Imam jako zanimljiv prijedlog (po meni)-ko je ZA?

Imam jako zanimljiv prijedlog (po meni)-ko je ZA?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja citam sada ove postove i primjetio sam nesto sto sam vidio u dosta tema, naime radi se o slijedecem
clan ZELA_GTI iznese svoje misljenje, koje je u 99% slucajeva realno, i stvarno je tako, i odma ispadne kontras. Ovo sto je covjek napisao u ovoj temi je sasvim tacno, ja se u potpunosti slazem s njim
sada ostane da vidim koliko ce vas se prijavit u onu temu da dadne novac
( obracam se autoru teme) druze nemoj se iznenaditi malim odzivom
 
Član
napisao sam i tamo, ne mozemo napraviti street race u glavnom gradu, hocemo praviti auto za street race ? daj te ba ljudi, sta vam je ?
 
Ostavit cemo otvorenu temu onu gdje se upisuje virtualno sabrana suma,na neko vrijeme,da vidimo kolko bi se moglo sabrat.Po meni,ako ne bude barem 50 clanova ucestvovalo,onda nema logike,i nije fer,da se projekat radi pod imenom bhtuning foruma,pa smo u tom slucaju ja i jos neki clanovi kontali samostalno pocet projekat.Medjutim,nesto sam zakljucio,a to je,ako se barem 50 clanova ovog foruma ne odazove,nema logike da se pocinje samostalan projekat,jer vise nebi bilo to to_Ovo bi trebao bit projekat simbol dobre volje i jedinstva aktivnih clanova ovog foruma,samim tim samostalan projekat nebi imao tu moc,niti bi mi imali isti zar ni istu volju,osim sto bi bilo ekonomski jako zahtjevnije.
Jos samo bih dodao da bi taj autic zasigurno bio razlog vise za dobro druzenje ,pa ja bi prvi bio spreman,da imamo tako nesto bitno zajednicki,ponekad sjeo u auto i sprzio 1000 km za vikend na nekom SR-u,da bodrim naseg pilota,da vidim rezultate naseg rada i truda.
 
Član
ako vas bude 20 budi zadovoljan, vise ne ocekuj, realno, nije raji do toga ba, kontas sta hocu da ti kazem
izvodivo jeste, ali u ovoj situaciji pravo tesko
 
ArminM je napisao(la):
ako vas bude 20 budi zadovoljan, vise ne ocekuj, realno, nije raji do toga ba, kontas sta hocu da ti kazem
izvodivo jeste, ali u ovoj situaciji pravo tesko
Dobro Armine,mozda ti budes i upravu,na kraju,ali zaista ne vidim razlog da bacas crnjak.Ako ti se ne ucestvuje nema problema,opet ce mose druzit na forumu kao i prije,al jbt imam osjecaj kao da bi mnogi bili sretniji kad i nebi bilo nista od svega ovoga.Sorry,jer si najmanje u 5 postova reko ovo isto.
 
Član
sve je to lijepo i fino.. i napisati "ja dajem 20, 50, 100, 500.. na kraju se ipak broji stanje na racunu. tad, tek tad - ce se znati i vidjeti koliko ovakav projekat uopce ima neku buducnost.

ja ovom projektu zelim sve najbolje, i podrzavam donacijom
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ako vas bude 20 budi zadovoljan, vise ne ocekuj, realno, nije raji do toga ba, kontas sta hocu da ti kazem
izvodivo jeste, ali u ovoj situaciji pravo tesko
Dobro Armine,mozda ti budes i upravu,na kraju,ali zaista ne vidim razlog da bacas crnjak.Ako ti se ne ucestvuje nema problema,opet ce mose druzit na forumu kao i prije,al jbt imam osjecaj kao da bi mnogi bili sretniji kad i nebi bilo nista od svega ovoga.Sorry,jer si najmanje u 5 postova reko ovo isto.

nisi me razumio, kontas da vas unazadjujem, bas naprotiv, suocavate se sa realnoscu, druga je stvar sto vam to sad ne odgovara. Istiinu sam ti napisao, ali ajde da ne bude da bacam crnjak necu vise, iako ni do sada fkt nisam imao nista protiv. Rekao sam da organizujete 50% toga sto je zamisljeno i ja cu dati svoj mjesecni dzeparac, i stojim i dalje iza toga. Ovom projektu treba puno bolja organizacija od ove koja je aktuelna;)
 
