Imam jako zanimljiv prijedlog (po meni)-ko je ZA?

Imam jako zanimljiv prijedlog (po meni)-ko je ZA?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo i ja sam za za pocetak od mene 50km,., otvoricemo racun u banci,.,stavit na stednju dok se ne skupi dovoljno novca za citavu skoljku,., postoradim u banci moze se rijesit da nemoze neko na svoju odgovornost podici pare nesto slicno ako bi taj racun glasio na necije ime,., da treba dvoje da uzmu pare,.., al sto bilo bi fino mnogi od nas nemaju dovoljno znanja iskustva novaca,.,HRABROSTI, da krenu u taj projekat prvi ja nekako mi je malo da ja sam pravim tako nesto,., a mnogo je lakse kada nas se kupi deset glava koje nesto znaju i dumamo nekoliko dana dok ne nepravimo da valja,., a sustina po meni nije to auto te sekunde za koliko predje stazu i too vise DRUZENJE i da nebudemo nasi il njihovi jer tih pedeset dvadeset il pet maraka mozda znaci puno il maloo al iskusio sam i mnogi ste da pare nisu sve meni je draze i lakse kada mi neko kaze nesto pomogne nego da me pokrije petobankom,,., neznam al biloo bi super pojavimo se negdje nas tristopedeset dodje na pistu mostar, sarajevo banjaluka il van bih i divis se svome radu onome malo sto si daoo a dobio/li tako punoo neznam al danas kako vidim izgubili smo svi ono nase zajednistvo danas svi gledaju samo sebe i svoje dupe,., ee ima nas joss koji bi da smo neka zajednicaa,.,., neznam da li bi ista danas postojalo da su ljudi sve sami radilii vec je u svemu bila grupa/skupina pa sto nebi i mii
svasta sam napricoo jbga znam sace przivanjei sl al boli me
ja sama za to da pokusamoo ako ne uspije rasprodamo dijelove i po teki podjelimo koiko je ko daoo i jbga kazemo nije uspjeloo hajmo kucii:spam:
 
Dobra ti je ideja.Skontali bi mi nesto da se osiguramo da niko nikog ne nasamari.I tacno,nije bitna ni klasa ni rezultat,barem ne dok ne vidimo kako ce se stvari odvijat,bitno je da se druzimo.Zamisli kako ce to lijepu sliku dat ostalima,nas 10-15 prljavi zmazani zalazemo se oko naseg autica na SR-u.Predlazem da se otvori tema dje ce se clanovi javno izjasnit sa koliko novaca ce ucestvovat,pa kad "virtualno" skupimo neku ozbiljnu kintu,da se racun otvori.Projekat bi se spremao za sljedecu godinu,pa se moze stavit rok uplate recimo do septembra,mislim da je to sasvim dovoljno da covjek odvoji 10-20-50 km.Onaj ko obeca a zaajebe,predlazem trajni ban.Molim nekog "odozgo" da otvori takvu temu iznad ove,evo ja cu se prvi upisat sa ponudom od 100 eura.hvala
 
Početnik
[/quote]
Svaka ti cast Nermine,i smatrao sam te ljudinom.Jer si prvi od 20+ postova koji je iznio svoje sumnje,ali na kraju dodao da je spreman ucestvovat.Prvi.Svaka cast i ostaloj dvojici momaka,kad je tako ja obecavam 100 eura za pocetak.Imamo skoro 300 maraka,i to je skoro trecina skoljke od golfa keca recimo.Ajmo momci,da vas cujem sad,ostali.


[/quote]
Svaka cast,i ja sam za eto,od mene 50km :cool:
 
Član
racun otvorimo i zablokiramo samo da mogu uplate na taj racun izvucemo za nekoliko mjeseci ko je sta uplatioo,., cini se tesko eee pa sve je na pocetku teskoo a ovii odozdoo pa kao moguu sta im falii,., al nemoramo odma svakimjsec po 50km vec stoo koliko ko ima,., ko ima one kasice za sitan novac sto skuplja pa sjeti te se samo koliko bude novca nakon dva tri mjeseca samo onih zutih kovanica(indijanaca) pa sto polako nemora to auto ni bit nesto brzoo al al bilo bi lijepoono omakne se kadetu bimoto, repogolf pa ga uzme i slicno,.,
sve se moze kada se hocee
to za bann ma neee netjers ti nikoga da ucestvuje ako hoce dacee nema moljakanja jer bi bilo na kraju ono kada bi ga ban-ovali ja sam ovo ja sam ovo,., ko hoce i kome je do druzenjaa a svima nam treba da semalo zahebajemo i i tooo
puno tipkamoo
 
Početnik
evo ja pored para nudim i znanje,oko struje i oko farbanja tj mogu farbat i pomagat oko struje i znam jos milion nekakvih poslica

edit i 3 sponzora:Sarajlic prom,Saraj Milk,i Lovac benzinska i restoran eto od mene
 
Gdje da otvorim temu gdje cemo,bez imalo spama,pisat sta nudimo od novca za pocetak i koju vrstu pomoci u znanju i zanatu?tako da vidimo sta mozemo uradit i koliko smo dobre volje?
 
