GUME

GUME

Super Moderator
Koja ti dimenzija treba? Mislim da su ns2 bolje
Al za slicnu cijenu imas sportiva performance, matador, barum... a bolje su
 
Član
Koja ti dimenzija treba? Mislim da su ns2 bolje
Al za slicnu cijenu imas sportiva performance, matador, barum... a bolje su
Mislio sam 215 35 18, obje gume cesto vidam na autima pogotovo vani pa me zanima jel bas tako dobra guma
A sto se tice ostalih, barum ne, sportiva nebi vozio sam z+ nije losa na suhom ali kisa uzas, za matador kazu da nije losa guma tako da me trenutno samo nankang zanima ponajvise ns2

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Član
Ima l' neko lično iskustvo sa Uniroyal RainSport 3 gumama ljetnim, i ima li gdje to kod nas nabaviti ?
 
Super Moderator
Ne kontam sto barum ne kad je najbolja od ponudjenih. Sportiva performance je puno bolja od super Z, a super Z je izmislila gumu za nankang pa eto orjentisi se
 
Član
Mislio sam 215 35 18, obje gume cesto vidam na autima pogotovo vani pa me zanima jel bas tako dobra guma
A sto se tice ostalih, barum ne, sportiva nebi vozio sam z+ nije losa na suhom ali kisa uzas, za matador kazu da nije losa guma tako da me trenutno samo nankang zanima ponajvise ns2

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Vani ih vidjas iz razloga sto nitko ne radi specifične dimenzije kao oni. A od ovih gore ponudjeni ja nebi ni jednu osim nankanga ali i sa njim zaboravi neke posebne performanse. Pogotovo sa dimenzijom 215/35/18. Tu ti nema niti udobnosti niti držanja samo lijepo izgelda. I naravno budi spreman na to da auto sa tom dimenzijom mora ići jakooo nisko inace ce ti biti velika praznina izmedju gume i blatobrana.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
Legend
Zanima me Altenzo, sta je kakva je, treba mi rijedja dimenzija, nasao sam Altenzo te dimenzije, zanima me kakva je guma
 
Član
Evo da i ja pitam jel' iko ikad vozio na Petlas gumama, cisto informativno?
Prije su radili gume samo za teretna vozila, ali nigdje ne mogu naci neke konkretne testove. Cijenom nisu bas toliko povoljne, zato me i zanima kako su se pokazale, jer imam osjecaj da ovi prodavaci lupaju cijene kako hoce :D
 
Član
Vani ih vidjas iz razloga sto nitko ne radi specifične dimenzije kao oni. A od ovih gore ponudjeni ja nebi ni jednu osim nankanga ali i sa njim zaboravi neke posebne performanse. Pogotovo sa dimenzijom 215/35/18. Tu ti nema niti udobnosti niti držanja samo lijepo izgelda. I naravno budi spreman na to da auto sa tom dimenzijom mora ići jakooo nisko inace ce ti biti velika praznina izmedju gume i blatobrana.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Aha ok hvala ti, posluzit ce tvoje misljenje

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Član
I samo sam zaboravio napomenuti da ovo nije mišljenje nego kazem iz prve ruke. Sa cetvorkom sam napravio 95000km i od toga pola na dimenziji 215/40 a drugu polovicu na 215/35/18. Tako da sumnjam da ima mjerodavnijeg od mene za nankang.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
Član
Pozdravljam
Nisam nigdje vidio da se spominju nexen gume.
Zanima me imali ko iskustvo sa Nexen n8000 dimenzija 245-40-18
Cijena dosta povoljna.
Imao sam Nexen zimske i bio sam dosta zadovoljan s njima.
Ima li neko iskustvo sa ljetnim?
 
Super Moderator
Po hr forumu kazu da su dobre, sad ne sjecam se tacno je li za n8000 ili neki model nfera su
 
Top