Honda CRX Andre udarena :-(((((

Honda CRX Andre udarena :-(((((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda CRX Andre

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

eh samo da je malo vise raje sto su ko mi.....


a ne golf majka......

:123::123::123::123::123::123:
 
Član
RE: Honda CRX Andre

Hehe, mene neki dan jedan drug automehanicar pita: Sto bolan ne prodas hondu i kupis golfa dvojku pa nju budzi, jeftinije ti je to :)

Samo sam mu se nasmijao :)
 
RE: Honda CRX Andre

hehehehe, meni stari to skoro svaki dan govori,
a ja jos vise onda uspalim, hehehe
popizdi......:lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Honda CRX Andre

Bez uvrede vlasnicima strasnih golfova, stvarno vas postujem kao i vozace svih ostalih autica, ali JA za sebe opet napominjem, ja ne racunam golfa u auto, tacnije golfa 2. Mogu se i oni fino srediti i ima izuzetno lepih i brzih i glasnih dvojki al meni je to nekako bljak auto.

Prije svega svi ga imaju, pa tako koliko god da je fin ili brz opet je golf.

Iako on ima i dobrih osobina al ja cu ga zaobici u sirokom krugu :)
 
RE: Honda CRX Andre

meni je super to auto i veoma zahvalno,
ali ja volim sve sto nije standardno i rijetko
u ovom slucaju crx-a, :123::123::123::123:.....
 
RE: Honda CRX Andre

menjic je napisao(la):
Bez uvrede vlasnicima strasnih golfova, stvarno vas postujem kao i vozace svih ostalih autica, ali JA za sebe opet napominjem, ja ne racunam golfa u auto, tacnije golfa 2. Mogu se i oni fino srediti i ima izuzetno lepih i brzih i glasnih dvojki al meni je to nekako bljak auto.

Prije svega svi ga imaju, pa tako koliko god da je fin ili brz opet je golf.

Iako on ima i dobrih osobina al ja cu ga zaobici u sirokom krugu :)

Potpis ko kuća :D apsolutno se slažem sa svim napisanim ;) daj nešto rijetko i što nema svak
 
RE: Honda CRX Andre

Za imat kao dodatno auto da ne guliš kakvog finog japanca il nešto drugo također fino i za svog ćeifa...dušu dao :D
 
RE: Honda CRX Andre

Samo iznosimo svoje mišljenje, sloboda govora :icon_smile:
Puno ljudi lično shvataju stvari ovdje izgleda...svak vozi što može ili voli ili koliko uslovi dozvoljavaju...vidiš da ja nisam "rasista" da samo japance volim-dokaz avatar moj :D
 
RE: Honda CRX Andre

Nismo valjda ovdje da budemo dušmani jedni drugima, ako možemo podijeliti neki dobronamjeran savjet zašto da ne?Pozitivna kritika-također trebala bi da bude dobro došla, pa i ona negativna ako je sa ciljem da se nešto negativno na autu popravi, svakom je njegovo auto jednako vrijedno kao i onom vlasniku Ferrari-a njegovo pa tako...samo naravno, ne volimo svi ista auta niti je to moguće, stvar je samo kako ko koja auta gleda, a ljudi se previše brzo "pale" na neke komentare....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top