Honda CRX Andre udarena :-(((((

Honda CRX Andre udarena :-(((((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda CRX Andre

murja dok upali rotaciju i krene, mi vec.......

a sto se tice bavarie nekazem da nevalja neg samo malo slaba, hehehehehe
moram ga malo zezati..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Honda CRX Andre

andre306 je napisao(la):
murja dok upali rotaciju i krene, mi vec.......

a sto se tice bavarie nekazem da nevalja neg samo malo slaba, hehehehehe
moram ga malo zezati..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

E to jest :icon_biggrin: fali mu 2.5 :D i imaće konjića ko i ja ravno :D
 
RE: Honda CRX Andre

ma i to nije bash za ponos al et moze proci, hehehehhee.....
i tvoj ima puhalicu........
 
Član
RE: Honda CRX Andre

Samo se vas dvoje zezajte,a ja danas bio kod cika Rame da vidim jedan "motoric":smajli23:,a imam ja lijek i protiv te puhalice:lol:
 
RE: Honda CRX Andre

TDi Power je napisao(la):
Samo se vas dvoje zezajte,a ja danas bio kod cika Rame da vidim jedan "motoric":smajli23:,a imam ja lijek i protiv te puhalice:lol:

Ja ti kažem fino ubaciš 2.5 i imaćemo isto konjića...zapravo po nekima isto a po nekima imam 3 više :lol:
btw. OT je al da pitam samo, jel ono tvoja nekadašnja Clipsa na Marketu što se prodaje?
 
Član
RE: Honda CRX Andre

djavolica je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Samo se vas dvoje zezajte,a ja danas bio kod cika Rame da vidim jedan "motoric":smajli23:,a imam ja lijek i protiv te puhalice:lol:

Ja ti kažem fino ubaciš 2.5 i imaćemo isto konjića...zapravo po nekima isto a po nekima imam 3 više :lol:
btw. OT je al da pitam samo, jel ono tvoja nekadašnja Clipsa na Marketu što se prodaje?

Da jeste prodaje je valjda jer hoce novije sta da kupi:123:
 
RE: Honda CRX Andre

GTI 16V je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Samo se vas dvoje zezajte,a ja danas bio kod cika Rame da vidim jedan "motoric":smajli23:,a imam ja lijek i protiv te puhalice:lol:

Ja ti kažem fino ubaciš 2.5 i imaćemo isto konjića...zapravo po nekima isto a po nekima imam 3 više :lol:
btw. OT je al da pitam samo, jel ono tvoja nekadašnja Clipsa na Marketu što se prodaje?

Da jeste prodaje je valjda jer hoce novije sta da kupi:123:

Aha, znam da ne vidjeh još neku crvenu pa zato...a i vidim i registracija nešto skoro ističe pa znam d aje godinu dana svakako ovdje :icon_smile: eto je sad onda taman za tebe :icon_smile: samo joj je ovaj malo pretjerao s cijenom, al spustit će on to sigurno ako vidi da ne ide to tek tako s prodajom...
 
RE: Honda CRX Andre

vidio sam je, al je bila fino udarena naprijed, nista nije fino uklopljenjo
krov na par mjesta isparan, prednji dio sav raskliman imas osjecaj
da ce se raspati svake sekunde..... jbg a kabrio bih volio samo da
me mine zelja...... :123::123::123::123:
 
RE: Honda CRX Andre

:icon_eek: kakvo je to čudo onda i cijena nije nimalo za čuditi se,bježat od tog ako je udareno a nije ni napravljeno još kako treba :icon_rolleyes: e ne znam sad kakvog cabria hoćeš već...eno ima jedan na prodaju, E36 stalno ga viđam po dobrinji :icon_biggrin:
 
RE: Honda CRX Andre

ma vidjam ga i ja, a to me ovako prenese malo pa hocu to:icon_twisted:,
al ipak ostajem vjeran onim nenormalnim obrtajima, hehehehe.....:123::123:
 
RE: Honda CRX Andre

Ma ja, to je priča za sebe svakako :icon_smile: fin je i onaj al ima i svojih mana, unutrašnjost recimo loše sašivena ko je već presvlačio, iz vana nekih ogrebotina, motor je čini mi se 1.8 al autić za cooliranja u svakom slučaju :icon_smile:
Al opet obrtaji su posebna priča a pogotovu kod tako lagane CRX :icon_smile:
nego, mi svakavih auta ovdje spomenusmo, još malo pa chat postao :D
 
RE: Honda CRX Andre

znam dobro taj bmw, sve sto si rekla je istina, jos odavno je nesta adi-a3
htio da zamjeni za audija ma nebitno..... samo nek su japanci pa kakva god....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Honda CRX Andre

andre306 je napisao(la):
znam dobro taj bmw, sve sto si rekla je istina, jos odavno je nesta adi-a3
htio da zamjeni za audija ma nebitno..... samo nek su japanci pa kakva god....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nije loše auto al eto ima tih nekih sitnica za porad al onaj ko je presvlačio unutra tapacirunge pogotovu stvarno ne vidi dobro il ga je nešto prenosilo dok je radio, sve nešto nikako ušiveno :lol:
Podvlačim rečenicu kao što i tada rekoh svakako :D pita mene taj lik što je prodavao koji je meni bolji, taj cabrio il jedan drugi tu što je bio, ma reko ne zanima to mene, da me pitaš za japanca lako bi bilo za odgovorit :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top