Honda CRX Andre udarena :-(((((

Honda CRX Andre udarena :-(((((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Honda CRX Andre

malo se trkalo u mostaru, i ostvareno novo najbolje vrijeme od 15.715 sto je malo bolje nego ranije, a vrijeme auta je bilo 14.9xx, ja sam prezadovoljan za sada, prijavio klasu 17, odmah u prvoj uzmem GSi-a i probijem u 16 i tamo protiv druga sa kecom mi pukne unutrasnji blatobran i omota mi se oko poluosovine i jbg nesretno izgubio, al nema veze bice bolje drugi put.... evo malo slikica....
 

IGY

Član
RE: Honda CRX Andre

j*o li te blatobran
i sic parvi kocnice :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
RE: Honda CRX Andre

hvala, hvala, iscupao sam ga odmah j*o me pravo,
al hebaj ga bice bolje drugi put.....

TDi Power je napisao(la):
Bravo cupavi svaka cast,steta sto ti se to desilo,ali jbg bice bolje drugi put;)


cuj cupavi..... bice tebi cupavi....:123::123::123::123:
 
RE: Honda CRX Andre

Pa gdje 17 prijavi :D jesi to zbavio tablice il su samo reda radi? :D steta sto se to desilo al hajd, bit ce spremnija valjda za sljedeci put ;)
 
RE: Honda CRX Andre

djavolica je napisao(la):
Pa gdje 17 prijavi :D jesi to zbavio tablice il su samo reda radi? :D steta sto se to desilo al hajd, bit ce spremnija valjda za sljedeci put ;)

heheh, nisam bio siguran noc prije mi malo lamela pocelas proklizavati pa zato ali sve ok proslo, a tablice su od bratovog golfica, hehehehe jbg morao sam se snaci.....
 
RE: Honda CRX Andre

andre306 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Pa gdje 17 prijavi :D jesi to zbavio tablice il su samo reda radi? :D steta sto se to desilo al hajd, bit ce spremnija valjda za sljedeci put ;)

heheh, nisam bio siguran noc prije mi malo lamela pocelas proklizavati pa zato ali sve ok proslo, a tablice su od bratovog golfica, hehehehe jbg morao sam se snaci.....

Neka i treba se snaći :D sobro si ti onda bar vratio tablice :D ja ih ne dam pa ću i za to morat kaznu platit :D
 
RE: Honda CRX Andre

djavolica je napisao(la):
andre306 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Pa gdje 17 prijavi :D jesi to zbavio tablice il su samo reda radi? :D steta sto se to desilo al hajd, bit ce spremnija valjda za sljedeci put ;)

heheh, nisam bio siguran noc prije mi malo lamela pocelas proklizavati pa zato ali sve ok proslo, a tablice su od bratovog golfica, hehehehe jbg morao sam se snaci.....

Neka i treba se snaći :D sobro si ti onda bar vratio tablice :D ja ih ne dam pa ću i za to morat kaznu platit :D

ma jbg neznam ni ja sto sam ih vratio, nema veze..... jos malo pa ce biti regana.....

LSD je napisao(la):
dobar crx mnogo ;):cool::cool:

hvala puno drug.....
 
Član
RE: Honda CRX Andre

???

A mozes li mi objasniti kako je pukao taj unutrasnji i omotao se oko poluosovine ???

Jel to onaj plasticni dio unutra ili ...? I kako je dosao do poluosovine da se omota ?

I da dobar je golfic, za okokuce i za pijace i da skines tablice kad ti trebaju za japanca :D
 
RE: Honda CRX Andre

menjic je napisao(la):
???

A mozes li mi objasniti kako je pukao taj unutrasnji i omotao se oko poluosovine ???

Jel to onaj plasticni dio unutra ili ...? I kako je dosao do poluosovine da se omota ?

I da dobar je golfic, za okokuce i za pijace i da skines tablice kad ti trebaju za japanca :D

drug ajd objasnicu ti cim se vratim s posla zurim sada, ok? pozzz
 
Član
RE: Honda CRX Andre

Jedna malo starija slicica, i sa mobitela - zato je tako losa, valjda se prepoznas :lol:



Onaj period kad je ova slika nastala bas je bio za pamcenje, posebno oni kruzici kroz grad sa 10-15 auta :cool:
 
RE: Honda CRX Andre

kako se necu prepoznati, hehehehe..... bas sto kazes za pamcenje.....
a jel mi ono drug zilo do mene il me oci varaju????
 
Član
RE: Honda CRX Andre

Ma je, sve je to poznata raja, i taj auto ispred tebe i onaj u desnoj traci i jos ih je iza mene bilo dvoje-troje - ne sjecam se sad ko sve :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top