Informacije o autu iz Kiseljaka?

Informacije o autu iz Kiseljaka?

Član
Bome tko je god vozio ispravno drugo auto da nije vw nece opet vw kupiti... Ja neznam jel vama ljudima balkanski mentalitet neda da gledate dalje od VW-a ili sta vec ? Proširite vidike, nemojte sebe uvjervati u nesto sto nije tako, i moj je otac to radio, on se dugo godina bavio uvozom auta, 2 tjedno su uvijek dolazila iz Njemačke (naravno pretezito vw). Do nedavno mi je iste price pricao kao velika vecina forumasa (VW-ovaca). Mislis da bi sada opet kupio VW nakon auta sto je vozao,vidio, sto normalni ljudi otvorenog uma, koji nisu tlačeni raznim pricama vozaju ? Odgovorno tvrdim da neće, a VW i Golf su mu bili sve na svijetu...
Sta tajo sad vozi...ne rece nam

Svercerska posla...uzme lesinu tamo doveze sredi proda. Jel tako? Normalno da nece vw onda...
OPEL I DIZEL se bas vole. ..dobitna kombinacija
 
BHT Ovisnik
Tajo vozi volva s40 2002god. Ja vozim bmw, i zajedno vozamo japanca nissana patrola. Dovozilo se svasta, prodavalo se odmah,nije se ni sredjivalo,to je radio jos davno,ne za vrijeme ovih svemirskih TDI motora.
I takodjer misli opet kada imao novca preci ili na novijeg volva,ili citroena ili pezoa,ili naravno bmw,a vw ne misli iako kada sam ja sebi kupovao prvog volva v40 on je vozio jettu i skoro me se odrekao sto nisam kupio vag koncern. I naravno gdje ces diesela,plin ce ovo ono,benzin ubi s potrosnjom. Pa evo vw ne misli blizu kuce,a takodjer misli sljedece opet plin jer sam mu volva diesela kupio pa vidi da su to babske price oko diesela sto se prica,hoce opet na plin...
 
Član
Volvo je dobar auto to stoji. Isti sam gkedao da uzmem. Ali slaba podrska nekih dijelova pa sam odustao.
 
Top