Imam jako zanimljiv prijedlog (po meni)-ko je ZA?

Imam jako zanimljiv prijedlog (po meni)-ko je ZA?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni se pravo svidja prijedlog, i svakako bi ucestvovao kad bi doslo do realizacije istog, al u to cisto sumnjam.. zasto ?

evo pored ove, nedavno si postavio i temu 3 auta koja bi volio imati neko u garazi. udjes sad na tu temu i pogledaj ishod, i pogledaj odgovore
i u 50% drugih tema koje imaju neki karakter rasprave dodje do istog rezultata, rasprava, vrijedjanje i sta sve ide uz to

ja sam odavno vec navikao na sta te teme idu, pa i ne odgovaram, al ova mi se ideja svidjela pa sam morao komentarisat

i onda kad vidis takve komentare skontas da nema nikakve sloge i postovanja tu
ima 100-njak ljudi, koji postuju druge clanove, pa i kad gluposti pisu, korektno mu ukaze na to, i tih 100-njak bi mozda i moglo da uradi nesto na ovu temu

a sto roki rece, kalendar je najbolji primjer koliko imas aktivih ljudi i zainteresovanih za bhtuning
cijena kalendara 10KM, a na broju 33 se zaustavilo :icon_sad:
 
Član
Sta mislite da se za pocetak uplati onoliko koliko je ko u mogucnosti, ipak kad budemo imali na racunu nekih 1000KM bice malo drugacije, imat cemo bar za skoljku...da ne bi ostalo na prici ja mislim da je najbolje da sto prije pocnemo s uplata, iako ne bude nista od ovoga pare su uvijek mogu vratiti onima koji su uplatili, pa cemo vidjeti sta i kako dalje....( i od mene imate nekih 20-tak KM-ova)
 
Pa hajde nek neko zamoli nekog od moderatora,jer dalje nebih bez njihovog odobrenja,da se otvori tema i da predlozimo i izglasamo blagajnika/e,nekog pouzdanog i od povjerenja,vi koji ste duze ne forumu bolje poznajete raju.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Oggy gdje se nalazi ta garaza?Ja ipak mislim da auto,barem za pocetak,treba da stoji u Sarajevu,jer najvise clanova je iz istog,a nekako nam je podjednako svima daleko_Opet zavisi ko bi ga radio...

Eto, u tome i jeste problem, svi su ograničeni sa mjestom boravka. Garaža ja u okolini Laktaša.
 
Član
sve je to super,nisam citao svih 10 stranica,al jarane moj sjecam se akcije skupljanja para,ne sjecam se za koga,svi hoce svi ce doci,doslo nas 4-5 auta u tz...

ovo bi sve mogao uraditi,ali da se utali 10 ljudi po 500 maraka,pa da se kupi neko auto,a da ganjas 100 200 300 ljudi nema od tog nista,stoka smo mi velika :)
 
Član
Mislim da je ovo izvedivo,ali treba uloziti dosta truda.
Nisam neki starosjedilac, relativno aktivan sam na forumu, uglavnom citam,pomalo i pisem. Do sada sam uvidio da je vecina ovoga foruma premlado za neke ozbiljnije teme i projekte,mozda vecina niti nema ni svoje auto ili izvor prihoda. Broj ljudi za projekat bi se trebao ograniciti na one koji hoce i mogu pomoci,i to recimo tako na povjerenje. To znaci da su voljni dati recimo 20KM,a da to auto mozda vide jednom godisnje ili nijednom,a provozaju jos rjedje. Takvih je malo,a evo ja sam voljan da ucestvujem i spreman sam da mi jedina satisfakcija bude da ponekad vidim par fotki na forumu,da ne kazem neki pehar sa SR-a ili slicno,iako jedva da znam sta je SR:lol:
Traba postaviti temu gdje ce se prijaviti svi koji su voljni, da daju broj telefona,i da, kad se krene u projekat samo ukljuceni mogu pregledati i komentarisati projekat,a ostali sikter.
Ja licno ne mogu pomoci nikako, osim novcem i mozda pokojom diy naljepnicom

