Informacije o autu iz Kiseljaka?

Informacije o autu iz Kiseljaka?

Vp44 je kod opela, vw, forda... Ista. Kod svih rikne na ca 200.000

Ali to je jedina (skupa) mana kod dti

Kod tdi imas 3-4 kriticne tacke koje su oko 500km, i mozes ih ubrojati u redovno odrzavanje
opela ako bi nekad uzimo bio bi benzin, dizela nikad, jer da je taj dizel valjo ne bi opel poceo ubacivat alfin motor
 
BHT Ovisnik
Volvo je dobar auto to stoji. Isti sam gkedao da uzmem. Ali slaba podrska nekih dijelova pa sam odustao.
Za kojeg nema dijelova? Ja ih pola bacio u zelnezo,dzabe dijelim,na svakom cosku polovni,a u ovlastenom svaki saraf ima,po cijeni zamjenskih,jeftini od bilo kog golfa 4
 
Član
Za kojeg nema dijelova? Ja ih pola bacio u zelnezo,dzabe dijelim,na svakom cosku polovni,a u ovlastenom svaki saraf ima,po cijeni zamjenskih,jeftini od bilo kog golfa 4

I ja se slazem sa col3tom sto se ovog tice , provjereno sigurno da ima ;)
Mozda ne bas tog benzinca turbaka ali ima dijelova za to auto koliko hoces..
 
Član
1.7dti su bili promasaji. Ali 2.0 i 22.dti su prava i cak bolja alternativa za famozni balkanski 1.9tdi
 
BHT Ovisnik
Nema veze sto je turbo,cak i sa njega veeelika vecina dijelova odgovara,samo ne oko motora
 
Član
Ima ih i u vectri c, i drugima. I kasnije zamjenuti modernijim.

Pa zar mislite da su tdi iz 2015 identicni onima izvornim od 1995??

Kakvom logikom idete? Mercedes ne pravi danas vise motore dizele iz w124 i w201 zato sto nisu valjali???
 
Član
realno tdi dti oba motora su djubar,nije mi jasno...svi znamo kako teku rasprave al vi ne jebeno odustajete! vecina vas prica o autima preko 200 hiljada bilo opel bilo vw...pa cak i ostali...masu tu faktora igra od pravilnog odrzavanja,nacina voznje,historije vozila opcenito.....moje neko misljenje,sva auta su ok,sve zavisi od gore nabrojanih faktora plus sreca tu igra veliku ulogu,dzaba i novo ako si baksuz kvarice se svaki dan...nema tu pravila,tako da ovakve rasprave jednostavo nemaju smisla...
 
Član
Kad budem na dizalici pri izmjeni ulja uslikacu korsu detaljno odozdo pa da pokazem kako izgleda opel...cisto onako da razjasnimo te stvari sto su vam dide pricale o kadetima, askonama...
Neko spomenu italijanske motore u opelu...ko je napravio modernog dizelasa? Da nije vw? Kad priznate da se sve kvari, ukljucujuci i golfa, onda mozemo pricat...
price "marke nisam uložio u golfa" govore da lazete il da vam ne smetaju upaljene lampe po tabli, lupanje ovjesa itd
Zanimljivo je kako vw brane samo oni sto voze...ja vozim opela, sutra ako naletim na bilo koje auto da mi se svidja, kupicu ga...
Ako je neko ogranicen, ne mora znacit da je upravu..
 
Član
Ma sto se tice hrdje , zna se desiti da zahrdja i noviji BMW , jer se uzme nekvalitetna reciklaza zeljeza i jbg , odna vremenski uvijeti ucine svoje i to je to..
Recimo velik postotak BMw e46 zahrdja na prednjim blatobranima , Ford Mondeo ispod vrata i tako , nema to nikakve veze u ovom svemu sto se prica ovdje :D
Mercedes je sto se tice kvalitete mislim vrh , jbg , ali ga rijetko ko preferira , da se puno para a nije neka oprema i vidjenost na cesti..
 
Top