Informacije o autu iz Kiseljaka?

Informacije o autu iz Kiseljaka?

Član
I meni je osobno sumnjiva kilometraža to ispada da se prelazilo 13-14000km godišnje a toliko ja gradske vožnje godišnje po Mostaru imam, al eto ne kupujem ja,a da kupujem kilometraža mi ne predstavlja ništa ako je auto u dobrom stanju. Sutra će ici najvjerovatnije gledat auto pa cemo vidit kakvo je uzivo..
 
Član
Svabo ako ce prelaziti 10-15 hiljada godisnje, kupi sebi benzinca. Ne isplati im se placati poreze za dizelase, a ne vozati ih. Al bosnji da pise 50.000 na golfu satrom 15godina, on bi vjerovao...
 
Član
Kaže ovaj jedan majstor da se preko abs-a može vidit koliko je prešo, nije točno u broj al velikih odstupanja ne smije biti. A što se tiše plastika lako ih je zamijeniti hh
 
Član
Ma ako si iz Mostara takav auto kupuješ najdalje u Čapljini, šta ćeš radi 15 godina starog golfa dizela pola države preć, kao da je ne znam ti kakav unikat...
 
Član
@Zeran sta hoces reci za plastike golfa? Pa mogu popisaju fijata opela i sve francuze!!!
U kiseljaku je svako auto vraceno min 200 000 znam iz iskustva. Jedino imas na piku NIKACEVIC momci prodaju uredna auta sa stvarnim km. Kupac sam im bio!
Sto se tice ove price preko abs da se skonta kilometraza...znaci nema pojma reci majstoru da ne luparda...modul se zamjeni i kraj price...
 
Član
Ja sam samo pito zna li itko ikakve informacije o autu i prodavaču ništa više. I naglasio sam da ja niti kupujem auto niti bi ikad kupio golfa da sebi kupujem.
Može LOCK tema, hvala :D
 
Top