Imam jako zanimljiv prijedlog (po meni)-ko je ZA?

Imam jako zanimljiv prijedlog (po meni)-ko je ZA?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ArminM je napisao(la):
ja stojim iza onog sto sam napisao, ostvarite 50% ovog sto se pise i ja dajem svoj doprinos, bez da me se igdje spomene, znaci ne zelim da imam ikakve veze sa ovim sto zelite da uradite
opet sam siguran da od toga nema nista, ali bih volio da grijesim
Ma nadamo se da ce biti nesh,ugl svaka cast na odlucnosti i na pomoci. ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja stojim iza onog sto sam napisao, ostvarite 50% ovog sto se pise i ja dajem svoj doprinos, bez da me se igdje spomene, znaci ne zelim da imam ikakve veze sa ovim sto zelite da uradite
opet sam siguran da od toga nema nista, ali bih volio da grijesim

potpis na sve ovo,vec sam rekao i ja cu pomoci onoliko koliko i kad mogu,bez ikakve obaveze prema meni,znaci ni ime mi ne treba te spomenuti,meni ce dovoljna satisfakcija biti (ako se ostvari) kad vidim auto na cesti,to mi je i vise nego dovoljno :icon_smile:
 
Član
nisam citao sve postove, ali evo moji dojmovi ukratko - ideja kao ideja extra, za pohvalu....mi kao ljudi, mislim na nas mentalitet, uslovi za realizaciju - slaba nafaka......jednostavno ,kod nas su svi jaki na rijecima, kada dodje do konkretnog dijela, svi se elegantno usute....ja bi prvi dao i pare za to, i pruzio prostor / mehanicarske usluge za to, ali znam da bi se to svelo na 10-20 pojedinaca s interesom za to, ostali....mrka kapa
 
Član
ma triza 20 ljudi kad bi se skupilo,to bi bilo extra,da smo mi ljudi ko ljudi,uradili bi mi to bez foruma i bez iceg,5 jarana se sastane i svako po 50 maraka mjesecno i eto auta dobrog za godinu dana :)

al stoka smo mi ba,kud nas adolf ne poravni pa da sad bude guten abend meine liebe damen und herren,više herren nego damen :D
 
Član
Ovakvu temu je mogla samo otvoriti osoba koja ne živi u BiH.

Okanite se gluposti, ovo ne može funkcionirati. Rođena braća se pokolju zbog međe na obiteljskoj zemlji a 100 članova bi trebalo dijeliti jedno auto i troškove. Ma dajte:icon_eek:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ovakvu temu je mogla samo otvoriti osoba koja ne živi u BiH.

Okanite se gluposti, ovo ne može funkcionirati. Rođena braća se pokolju zbog međe na obiteljskoj zemlji a 100 članova bi trebalo dijeliti jedno auto i troškove. Ma dajte:icon_eek:
:smajli12::smajli12::smajli12::smajli12::smajli12::smajli12::smajli12::smajli12::smajli12:
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
Za ideju svaka cast , ali zemlja tu si debelo masio , kada se nije moglo dogovoriti za obicni komad papira sta ocekujes za nesto vece ?? citas postove do sada i mozes primjetiti da se svodi i da ti vecina daje isiti odgovor ; nismo mi za toga

Do auta je tesko doci ali kao sto mnogi pisu kakvog smo mentaliteta zamisli onda napucavanja da je auto u garazi mislim da ce tu problemi tek nastati,

Nisam protiv tvoje volje ali jesam protiv da te neko izlevati , a pokusaj biti dobar ovde kod nas milsim da ces otici pogresnim putem jer to je nazalost istina isto kao pravila u dzungli popusti malo progutan ces biti istog momenta
 

MTR

Član
hmmm , moguce je ovo napraviti samooo ...........malo sam skeptican jer kod nas odma ide ona : ja dao za ovo ja za ono , onaj supak se nije ni pojavio a trebao je , .........itd itd , na kraju bi ispalo nesto tipa Big brother.

ideja je odlicna , to je neosporivo i ja sam gledao po forumima kakve stvari ljudi prave ali to je u zemljama gdje je mentalitet normalan i gdje stvari idu svojim tokom , gdje postoji razumjevanje za obavljeni posao , pare se mogu skupit i to je neosporivo , i sponzori neki i to je moguce , licno znam mnogo njih koji bi uletili koju kintu naravno uz objasnjenje za sta je novac i kako bi se potrosio , ja bi mogao obezbjedit npr. komplet materijal za lakiranje i dosta nekih stvari oko mehanike a da se ne daje novac , ima mnogo ljudi na forumu koji se direktno bave sa autima i koji se mogu ukljucit sa nekim ekspertizama npr.:

