GUME

GUME

Super Moderator
Pilot sport je sirok pojam, recimo pilot sport 3 je nasljednil pilot exalta, to nije sport guma, to je touring guma tipa bridgestone turanza, al eto sad se zovu tako
 
Član
Pilot sport je sirok pojam, recimo pilot sport 3 je nasljednil pilot exalta, to nije sport guma, to je touring guma tipa bridgestone turanza, al eto sad se zovu tako
Pilot Sport 3 im je kako ime kaže 3 koraka unatrag naspram exalta. Da izvines na izrazu govno guma.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
 
Super Moderator
Pilot Sport 3 im je kako ime kaže 3 koraka unatrag naspram exalta. Da izvines na izrazu govno guma.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

Zato i kazem to je sirok pojam kod miselina i mora se bas dobro poznavati. Cesto ljudi brkaju modele i vrste guma, npr. bolje ce performanse imati uhp guma nekog manje poznatog i jeftinijeg brenda nego neka eko guma od miselina. Evo na bmw-u imam miselin energy saver, 16", nove su sve 4 i malo drugacije smjese od prvobitnog energy koji isto izgleda, i za tu vrstu gume je ok, ali se ne moze porediti performansama sa barum bravuris 3, koji sam imo na alfi u 17'' i koje su jeftinije od energy u 16"
 
Član
Pozdrav raja.
Da ne pravim novu temu ovdje cu pisati.
Moze vas savjet. Hocu kupiti gume za golfa mk2 do jedno max 90 KM po gumi.
E sad koje su vase preporuke da uzmem gume za te pare. Kojeg proizvodjaca. 175/70 R13
Hvala.
 
Član
Pozz drustvo
Proljece stize vrijeme je vec za kupovinu ljetnih guma
Pa me zanimaju iskustva sa srednjom klasom guma dimenzije 205-55-16
Znaci
Barum
Kleber
Hankook
Dayton
Sportiva

Hvala unaprijed
 
zanimaju me iskustva sa Kelly i Sportiva gumama? 225/45/17 ljetne
takodjer,u tom cjenovnom rangu su i Petlas Velox sport i Matador Hectora 3,pa koje mi od navedenih preporucujete?
 
Poslednja izmena:
Top