Član
RCat je napisao(la):
sve je to lijepo i fino.. i napisati "ja dajem 20, 50, 100, 500.. na kraju se ipak broji stanje na racunu. tad, tek tad - ce se znati i vidjeti koliko ovakav projekat uopce ima neku buducnost.

ja ovom projektu zelim sve najbolje, i podrzavam donacijom

Slazem se sa ovim, ali isto tako ovom prilikom molim one koji su samo na rijecima jaki, da se ne uplicu u pricu o donacijama. Znaci neka ne pisu nista ako nece i djelovati po tome. Nije sramota govoriti istinu i pri tome reci da ne zeli neko dati donaciju, sramota je lagati i govoriti o nekim iznosima, a na kraju, paprika silja!
 
Član
nismo mogli realizovat kalendar za ovu godinu jer je bio mali broj ljudi a svi su pisali ja ću jedan, ja ću dva ja ću tri .... a kamoli ovakav projekat cccc ali imate eto i moju podršku kad se skontate i počnete uplačivati i ja ću dat' 200KM et'.....
 
Član
Cekajte malo ljudi...

Najlaksa i najjeftinija stvar je da se skupe pare da se kupi auto,ali to je tek pocetak komplikacija.

Prvo, cije ce to auto da bude,ko ce biti vlasnik ??? BHT je forum,znaci nesto imaginarno,ko ce na papiru da bude vlasnik ?
Drugo,ko ce taj auto da odrzava,ko ce da placa servise i popravke,ko ce da placa odlazak na trke,prijave,slepe,registracije ???
Trece,ko ce da ga vozi ?

Auta se kvare i moraju da se odrzavaju a to je ono sto niko sa strane i ne vidi a to ustvari i najvise kosta.
Ideja je nerealna u ovakvom obliku,mnogo realnije je da se skupe pare od clanova foruma i da se poklone nekome ko ima auto za SR jer tako je prica zavrsena i uklopljenja a ovako nema kraja i nema perspektive jer bi se pare trebale skupljati svaki dan da se taj auto moze odrzavati i voziti na trke.Taj ko dobije pare moze da stavi veliku reklamu BHT preko auta ili tako nesto.

A to da svi daju po malo,pa da se ne zna ni cije je auto ni ko je vozac ni ko je odgovoran bilo kome ili bilo cemu,to je nerealno.
 
Član
e ovo sam isto mislio napisati sta je SM napisao ali nisam htio jer bi se netko nasao da pljuje po tome. jedina realna opcija je da BHT forum bude sponzor nekom vec zavrsenom automobilu kojem uvjek treba lova za gume , gorivo nadogradnje popravke i slicno..
 
Član
Ma nemam ja namjeru da sabotriam bilo sta ali i da se skupe pare da se kupi auto i da svako sa foruma uplati koliko moze za taj auto,tek tad nastaje problem koji sam gore napisao a za koji nema rijesenja.
 
Član
To sto ste Vas dva napisali je cinjenica i nema sta, realno govoreci. Ali ja se iskreno nadam da ima raje koja je spremna na dogovor. Evo, sto se tice vlasnika, ja se odmah odricem da budem vlasnik kao jedan od investitora projekta. Sto se tice vozaca, vec ranije je pisano u temi da ce se glasanjem vozac odabrati. Ne mora svaki put biti isti vozac, jednu sezonu jedan, drugu drugi i td...ili sl.
Sto se tice investicija, ovo je pocetna investicija, a kasnije se naravno nastavlja sa investiranjem, vjerovatno ce sa prvim rezultatima biti i novih interesanata i td.. Naravno, govorim o realnim i normalnih uslovima i o normalnoj raji koja je spremna na kompromis.

Mozemo sada pisati godinu o ovome i opsirne tekstove, ali dok se ne proba i ne zna se. Na gluposti trosimo puno vise novaca, a kasnije nas glava boli od toga :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top