2-3 lakirera da pripreme i ofarbaju auto
2-3 elektricara da se pokopcaju stvari
2,3,4,5 momaka koji se odlicno razumiju u mehaniku i elektroniku , sa dobrom razmjenom znanja izmedju njih auto bi bilo gotovo u rekordnom roku

ovo sve se moze vikendima odradjivat uz rostilj i par pivica i bez pritiska ;)
 
Član
EXTRA ideja ali realno gledano sumnjam da ce nesto biti od ovoga uvijek ce se naci neko da potpali vatru NAZALOST, ali ja sam za;)
 
Početnik
mahe007 je napisao(la):
EXTRA ideja ali realno gledano sumnjam da ce nesto biti od ovoga uvijek ce se naci neko da potpali vatru NAZALOST, ali ja sam za;)

odo ove ekipe koja je se skupila niko ama bas niko nepotpaljuje,znaci dosad je regulare,a ako neko htjedne da potpaljuje ide van,,,

ugl necu da nista govorim i sl ali ideja ima 90% sansi da uspije i da se ostvari ;)
 
nemorate pisati neke stvari koje ce momak mozda smatrati uvredom( zela :icon_exclaim: ),on je htio da nesto zajedno uradimo,da to bude NAŠ projekat,ali nezna da je malo ljudi koji stvarno zele nesto zajednicko ostvariti...
Ideja je prejaka,mislim da je to nesto divno za nas da bi se dokazali kao grupa ali je u ovom vremenu neizvodljiva..
Zamislite da vam dodje neko iz vlade i kaze da kopate godinu dana besplatno za vaseg nacenika opstine,zahlupili biste mu vrata pred nosom..jelde?... tako je....a sjetite se kako su nasi preci prije desetina godina dobrovoljno radili za prugu brcko-banovici i pravili dobrovoljno puteve za svoju drzavu,danas necemo da pokrpimo makadam sa dvije lopate sljunka jer mislimo da i komsija prolazi tim putem pa sto on to ne popravi!!!
razmislite malo...
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
EXTRA ideja ali realno gledano sumnjam da ce nesto biti od ovoga uvijek ce se naci neko da potpali vatru NAZALOST, ali ja sam za;)

odo ove ekipe koja je se skupila niko ama bas niko nepotpaljuje,znaci dosad je regulare,a ako neko htjedne da potpaljuje ide van,,,

ugl necu da nista govorim i sl ali ideja ima 90% sansi da uspije i da se ostvari ;)

dosada je regulare kao sto si rekao
 
nermin suljagic je napisao(la):
nemorate pisati neke stvari koje ce momak mozda smatrati uvredom( zela :icon_exclaim: ),on je htio da nesto zajedno uradimo,da to bude NAŠ projekat,ali nezna da je malo ljudi koji stvarno zele nesto zajednicko ostvariti...
Ideja je prejaka,mislim da je to nesto divno za nas da bi se dokazali kao grupa ali je u ovom vremenu neizvodljiva..
Zamislite da vam dodje neko iz vlade i kaze da kopate godinu dana besplatno za vaseg nacenika opstine,zahlupili biste mu vrata pred nosom..jelde?... tako je....a sjetite se kako su nasi preci prije desetina godina dobrovoljno radili za prugu brcko-banovici i pravili dobrovoljno puteve za svoju drzavu,danas necemo da pokrpimo makadam sa dvije lopate sljunka jer mislimo da i komsija prolazi tim putem pa sto on to ne popravi!!!
razmislite malo...
Zela mora kontrirat kao i obicno,50 ljudi kaze da je ideja dobra,a on da je glupost.
BTW,ja stvarno neznam kako bi neko mogo bit toliki cigan da sutra kaze u nekom provokativnom kontaekstu "ja sam dao 20 maraka za ovo".Neznam,mozda ja to nemogu jednostavno shvatit.
@Sarajlic,daj nam vise info-a u vezi tog racuna,ko otvara,gdje,moramo sve po dogovoru od samog pocetka.Nemoze se racun otvorit odma u ponedjeljak,prerano je za to.Trebamo mnogo toga odlucit.Jel se slazete?
 
Član
predlazem otvaranje posebne teme u kojoj ce svako SAMO da upise koliko ce 100% uplatiti...
i onda sumirati na kraju svakog posta, da se vidi s cim se raspoloze ;)
znaci vas iznos : xxx

SVEGA UKUPNO: XXX
 
AnDel je napisao(la):
predlazem otvaranje posebne teme u kojoj ce svako SAMO da upise koliko ce 100% uplatiti...
i onda sumirati na kraju svakog posta, da se vidi s cim se raspoloze ;)
znaci vas iznos : xxx

SVEGA UKUPNO: XXX
Evo je.Nek svako napise svoju ponudu i nek napise "SVEGA UKUPNO cifru iz prethodnog posta sabranu sa svojom ponudom".Hvala
http://www.bhtuning.com/-bht-sr-project-t-60042.html#pid928725
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top