Honda CRX Andre udarena :-(((((

Honda CRX Andre udarena :-(((((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda CRX Andre

Auuu prelijepa je.Ajd probaj da je ne slupas,jer svako malo cujem kako je neko skrsio crx-a,a nemamo ih puno jos k vragu :D

;)
 
RE: Honda CRX Andre

erol_brcak je napisao(la):
Auuu prelijepa je.Ajd probaj da je ne slupas,jer svako malo cujem kako je neko skrsio crx-a,a nemamo ih puno jos k vragu :D

;)

ma cuvam je koliko mogu, ali onaj zvuk na 8k rpm nebih dao nizasta na svijetu, tako da me nenormalno mami, hehehe...
 
Član
RE: Honda CRX Andre

a sta je sa golfom?
vidio sam na pik.ba da se prodaje, pa me interesuje jel ti jos uvijek prodajes, ili...
 
RE: Honda CRX Andre

hehehe odlicna bila sad je dobra, al za nekih mjesec ce ponovno biti odlicna, a preko zime ce biti najbolja, hehehe...:cool::cool::cool::cool:
 
RE: Honda CRX Andre

andre306 je napisao(la):
hehehe odlicna bila sad je dobra, al za nekih mjesec ce ponovno biti odlicna, a preko zime ce biti najbolja, hehehe...:cool::cool::cool::cool:

Ne znam,ja je pamtim kao odličnu :D pošto se slabo vozam pa slabo koga i viđam :icon_smile:
 
RE: Honda CRX Andre

Honda ti je super, ja sam inace veliki fun hondi,njihovih motora i voznje u visokim obrtajima :)) prijatelj mi je imao takvu i voziti se u njoj je pravi dozivljaj nema servo, preniska, osjecaj brzine....
 
RE: Honda CRX Andre

aha, ma ima nekih sitnica za zamijeniti a i bio je vakat nakon godinu dana deranja da joj nesta zamijenim, hehehe
 
RE: Honda CRX Andre

Izdržljivo je to malo čudo inače a jako brzo uz to :) gdje ćeš bolje nešto naći :) samo je redovito održavati i nikad problema sa njom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top