Informacije o autu iz Kiseljaka?

Informacije o autu iz Kiseljaka?

Član
Pa de nek mi pokaze prstom onog ko je uvezao cetvorku iz njemacke a da je nije farbao il krpio motor ili bilo sta drugo, u 4 godine plazanje guzice po njemackoj meni je ovo prvi put da kupim auto koje ne treba ni usisat unutra a kamoli sta drugo, sve 4 nove mischelinke gume i veliki servis uradjem prije 3 mjeseca u VW servisu
 
Član
Ovo auto je sigurno u ekstra stanju , oprema vrh , kakve veze imaju kilometri , kupis novo auto iz salona i vidis za 2 godine da je pilano po pola i farbano komplet ;)
Promijeni tablete, moj prijateljski savjet.

A što se tiče ovog golfa - da je očuvan, na slikama djeluje da jeste, ali je to još uvijek 13 godina star golf dizel sa 250.000 kilometara. Usisat auto, staviti nove gume i uraditi servis je najmanji problem od svih.
 
Član
Promijeni tablete, moj prijateljski savjet.

A što se tiče ovog golfa - da je očuvan, na slikama djeluje da jeste, ali je to još uvijek 13 godina star golf dizel sa 250.000 kilometara. Usisat auto, staviti nove gume i uraditi servis je najmanji problem od svih.

Kakve bola tablete , ti trebas terapiju promijeniti...
Ne zelim se raspravljati uopste , nema svrhe nikakve dalje...
 
mozete vi pricat sta hocete, evo ja sam promijenio dosta auta bas eto da vidim koje je bolje...
BMW i Mercedes na 1. mjestu pa VW koncern i onda ostali, moje sljedece auto ce opet bit svabo VW ili BMW
 
Član
mozete vi pricat sta hocete, evo ja sam promijenio dosta auta bas eto da vidim koje je bolje...
BMW i Mercedes na 1. mjestu pa VW koncern i onda ostali, moje sljedece auto ce opet bit svabo VW ili BMW

Pa normalno , takodjer se slazem , francuz - ako je ispod svih cijena , talijan nikako , a japanac i ovo nesto , tesko jer nema dijela za lijeka...
Iz licnog iskustva takodjer ovo govorim!
 
Član
Kakve bola tablete , ti trebas terapiju promijeniti...
Ne zelim se raspravljati uopste , nema svrhe nikakve dalje...
Jao druškane, pa ti tvrdiš da kupiš novo auto i da za dvije godine vidiš da je pilano i farbano.
Lijepo se sad vrati na psihijatriju odakle si pobjegao i izvini se ljudima radi bježanja.
 
Pa normalno , takodjer se slazem , francuz - ako je ispod svih cijena , talijan nikako , a japanac i ovo nesto , tesko jer nema dijela za lijeka...
Iz licnog iskustva takodjer ovo govorim!
dijelovi nisu problem, danas imas za sve, nego mrzim kad mi pocnu pametovat za plastike u VW sto se ogule, pa u kojeg se auta ne gule i ne skripe..
evo sad vozam citroena sa full opremom, nista mu ne fali, jest udoban i to je jedina prednost, nikakve razlike u potrosnji naspram BMW koji je 3.0 sestak + automatik:D
 
Top