Početnik
BlackPrince86 je napisao(la):
Gdje da otvorim temu gdje cemo,bez imalo spama,pisat sta nudimo od novca za pocetak i koju vrstu pomoci u znanju i zanatu?tako da vidimo sta mozemo uradit i koliko smo dobre volje?

Po meni bi moderatori trebali odma da je zakljucaju i da njima saljemo ko je za i kakvo znanje ima i sta moze doprinijeti i da oni upisuju jer onako ce bit brdo spama
 
Sarajlic je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Gdje da otvorim temu gdje cemo,bez imalo spama,pisat sta nudimo od novca za pocetak i koju vrstu pomoci u znanju i zanatu?tako da vidimo sta mozemo uradit i koliko smo dobre volje?

Po meni bi moderatori trebali odma da je zakljucaju i da njima saljemo ko je za i kakvo znanje ima i sta moze doprinijeti i da oni upisuju jer onako ce bit brdo spama

Nazalost ja vidim totalno ne zainteresovanje moderatora za projekat...
 
Početnik
BlackPrince86 je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
Gdje da otvorim temu gdje cemo,bez imalo spama,pisat sta nudimo od novca za pocetak i koju vrstu pomoci u znanju i zanatu?tako da vidimo sta mozemo uradit i koliko smo dobre volje?

Po meni bi moderatori trebali odma da je zakljucaju i da njima saljemo ko je za i kakvo znanje ima i sta moze doprinijeti i da oni upisuju jer onako ce bit brdo spama

Nazalost ja vidim totalno ne zainteresovanje moderatora za projekat...

Imas pm
 
Sto se mene tice, poslije akcije "kalendar" nisam zainteresovan za bilo sta, jer sam uvidio da je bilo kakav pokusaj bespotrebno ulaganje truda i trosenje dragocijenog vremena za nista..Svi hoce sve, svi obecavaju kule i gradove, a kad treba doci do realizacije 85% se zavuce u misije rupe..

Prijedlog jeste dobar, ali gledajuci istu akciju na jednom BMW Klubu (drift vozilo) momak je donirao komplet auto (relativno uredan), a onda je na ostatku "entuzijasta" bilo da uredi sitnice tipa selen ovdje, selen tamo i da koji put promjeni ulje. Ekipa ga je par puta "izbatinala" i ostavila kraj ceste da se kao ostali clanovi pobrinu o tome..Nemamo mi jos kulture za takve stvari..
 
Član
Amer-civic je napisao(la):
Sumnjam da ce se ista učinit mada bi volio ako bi sta bilo,
ali kakvi smo mi volimo više dat u kafanu 10,20 i više

Iskreno, i ja volim dati u kafanu, ali dao bih i za ovo bar "cvaju", a možda čak i više pa da i ja nekad provozam autić. I da se skupe pare za auto, biće problem šta uzeti, svako voli nešto, a nešto drugo mrzi.
 
OggyBoy je napisao(la):
Amer-civic je napisao(la):
Sumnjam da ce se ista učinit mada bi volio ako bi sta bilo,
ali kakvi smo mi volimo više dat u kafanu 10,20 i više

Iskreno, i ja volim dati u kafanu, ali dao bih i za ovo bar "cvaju", a možda čak i više pa da i ja nekad provozam autić. I da se skupe pare za auto, biće problem šta uzeti, svako voli nešto, a nešto drugo mrzi.

Ako ces ti odvojit od usta da ne popiješ, onda će svi da da ju makar cvaju :lol::lol:
 
Član
Ljudi nemojte me pogresno shvatit', ja sam za ovaj projekat i fkt mislim da je odlicna ideja. Ali kod koga ce se to u garazi raditi, mislim ko ce te danas pustit u kucu da mu prljas i pravis nered? A i ako se nadje garaza evo naprimjer u Sarajevu, ko nam garantuje da se neko iz Tuzle ko je uplatio 50 km-ova nece reci a zasto se nebi taj projekat radio u Tuzli ili slicno? Mislim da je tesko ostvarit' da se sve poklopi kako treba. Ali ako uspijete od mene imate bar 20 km-ova ;)
 
Oggy gdje se nalazi ta garaza?Ja ipak mislim da auto,barem za pocetak,treba da stoji u Sarajevu,jer najvise clanova je iz istog,a nekako nam je podjednako svima daleko_Opet zavisi ko bi ga radio...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top