Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
RCat je napisao(la):
bas me zanima vase, njegovo iskustvo sa americkim GT-Rom u EU ustvari u BH. gdje ce ga servisirati. tko ce ovdje ucitavati njegov black box koji se nemoze ukloniti. i kako ce proci u svemu.

mozemo mi janje i kad taj vas stigne xD il?

bananu dobi zbog tvoje slike al nema veze , e vako , kako je bilo vremena i ovaj moj bio kod mene i procitali smo ti sve ovo sta si pisala i svrljali po netu hmmm , ODUSTA covjek od kupovine , razocarao se pravo , avans ide za nesto drugo , nije mu do zeze , sa Pathfinderom je imao problema oko prednjeg diffa - nema dijela nit ga mozes kupit pa cekaj iz US. , sa 350 Z je imao problem sa gorivom itd itd

Izgleda da ces biti exkluziva za sada , i jaoooo sto je dobar , nemam rijeci , vec odavno imam one spec. sa GTR stranice , nije ni cudo sto ne daju svakom da petlja sa njim.

Bice janje , bice
 
Član
ja te tako razumi, da je vec na putu.. aha.. ok. moj nije exklusiva, jer u germaniji ih ima vec par pet sest ^^. to se tvoj jaro poslije kupovine informise o autu? a sto dobi ban i zbog koje slike? to on avans iz jedne auto kuce u drugu prenosi? kako to?.. hebga interesuje me, mozda i meni sutra duhne nesto trece u glavu.. ^^ mislim hallo, auto kosta oko +/- 200 000 km, i on sad pa sad.. NAKON citanja nekih postova "mojih" postova Odustane od kupovine.. hahahah.. oj.. a avans u vidu dva auta vec uplacen.. 350z i pathfinder.. kolko su oni onda vrijedili? daj ba..
 

MTR

Član
RCat je napisao(la):
ja te tako razumi, da je vec na putu.. aha.. ok. moj nije exklusiva, jer u germaniji ih ima vec par pet sest ^^. to se tvoj jaro poslije kupovine informise o autu? a sto dobi ban i zbog koje slike? to on avans iz jedne auto kuce u drugu prenosi? kako to?.. hebga interesuje me, mozda i meni sutra duhne nesto trece u glavu.. ^^ mislim hallo, auto kosta oko +/- 200 000 km, i on sad pa sad.. NAKON citanja nekih postova "mojih" postova Odustane od kupovine.. hahahah.. oj.. a avans u vidu dva auta vec uplacen.. 350z i pathfinder.. kolko su oni onda vrijedili? daj ba..

mislio sam na to da je tvoj jedini u BiH , informisao se dobro samo mu ovaj nije rekao nista vezano za servisiranje i ostale zeze , ista je auto kuca ( kod njih je kupovao i prije pa tako i ova dva i GTR-a ) , otkud ti da je avans dva puta uplacen ? Ova dva je prodao ovdje i od tih para uplatio avans ( valjda znas da je avans 10 ,20,30 ili 50 % od cijene ) ostatak on prebaciva covjeku tek kad mu auta / auto stignu u Zenicu. A cijena nije 200000 KM kao u Njemackoj ili ovdje , vec 76.600 $ FCO Luka Ploce ili 105.000 KM + troskovi, to izadje oko 135.000 KM na cesti , sto je dosta manje od 200.
I nije odustao od kupovine auta vec od GTR-a , a uzima nesto drugo , ne kontam sta je smijesno.
Haj kako god , zao mi je stvarno sto nece uzet sad , auto je uhhh sam taki al eto ;)
 
aj nek ti je sa srecom:D nadam se da ce te slusat a i da ces ti njega slusat:D zvijer:D pa jarane samo reci SKYLINE i sve je jasno:D nema dalje diskusije
 
Član
ammar_coupe je napisao(la):
aj nek ti je sa srecom:D nadam se da ce te slusat a i da ces ti njega slusat:D zvijer:D pa jarane samo reci SKYLINE i sve je jasno:D nema dalje diskusije

Nije ovo skyline.. ovo je GTR... skyline je 34-ka...:icon_biggrin:
 
Član
ma i ja gledam ovu svoju havarisanu astricu.. i jedva cekam.. a znam, sa GT-Rom nidje u diskotheke, kafice, kafane.. ode li mi tu retrovizor ili gume, ubijam!

:lol:
 
Član
meni dosad najljepsa slika.. a cika faya vec ostri svoj objektiv

3444665662_971605734e.jpg
 
Član
ma kontam ja j*** ti to! imas skupo auto, pa ne mozes spavati navece i bojis se bilo gdje parkirati. meni su u Zagrebu 2 puta odvalili retrovizor i jednom brisace na Alfi zbog BiH tablica. a da mi se nesto takvo dogodi na autu poput GTR-a, pa odmah bi me srce strefilo! ali valjda je to tako, sto bolje auto - veca briga :)
 
Član
Valjda niko to nece uraditi GT-Ru, zbog postovanja prema tom autu. No opet ima dosta papaka koji ne znaju sta je to, a kad vide strane table, mogli bi pojuriti da razbiju staklo u nadi da ce uzeti radio i sl. Stavi kakav fin alarm sa 100 lampica da ga odmah skuze...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top