Honda CRX Andre udarena :-(((((

Honda CRX Andre udarena :-(((((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda CRX Andre

menjic je napisao(la):
EDELEX Tuzla imaju sve :)
035 281 642

Zatim clan sa foruma Esmir_crx.

Recimo cisto da uporedis u Edelexu je set lamela korpa lezaj EXEDY 310 KM cini mi se. A kod nas od toga neces kvalitetnije naci. Mozda hoces za hiljadu, al za te neke normalne pare ne vjerujem.

Vidi kako znam ko da imam hondu :D

tnx cuo sam se ja sa esmirom dog. smo par stvari i za to mi je procao, bas sam se iznenadio tom cijenom, uglavnom samo laganini....

a vidim i tvoja lagano napreduje sve bolja i bolja.....:cool::cool:
 
Član
RE: Honda CRX Andre

Polahko ubit cu ja tebe sa Hyundai-em kada ubacim turbo nitro quatro :lol::lol::lol:
I promjeni bolane ovaj avatar:123:
 
RE: Honda CRX Andre

hehehe mozes me ubiti jedino ako uzmes sta kvalitetno japansko a s tim bgm teeeeeesssskkkkkooooo, hehehehehe...

a vala sam nesta u zadnje vrijeme i lijen a i mrsko mi, a lava vidjam redovno, usput na prodaju je 5000KM neregistrovan s muzikom.....:123:
 
RE: Honda CRX Andre

Pa vidiš otkad si lijen a šta sve poslije izmijenjao ccc sram te bilo :p
šalim se :icon_smile: ma kakav jundai svašta njemu nešto treba da stane s pravim japancima, pokrali sve od Mitsua što su stigli pa se sad hvale :lol: šalim se malo, no ofense bilo kome ;)
 
RE: Honda CRX Andre

hehehe, nek stoji jos malo..... radi nostalgije,

ma pokrali su sve od koga su stigli, a hyundai je kao i vw auta za siroke narodne mase..... srednja klasa ljudi.... a ovi malo cjenjeniji (honda), (mitshubisi) samo za one koji prepoznaju kvalitet, i za buntovnike sa ili bez razloga, svejedno....

hehehehe, nemoj mi se ljutiti malo se salim, znas mene......
 
Član
RE: Honda CRX Andre

andre306 je napisao(la):
hehehe, nek stoji jos malo..... radi nostalgije,

ma pokrali su sve od koga su stigli, a hyundai je kao i vw auta za siroke narodne mase..... srednja klasa ljudi.... a ovi malo cjenjeniji (honda), (mitshubisi) samo za one koji prepoznaju kvalitet, i za buntovnike sa ili bez razloga, svejedno....

hehehehe, nemoj mi se ljutiti malo se salim, znas mene......

Da da samo se ti sali pa kada te ubijem bar Hyundai-evom poluosoinom :lol::lol::lol:
 
RE: Honda CRX Andre

dobra, dobra nema sta heheheh onda ces me naljutiti pa cu morati potegnuti za lajsnom da te ubodem u plecku.....:lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: Honda CRX Andre

E zeznu ga ti malo u pisanju imena al nema veze opraštam pošto voziš japanca ipak :)
al čisto da se zna za ubuduće :icon_biggrin:
20q057b.jpg

nego dosta vam tih lajsni i poluosovina na crtu pa omjerit snage
(mada ja već znam pobjednika :D)
šalim se ;)
 
RE: Honda CRX Andre

hehehe, jbg malo se zeznuo.......

a bili smo veceras gore dosao je s nekom bavariom da brani boje
al jbg slabo i to, hehehehehe.....

:123::123::123::123::123:
 
Član
RE: Honda CRX Andre

andre306 je napisao(la):
hehehe, jbg malo se zeznuo.......

a bili smo veceras gore dosao je s nekom bavariom da brani boje
al jbg slabo i to, hehehehehe.....

:123::123::123::123::123:

Chuj slabo daj da te dohvatim trecom:123::lol: pa dok te stignem :123::123: jedno 2 semafora :lol::lol::lol:,a Djavolica sve fol salim se pa ga :smajli41::lol:
 
RE: Honda CRX Andre

hehehehe, nema frke ev od mene jos jedan semafor, :lol::lol::lol::lol:

ma namazana je duginim bojama.....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Honda CRX Andre

:lol: murija i jest najbrze auto, kada upali rotaciju...

ali ne sumnjam da ovaj CRX przi...
 
RE: Honda CRX Andre

A kažem ja ne zamjerite :D al meni nešto sve do onog zadnjeg Coupe-a ništa...ne mogu ja Hyundai-a još iz nekih razloga, možda što imam njegovih dijelova a jedva čekam da ugledaju kantu za smeće pa tako...
Šta sad ni bavaria ne valja?E to već ne mogu da vjerujem, ona mora da valja :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top