Jedan si veliki sretnik u zivotu!
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
e svaka ti cast za izbor...bolje nisi mogla...mada mi nekako zao one Mazde...perfektna je...da sam imao pare, odmah bi je uzeo;)
 

sUx

Član
RCat je napisao(la):
da ne offtopicarimo na drugoj themi..

da..

mazde vise u mojim rukama nema.. da.. nije mi bilo bas lako, ali da.. vrijeme je i za nesto novo. moj novi projekat se pretvorio odmah u novo auto. gledajuci po evropskim markama (vw, bmw, alfa) gledala sam i preko okeana sta "moji" japanci rade.. i tu je ON. sirok, massivan, crn, dubokog glasa, ostrog pogleda, brz, jak, silan.

prvi put kad sam stala kraj njega, uocila sam da ni blizu nije kao na slikama. na slikama djeluje silan, no uzivo :icon_eek:
dug 4'650 mm, sirok 1'895 mm, nizak 1'370 mm
mazda dosta sitnije djeluje spram njega.. ono.. njezno..

prvo ulazenje u auto.. sjedanje na udobno sjedalo koje te odmah obgrli..
i ja sam ga odmah kupila.. taj osjecaj koji se probudi HOCU GA!

ostavila sam si opciju, nakon probne voznje ugovor dovrsiti.. ali, sta bi to izmijenilo.. kad sam ga istog trenutka vec u svojoj garazi vidjela. probna voznja bi mi samo muke pogorsala, pri dugom cekanju.

rijec je o Nissanu R35 GT-R Black Edition

pq1vcirr1e9c37c8fe76a10.jpg


485 ks
357 kw
3.8 l

jedina mu mana..
sto nije vec u mojoj garazi. termin isporuke: januar 2010 :icon_rolleyes:
abd prije

:icon_sad: zao mi mazde al skyline je isto vrh ... u svakom slucaju SRETNO ;)
 
Član
neki lik, citam na drugom forumu ubacuje - plin.


http://video.aol.de/video-detail/kreissieg-exhaust-on-nissan-r35-gt-r-demo-2/2155964948

gdje ces ovdje s plinom ccc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top