Imam jako zanimljiv prijedlog (po meni)-ko je ZA?

Imam jako zanimljiv prijedlog (po meni)-ko je ZA?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo jos jedna OFF tema, bez ljutnje ali ovo je za lock, pa bolan 50 maraka ne znam da li bi uspjeli skupiti,a kamoli 5000 i vise:icon_cry: Takav smo narod! I ko da preuzme finansije,da gaa za mjeseca dana pljuje pola foruma, jer nije vodio pravilno,da je isao sebi u korist! A mozda je covjek i upravu! Nema od ovoga ljeba, samo presipanje iz supljeg u prazno, toliko od mene!
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
nismo mi siromasna zemlja... za to se netreba sikirati
problem je nas mentalitet ;)
Svete rijeci jarane,kakvi siromasna,vjerujte da nema zemlje gdje se manje radi a vise teferici.Problem je sto je nama u krvi,da smo stalno HALT poziciji,sve se bojimo z*bit ce nam neko.
Ne treba da se bojimo.. 99% sam siguran da ce te svako tri bosnjo zajebati, ogovarati i sl... Tu je i kvaka svega! Nema podrske, povjerenja, nema nicega!

Pogledaj samo unazad par godina kad je bilo druzenja, okupljanja, rostilja.. svega, a sad nista

Takav smo narodj djaba
 
Član
Mrva je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
nismo mi siromasna zemlja... za to se netreba sikirati
problem je nas mentalitet ;)
Svete rijeci jarane,kakvi siromasna,vjerujte da nema zemlje gdje se manje radi a vise teferici.Problem je sto je nama u krvi,da smo stalno HALT poziciji,sve se bojimo z*bit ce nam neko.
Ne treba da se bojimo.. 99% sam siguran da ce te svako tri bosnjo zajebati, ogovarati i sl... Tu je i kvaka svega! Nema podrske, povjerenja, nema nicega!

Pogledaj samo unazad par godina kad je bilo druzenja, okupljanja, rostilja.. svega, a sad nista

Takav smo narodj djaba

POTPIS
ideja je odlicna ali od realizacije nema nista, prvo sto je svacije nije nicije i uvijek ce tu biti svaljivanja krivice jedni na druge neko ce biti ljubomoran itd...
Pisi propalo :icon_rolleyes:
 
Član
Vrijedi pokusati.. al mozda da se smanje ti "paketi"
recimo 5, 10 i 30

Mislim da je 50 mnogo za pocetak. Ideja je odlicna samo..

Mislim da covjek mora biti samo uporan ;)
 
Član
Mrva je napisao(la):
Vrijedi pokusati.. al mozda da se smanje ti "paketi"
recimo 5, 10 i 30

Mislim da je 50 mnogo za pocetak. Ideja je odlicna samo..

Mislim da covjek mora biti samo uporan ;)

naravno ko zeli naci ce nacin, ko ne zeli naci ce razlog
 
Mrva je napisao(la):
Vrijedi pokusati.. al mozda da se smanje ti "paketi"
recimo 5, 10 i 30

Mislim da je 50 mnogo za pocetak. Ideja je odlicna samo..

Mislim da covjek mora biti samo uporan ;)

50km,kao sto sam napisao,bi uplatili saamo oni koji bi zelili da se okusaaju i da postanu zvanicni piloti auta na Sr-u.A mogli bi i pokusat tako po 5-10 km na racun blagajnika,uzet skoljku,pa opet za par 2-3 mjeseca drugu rundu po 5-10 za mehaniku itd.Mislim da nebi ni osjetili,a za sljedecu sezonu bi imali auto spremno.
 
dobro je to,ja sam uvijek bio za to da se nesto zajednicko napravi i datime pravimo mostove,ali nije stanje kod nas takvo da se moze izdvajati za neki zajednicki projekat...bilo bi nas 10-tak koji bi dali po 50KM i od 500KM nemozes nista brate...kao sto neko rece,sramotno jue to da nismo mogli skupiti 50 ljudi da kupi kalendar za 12 KM koji nosis kuci,a kamoli da ce neko dati 50KM za nesto sto ce biti tamo u necijoj garazi...zalosno jeste,ali tako je to zasad kod nas...


kako god,ako ovaj projekat ikada zazivi dat cu i ja svoj doprinos,makar to bilo minimalnih 10KM(cisto zbog okupljanja)


;)
 
svi su za tastaturom jaki i svi bi to, ali kada dodje do placanja nigdje nikoga......

