GUME

GUME

Član
Nešto su kod nas pojeftinile gume pravo. Michelin Energy, 195/65R15, 80KM sa montažom.
Malo se raspitajte i obidjite što više vulkanizera i prodavnica i uporedite cijene, ni top proizvođači više nisu skupi.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
A opet je velika razlika izmedju EU Top brand modela I u BIH istih tih modela,zato je nekad puno bolje uzet srednju klasu nego bacat pare na top modele made in bilo gdje...
 
Član
Ja kupio Dayton 16ke. Normalan vozac nece primjetiti razliku izmedju njih i nekih jacih brendova. Usijanim glavama ni michelinke nece pomoci

Dayton = bridgestone
Matador = continental

Send via Gameboy Color
Ne radi se o usijanim glavama ni visku para, nego bolje ne bacat pare na jeftine koje ce se za ljeto istopit vec dat malo vise za kvalitet pa bit rahat par godina
 
Član
Brze potrosit nego skuplja guma ..ima smisla?
ovdje sta god se napise ljudi bukvalno shvataju wtf
jesil konto ljudino topi se guma na asfaltu, ti krenes ono ko katran iza tebe ha?
Nakon 4 godine je preporucljivo mjenjati gume, pa makar bile one miselinke. Tako da radije promjenim jeftine-cesce, nego skupe voziti dok nebudu celave

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Član
Nakon 4 godine je preporucljivo mjenjati gume, pa makar bile one miselinke. Tako da radije promjenim jeftine-cesce, nego skupe voziti dok nebudu celave

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
Pa i ne mislim duze od 3-4 god koristiti kakve god da budu nakon tog vremena, al ne bi neko sranje pa da za godinu odu, na to sam mislio, i zato sam reko bolje onda skuplje uzet pa par godina koristit nego svake godine ove jeftine... jer cujem puno da se ljudi zale na ove tigar, sava, matador... sto su kod nas jeftine, da su dosta lose... a gledam kod vecine te gume na autu, i neke po 4,5,6 godina stare... pa ako mogu 3 godine izdrzat onda cu i ja te ko ih jebe ha ja :D
 
Član
Pa i ne mislim duze od 3-4 god koristiti kakve god da budu nakon tog vremena, al ne bi neko sranje pa da za godinu odu, na to sam mislio, i zato sam reko bolje onda skuplje uzet pa par godina koristit nego svake godine ove jeftine... jer cujem puno da se ljudi zale na ove tigar, sava, matador... sto su kod nas jeftine, da su dosta lose... a gledam kod vecine te gume na autu, i neke po 4,5,6 godina stare... pa ako mogu 3 godine izdrzat onda cu i ja te ko ih jebe ha ja :D
Jarane ne znam kako vozis, ali 3 godine ce ti izdrzati i one Yoshimitsu iz okoline HongKonga.

Tigar, Sava, Dayton, Matador, Lassa, Tracmaxx su npr. odlicne gume za normalne vozace, koje ce sigurno 3 godine sluziti

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Član
Jarane ne znam kako vozis, ali 3 godine ce ti izdrzati i one Yoshimitsu iz okoline HongKonga.

Tigar, Sava, Dayton, Matador, Lassa, Tracmaxx su npr. odlicne gume za normalne vozace, koje ce sigurno 3 godine sluziti

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
Normalno ja vozim, sve po ogranicenju :D Ja sam do sad koristio fulda, michelin i sad su mi continental dosle na felgama.. al najcesce sam fulda koristio, i bjezo sam od tih nasih jeftinih jer sam mislio da je istina sto ljudi govore da su lose, a znaci njima su lose jer im gume ne mogu bit 10 godina pa im odma ne valjaju... nista onda isprobat onda neku od tih nabrojanih pa se sam uvjerit i et..
 
Član
Normalno ja vozim, sve po ogranicenju :D Ja sam do sad koristio fulda, michelin i sad su mi continental dosle na felgama.. al najcesce sam fulda koristio, i bjezo sam od tih nasih jeftinih jer sam mislio da je istina sto ljudi govore da su lose, a znaci njima su lose jer im gume ne mogu bit 10 godina pa im odma ne valjaju... nista onda isprobat onda neku od tih nabrojanih pa se sam uvjerit i et..
Bas tako. Ovdje je ljudima bitno da pise mischelin-fulda-bridgestone, DOT ne bitan (sta je to???)

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Ja sam prije mjesec dana na preporuku sa foruma kupio Barum Bravuris 3 225/45 17,cijena im je 120 KM/kom pa eto uzmi i to u razmatranje

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
 
Član
Bas tako. Ovdje je ljudima bitno da pise mischelin-fulda-bridgestone, DOT ne bitan (sta je to???)

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
Ja inace gdje ostavljam auto kod firme kad sam na poslu prodjem ovako jedan parking gdje ima sigurno nekih 70-80 auta i oni bas sto mi govore lose te i te gume, sagnem se namjerno kod njihovih auta da pogledam i naletim na dot stariji od moje nene rahmetli, sve stare gume 5,6 neke i vise godina i onda se zale kao lose gume... a ja zbog neiskustva pitam sta je bolje..
 
Top