GUME

GUME

Super Moderator
Ne bi ti znao uporediti sa savom jer sam samo par puta vozio uhp. Znam samo da su bile tihe. Ima sad novi model uhp 2, mozda je to i bolji izbor
Imas u sarajevu barum, besplatna dostava
http://majagume.ba
 
Član
Pozz trebao bih savjet narucio sam rs6 felge 18 e sad sam u dilemi koje gume da uzmem visu ili nizu 245 40 ili 245 45?Auto je Audi a6 4f

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Super Moderator
ima tema za gume, nema potrebe otvarati novu

stavi onu dimenziju koju je fabrika propisala
 
Imam jedne felge sa gumama 205 50 15 na njima dosle sa autom ali vrijeme mjenjat gume nego ova dimenzija nekakva ruzna slabo ih ko ima u ponudi. Gotov nikako. Eh sad ako mi ko moze objasnit koje bi mogao stavit gume na njih 14 ili 16 ali da ne izgledaju ono "debelo" ko traktorske. To mi nije jasno ako ko zna bio bi zahvalan

Mislim mogu li uopste 14 na njih?
 
Poslednja izmena od urednika:
Super Moderator
Ne moze 14 nikako. Uzmes
195/50 15 i to je to
80KM komad odlicna guma, imas i jeftinijih
 
Super Moderator
Nije ni ljepsa ni bolja, ne primjeti se razlika. A svakako sam 90% siguran i da su ti felge uske i da je 205 presiroka za njiih
 
Član
Pozz raja, kakvo je vase iskustvo sa gumama koje su jeftine na nasem trzistu tipa sava, tigar, matador... 80-90 KM
i preporuka za 225/40-45/R17 i sta izabrati medju ovim boljima kojima je cijena tu negdje... michelin, goodyear, continental itd... i zasto?
 
Član
Ja kupio Dayton 16ke. Normalan vozac nece primjetiti razliku izmedju njih i nekih jacih brendova. Usijanim glavama ni michelinke nece pomoci

Dayton = bridgestone
Matador = continental

Send via Gameboy Color
 
Član
Kdm su dot 2008 cooper zeon 2xs 91y, 225/45 r17, i dalje im je dobra šara, a i imaju dobru zastitu za rub felge. Ma da mislim da su sad nankang vrh
 
Ako mislis vozit auto kupi bar barum,a aako mislis u top brand ove kupovat bek ti neko iz slovenije dovede michelin..
 
Top