Generalno jako tesko izvedivo ali MOGUCE
 
Početnik
E moj druze prijedlog ti je odlican,al da smo mi normalan narod,da smo slozni..Sto se mene tice odma bi ucestvovao sto radom sto novcem,pa jbt 20-30 km za noc potrosis bez goriva,a jednu vecer nemoras ni izac u mjesecu...Al ovo je odma osudjeno na propast..Nazalost ;)
 
Član
Odlična ideja ;) Mada ovo i ako bi se uspjelo pokrenuti bilo bi ono ja dao više, on manje on može voziti ja ne, ovaj ukrao ovoliko onaj onoliko itd. balkanska posla...nadam se da će nešto biti od ove priče...mada bez određenog broja ozbiljnih ljudi u tom projektu bojim se da bi bio osuđen na propast!!!
 
Član
Evo kako sam sjeo za racunar nisam glavu okrenuo dok nisam procitao sve,slazem se s par osoba koji su rekli upravo ono sto sam mislio,al nepotrebno je sada da to qvotam,mogu samo reci da sam vec u ponedeljak spreman dat svoj doprinos od simbolicnih 20km ako se odlucite za takvo sto...
Nebi sada da govorim o moru tema koje su otvorene u smislu bilo kakve pomoci nekome i sam sam otvarao neke,pa bio i napadnut kad sam zelio pomoci nesem clanu,to je sve sada sasvim nebitno,ko je za brate nek uplati,ko nije nemora ovdje nista pametovat i mirna Bosna...
Mislim da ima clanova koji rade u banci i koji se bave bankarstvom ili kako se to vec zove i da bi neko od njih rado izasao u susret i otvorio racun na ime naseg foruma u te i te svrhe...
Znaci ko je za nek uplati,ko nije ne mora i tacka...


JA SAM ZA!!! ;)
 
Član
Ovo meni lici na bajku...fino zamisljeno ali neizvodivo, u nekom elanu svi bi pristali da se uradi, ali kad se malo ohlade, razmisle, i nije ljudima bas do toga.
 
Više ljudi - Više love za manje vremena, više rasprave sto je vec navedeno
Manje ljudi - Manje love za manje vremena, manje rasprave ko je koga naguzio, ko ima vise procenta u autu i sl.

Skupite se vas stotinjak, ucestvujte u radu na autu (finansijski, i ako znate ista raditi oko vozila)skupljajte lovu sta ja znam...koju godinu, slozite auto po sebi, eventualno nadjite nekog sponzora, osvajajte pehare i tako to...

Sve se to svodi na nalazenje istomisljenika.
 
Član
ne bih da se naljutite na mene, ali mislim da dzaba gubite vrijeme pricajuci o necemu sto se nece desit, bar ja mislim da nece, a evo, dajem svoju rijec, ,svoj mjesecni dzeparac dajem ako se ovaj projekat ostvari, ja nisam babin sin, i ne raspolazem nekim budzetom, to se vidi i po mom autu,ali fkt sam spreman da sve sto zaradim u mjesec dana dam u ovo sto ste vi naumili. nije neka suma, ali pomoci ce sigurno
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
ne bih da se naljutite na mene, ali mislim da dzaba gubite vrijeme pricajuci o necemu sto se nece desit, bar ja mislim da nece, a evo, dajem svoju rijec, ,svoj mjesecni dzeparac dajem ako se ovaj projekat ostvari, ja nisam babin sin, i ne raspolazem nekim budzetom, to se vidi i po mom autu,ali fkt sam spreman da sve sto zaradim u mjesec dana dam u ovo sto ste vi naumili. nije neka suma, ali pomoci ce sigurno
od ponedjeljka je racun otvoren pa ako stojis reci,sendiram ti ga ujutro u pon :p :D
 
Član
ja stojim iza onog sto sam napisao, ostvarite 50% ovog sto se pise i ja dajem svoj doprinos, bez da me se igdje spomene, znaci ne zelim da imam ikakve veze sa ovim sto zelite da uradite
opet sam siguran da od toga nema nista, ali bih volio da grijesim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top