Informacije o autu iz Kiseljaka?

Informacije o autu iz Kiseljaka?

Član
dijelovi nisu problem, danas imas za sve, nego mrzim kad mi pocnu pametovat za plastike u VW sto se ogule, pa u kojeg se auta ne gule i ne skripe..
evo sad vozam citroena sa full opremom, nista mu ne fali, jest udoban i to je jedina prednost, nikakve razlike u potrosnji naspram BMW koji je 3.0 sestak + automatik:D

Ma kako nisu problem , treba neci dio za neku Toyotu i Nissana , naravno novo ima , ali polovno naci na blizem Otpadu , tesko , na to sam mislio ;)
 
Član
dijelovi nisu problem, danas imas za sve, nego mrzim kad mi pocnu pametovat za plastike u VW sto se ogule, pa u kojeg se auta ne gule i ne skripe..
evo sad vozam citroena sa full opremom, nista mu ne fali, jest udoban i to je jedina prednost, nikakve razlike u potrosnji naspram BMW koji je 3.0 sestak + automatik:D
Kad poredis auta stara 15ak godina (golf 4, astra g, pug 206-306, bravo-brava) golfove plastike i ona gumirana plastika se gule najvise. Da nisam imao VWa, i poredio sa ostalim nebi nista rekao
 
Kad poredis auta stara 15ak godina (golf 4, astra g, pug 206-306, bravo-brava) golfove plastike i ona gumirana plastika se gule najvise. Da nisam imao VWa, i poredio sa ostalim nebi nista rekao
sva se gule druze, kod fiata se cak i vanjske rucke ogule...
pola mog komsiluka su uvoznici auta i nema koje nisam vozio, zna i Dzeni :D
uostalom zna se sta se proda a sta ceka budalu da kupi :D
 
Član
@Zeran kenjas brate...pa plastika ima ono prosvuceno ocistis i rijesen problem. Meni vw i audi ubjedljivo imaju najkvalitetniju izradu enterijera...
Sto se tice djelova sve se danas moze naci za vecinu auta iz istocne azije...a sto se tice ove price kako bmw i vw su najbolja auta mislim da tu bmw jos pure treba da pojede...jer je daleko ispod jednog audija 6 ili 8 serije...

A golfovi i u njemackoj se farbaju i ugladjuju za prodaju. Kad vidim auto 10+ godina a nema haubu i branike istackane i ogrebane nema sta da gledam auto. Znaci vozila baba kad ide na molitvu nedeljom do crkve i nazad...o cemu pricamo....ovoj četvorci je farbano i uredjivano dosta tog
 
Član
Toliko glupih i zadrtih mišnjenja u jednoj temi odavno ne vidjeh.... Ovo nemojte ključati, ovo izbrišite!! Stid me reć da sam član foruma kad ovakve gluposti pročitam!
 
Član
Bmw nije ni u jednom segmentu losiji od audija, ni po kvalitetu, ni po dizajnu, pouzdanosti, luksuzu...
Razliku cini jedino ukus, a to se ne moze komentarisati.

Obrazlozi ti prvo sta podrazumijeva "najbolje auto" i po cemu je to bmw daleko ispod audija, pa cu ti onda konkretno odgovoriti.
 
Član
Treba li vece obrazlozenje od same cijene pa do broja ljudi koji koje od ova dva auta voze. Bmw je djecacki auto za sjedni i cepaj po gasu...
 
Top