Honda CRX Andre udarena :-(((((

Honda CRX Andre udarena :-(((((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda CRX Andre

andre306 je napisao(la):
poceli me furati kabrioleti, pa da malo i to isprobam.....

Ne može ta Honda kod tebe dugo nikako izgleda :) a ja te taman pohvalila za pravo auto :D ajd uzmi bar šta fino onda ;)
 
RE: Honda CRX Andre

ma ostaje ona kod mene, nego me zivo interesovale zamjene koje bih mi ponudili i koliko bih je procijenili, nikada i nije stvarno bila na prodaju, hehehehe nesekiraj se tek ona treba da pokaze zube preko zime.....
 
Član
RE: Honda CRX Andre

stroj,čuvaj kolko možeš honda je to nemere polako,udari neko ludilo uglavu pa samo gas :123: :cool:
 
Član
RE: Honda CRX Andre

Pa ja koga znam da ima takvu hondu nece bas da je proda ako bas ne mora pa sam zato pitao al dobro, ja sam druga godinama nagovarao da mi proda kad sam kupovao svoju :)
 
RE: Honda CRX Andre

ma to je bio kratki prenos dodje s vremena na vrijeme kad me iznervira hehehehe,
I DEFINITIVNO je neprodajem samo sam se ismijao ponudama, hehehehe, uglavnom ima jos
puno posla uraditi na njoj da bude po mom ukusu, al samo laganini vremena ima para nema, hehehehe
kako bude finansijska situacija dozvoljavala radi se sljedece:
no 1. REGISTRACIJA
no 2.prednji diskovi ---------naruceni
no 3. oba kineticka -----------jedan narucen (nema drugi jos uvijek)
no 4. prednje plocice --------
no 5. zadnje plocice ---------
no 6. zadnji desni selen blok ----------
no 7. set lamele ----------
kad se ovo zavrsi vjerovatno ce jos nesto usput
trebati odraditi
I onda laganini sa Tuningom:

1. olaksati zamajac
2. skinuti srednji lonac, cijevi fi 60mm, zadnji Japstyle
3. sportske trokrake NGK svjecice
4. brusiti glavu motora, polirati izduv i usis,
5. izduv JDM 4-2-1
6. MUGEN chip

I mozda ako Zmayich-a prenese da isprlja spricu
neki CUPI naizvrat negdje diskretno, hehehehe

Za pocetak toliko, vidjecemo na proljece na sta ce to sve liciti...... pozzzz svima......
 
RE: Honda CRX Andre

Ako ne nađeš to što tražiš od dijelova javi ;) imam jedan br. pa ti možda bude od pomoći, japance ima uglavnom a sad kakav je sa dijelovima za CRX-a ne znam stvarno, treba pitati, uglavnom za Micka i Toyotu je imao svačeg...
 
RE: Honda CRX Andre

djavolica je napisao(la):
Ako ne nađeš to što tražiš od dijelova javi ;) imam jedan br. pa ti možda bude od pomoći, japance ima uglavnom a sad kakav je sa dijelovima za CRX-a ne znam stvarno, treba pitati, uglavnom za Micka i Toyotu je imao svačeg...

hajd ti meni posalji br. ak nije problem trebace mi kineticki, i jos par sitnica, a odakle je momak?
 
Član
RE: Honda CRX Andre

EDELEX Tuzla imaju sve :)
035 281 642

Zatim clan sa foruma Esmir_crx.

Recimo cisto da uporedis u Edelexu je set lamela korpa lezaj EXEDY 310 KM cini mi se. A kod nas od toga neces kvalitetnije naci. Mozda hoces za hiljadu, al za te neke normalne pare ne vjerujem.

Vidi kako znam ko da imam hondu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top