Informacije o autu iz Kiseljaka?

Informacije o autu iz Kiseljaka?

Član
Dovoljno je samo spomenuti seriju e32 koja je 1988-19++ godište a ima opremu kao neki audi 2000+ osim naravno a8 koji je stigao tek 95-96,a da ne spominjem da svaki model audija poslje 2010 gotov isti samo mu oznaka druga
 
Član
Nebitno je i to sto je svaki "isti". To je strategija VW koncerna i to je ok, nekome se svidja, nekome ne.

Ali broj auta i cijenu navesti kao kriterij koje auto je bolje (na sta god se to "bolje" odnosilo ) je u najmanju ruku smijesno....
 
Član
Drugari ima li bmw da se vidi na putu iz 80 tih godina??? Ili recimo pre 98....bmw jeste auto mocno...al mislim da kvalitet i odrzavanje kao i mnogi drugi neki faktori nisu na strani bmw.

Opreme ima nema sta...i francuzi ih imaju...vw na tom stedi...tj stavlja uz doplate i po meni je ta opcija ok. Da ne duzimo. Ukusi se nam ne poklapaju kao ni misljenje :)
 
Član
Rade li admini svoj posao,ovaj forum je propo totalno, svaka tema ode u raspravu o kilometrima ili o tome koje je auto bolje, dječije priče.
Provozali smo se do Kiseljaka auto je gorblje kao i sva ostala auta u Kiseljaku...
 
Član
Drugari ima li bmw da se vidi na putu iz 80 tih godina??? Ili recimo pre 98....bmw jeste auto mocno...al mislim da kvalitet i odrzavanje kao i mnogi drugi neki faktori nisu na strani bmw.

Opreme ima nema sta...i francuzi ih imaju...vw na tom stedi...tj stavlja uz doplate i po meni je ta opcija ok. Da ne duzimo. Ukusi se nam ne poklapaju kao ni misljenje :)
Hahahah na kraju si sam rekao da je u pitanju ukus, a on nikad nije bio niti ce biti mjerilo.
Ne vidimo ni Ferraria, Bentleya i sl, pa znaci da ne valjaju... To sto se u BiH proizvodio Golf pa ih ima kamaru je drugi par cipela.

Ja mislio bas ce krenut neka argumentovana rasprava kad ono truba...
 
Član
@Jurke...jesi bio kod nikacevica?
Ovi ostali su boze sacuvaj. Ovaj trgo pogotovo :) cijene isto...skidose sta se moze skinuti s auta. I knda dodatno prodajj. Tipa patosice...roletna gepeka...alu fele...gume...sve dobijes dno dna...a da valja doplata... :)
 
Član
Par prijatelja je uzimalo auta kod sero-auto također iz kiseljaka i prezadovoljni su,također i kolega reče nikacevic auta su relativno dobra naspram ostalih u kiseljaku
 
Kad smo vec kod stednje opreme sto pominjete VW, pa koja to auta imaju vise opreme? Jedino italijanska,jer njih oprema i prodaje
Ford Focus i Opel Astra nikad nece bit ko Golf,ta auta su samo navikana od onih sto ih voze,bilo koje da vozis preko 100km/h ne mozes bit u autu od buke,ko da dvicu dizela vozis
 
BHT Ovisnik
Bome tko je god vozio ispravno drugo auto da nije vw nece opet vw kupiti... Ja neznam jel vama ljudima balkanski mentalitet neda da gledate dalje od VW-a ili sta vec ? Proširite vidike, nemojte sebe uvjervati u nesto sto nije tako, i moj je otac to radio, on se dugo godina bavio uvozom auta, 2 tjedno su uvijek dolazila iz Njemačke (naravno pretezito vw). Do nedavno mi je iste price pricao kao velika vecina forumasa (VW-ovaca). Mislis da bi sada opet kupio VW nakon auta sto je vozao,vidio, sto normalni ljudi otvorenog uma, koji nisu tlačeni raznim pricama vozaju ? Odgovorno tvrdim da neće, a VW i Golf su mu bili sve na svijetu...
 
Poslednja izmena:
Ma ne valja BMW ništa. Stvarno sranje od auta. I voze ga samo djeca i seoska fukara.
A ja slučajno primjetih da su vlasnici folcvagena sve odreda gospoda, bogati novcem, ozbiljni, pametni, školovani, puni životne mudrosti. Stvarno.
 
Član
ja dok sam procitao sve postove zaboravio koja je tema uopšte ustvari znam plastike u golfu pohabane ?
uhhhh ... toliko o ozbiljnosti foruma
 
Član
Kad smo vec kod stednje opreme sto pominjete VW, pa koja to auta imaju vise opreme? Jedino italijanska,jer njih oprema i prodaje
Ford Focus i Opel Astra nikad nece bit ko Golf,ta auta su samo navikana od onih sto ih voze,bilo koje da vozis preko 100km/h ne mozes bit u autu od buke,ko da dvicu dizela vozis
Hoces da kazes da su 1.9tdi motori "bolji" od opelovih 2.0dti ili 2.2dti ?? Jesu al po mahalskim prelama
 
Član
Dti
pro: lanac, servisi, potrosnja
Kontra: bosch pumpa, ne vole ga balkanci

Tdi
Kontra: zamajac, servisi, bosch pumpa...
Pro: vole ga balkanci
 
Top