GUME

GUME

Ja vozim na 2 auta barum bravuris 3 u dim. 195/50 r15 I 225/50 r17 extra guma prao sam ih ko I gy eagle f1 I zadovoljniji sam s njima nego s gy made in turky...
 
Član
Pozdrav raja,
Zanima me koje ljetne gume da uzmem za felgu r17.
225/45 ili 205/55 znali ko imal kakve razlike u udobnosti i u voznji.
 
Član
225/45 Stabilnija u krivinama, manje se auto naginje - neugodina malo --- Sportska voznja
205/55 Ugodina, manja stabilnost, bolja ugodnost. -- Normalna voznja
 
Član
Zdravo svima,
Volio bih cuti vase misljenje, koje vi gume predlazete u pitanju su ljetnje gume.
Golf 5 2007
Potrebna dimenzija: 225 45 R17

Ja sam nesto izmedju Pirelli ili Michelin guma.
E sada tu ima i model gume itd, nisam puno petljao oko guma.
Fulda je do sad bila nakon 50 000 predjenih, postala je bucna mnogo, sara je odlicna ali dzaba kad bruji mnogo.

Moze li vas komentar pireli ili michelin i eventualno neki prijedlog, na sta obratiti paznju i slicno.

Hvala, pozdrav!
 
Član
Ja imam 15-ke zimske mishelinke,extra je,prije sam imao savu,po kisi se nmg porediti,isto prilikom kocenja,a ne mozes pogrijesiti sto se tice continetal,mishelin,pirelli,dunlop

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Je li iko probao ruske zimske gume, Cordiant? Danas sam slučajno naletio, jako mekana šara i fina, a dubina šare je 11mm, što još nisam vidio.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Super Moderator
Prvi put cujem, al mogla bi biti dobra. Vjerovatno dobar grip na snijegu ima. Ja bi probo sto da ne
 
Član
Prvi put cujem, al mogla bi biti dobra. Vjerovatno dobar grip na snijegu ima. Ja bi probo sto da ne
Znaš kakva je šara moćna i mekana, nisam to još vidio? Pored bila neka Lassa pa sam uporedio. Ja bih prije ovu rusku uzeo. Tačno imam priliku isprobati i vjerovatno hoću kupiti za jedan auto pa vidjeti ove zime kakve su.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Član
Zdravo svima,
Volio bih cuti vase misljenje, koje vi gume predlazete u pitanju su ljetnje gume.
Golf 5 2007
Potrebna dimenzija: 225 45 R17

Ja sam nesto izmedju Pirelli ili Michelin guma.
E sada tu ima i model gume itd, nisam puno petljao oko guma.
Fulda je do sad bila nakon 50 000 predjenih, postala je bucna mnogo, sara je odlicna ali dzaba kad bruji mnogo.

Moze li vas komentar pireli ili michelin i eventualno neki prijedlog, na sta obratiti paznju i slicno.

Hvala, pozdrav!
Pirelli sam imao 16-ke ljetne, dosle kad je kupljeno auto i bile su vec stare 6 god. Dvije sam jos 2 god vozao nisam imao nikakvih problema, sare ostalo 3-4 mm jos su se mogle voziti ali sam ih zamjenio.
Na 17-kama trenutno sava uhp ljetna treca godina extra guma i moci ce jos i novi continental (dot 2015) sam stavio nazad ovu sezonu jer se za dvije sezone istrosila na jedva 3mm sare. Tako da nije uopste mjerilo ta zvucna imena ima guma i jeftinijih ali sigurno boljih od continentala, michelina...
 
Top