sjetite se samo koliko je humanitarnih akcija bilo na forumu, znaci bilo je tipa nas 300 aktivnih da uplate pa makar po 1KM da se odnese nekome, ne sjecam se gdje, i sta bi, kada je trebalo placati nas 10 uplatilo i kapak :icon_mad: a ostali ni trega ni glasa (lupam okvirne cifre ali znam da je malo raje platilo), cini mi se da je TDIpower skupljao kintu i odnio ;)
uzmi za primjer evo neka kazu, od ovih tipa 300 aktivnih, koliko je ikada okrenulo kakav humanitarni broj od 1KM????

nije problem da ima raje kako treba, ali danas zivimo u svijetu pohlepnih samozaljubljenih tupana koji bi redjenu "mater" prodali za 5KM, a ne da dadne nekih 10KM tipa za ovaj projekat...... ljudi su slabi na postovanju rijeci, svi bi sve ali kada treba svi nestanu ma daj........

da smo siromasna zemlja, tesko, kao sto pomenuse nigdje vise besposlenih a vise ispijanja kafe, pogledajte samo kako se u pojedinim firmama radi, ili ti neradi, i ko sve i sta radi,,,,,,

problem kod nas bosanaca je taj sto smo postali previse pokvareni (cast izuzecima) i zajebali bi najblize a ne nekoga koga ne poznajemo



ideja je odlicna, i ne samo da je upalila kod italijana vec i kod par nasih susjeda i funkcionise bez problema........

ja licno sam za ovu ideju, i takodje ako je realizujete i od mene za pocetak imate 50KM, samo javite, a ja iza svoje rijeci stijim ;)
 
Član
takodjer ako ova ideja ikada zazivi spreman sam izdvojiti 10-20 km :cool: a nadam se da ce,,ovo bi bas bilo extra ;)
 
Jedan prosjecan mladi talijan zaradjuje oko 1000/1300 eura u fabrici/kancelariji.Od toga mu ode oko 500 za stan,plus troskovi koji idu uz njega i hrana,to je oko 700.Daje oko 100 eura mjesecno za osiguranje i gorivo za auto,tako da...nemojte se sakrivat iza price kako je bosancu puno dat 20 km za ovaj projekat.Talijanu je 20 eura mozda i vise nego bosancu 20 km.Sustina svega je ljubomora."Imat ce neko vecu korist od mene od tog auta".Toliko.I budite face pa napisite "nedam 20 km za tako nesto",nemojte trazit izgovore.

nermin suljagic je napisao(la):
dobro je to,ja sam uvijek bio za to da se nesto zajednicko napravi i datime pravimo mostove,ali nije stanje kod nas takvo da se moze izdvajati za neki zajednicki projekat...bilo bi nas 10-tak koji bi dali po 50KM i od 500KM nemozes nista brate...kao sto neko rece,sramotno jue to da nismo mogli skupiti 50 ljudi da kupi kalendar za 12 KM koji nosis kuci,a kamoli da ce neko dati 50KM za nesto sto ce biti tamo u necijoj garazi...zalosno jeste,ali tako je to zasad kod nas...


kako god,ako ovaj projekat ikada zazivi dat cu i ja svoj doprinos,makar to bilo minimalnih 10KM(cisto zbog okupljanja)


;)
Svaka ti cast Nermine,i smatrao sam te ljudinom.Jer si prvi od 20+ postova koji je iznio svoje sumnje,ali na kraju dodao da je spreman ucestvovat.Prvi.Svaka cast i ostaloj dvojici momaka,kad je tako ja obecavam 100 eura za pocetak.Imamo skoro 300 maraka,i to je skoro trecina skoljke od golfa keca recimo.Ajmo momci,da vas cujem sad,ostali.
 
Sumnjam da ce se ista učinit mada bi volio ako bi sta bilo,
ali kakvi smo mi volimo više dat u kafanu 10,20 i više
 
Član
previse je pametnjakovica na forumu da bi pristao bez nekih dobrih uslova nije stvar u 10, 20, 50 ili vise stvar je u principu
 
s1ck je napisao(la):
previse je pametnjakovica na forumu da bi pristao bez nekih dobrih uslova nije stvar u 10, 20, 50 ili vise stvar je u principu

najbolje staviti naljepnice s imenima ko je dao kintu na auto, ali onoliko koliko das taj font :lol::lol::lol::lol::lol:

kao sto pomenu amer, vecina ce radije dati u kafanu nego u ovo, nazalast je tako :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top