GUME

GUME

Razlike izmedju conti. Ts I Dunlopa je velika,za agresivnije vozace,prevelka,ja dosta agresivnije vozim nemogu bez dobre gume,dok mi stari moze I s kinezom bilo kakvim jer ide do 60 kmh max
 
Član
Pozdrav,
Uzeo sam nove gume M+S , Fortune Rotation, 225/45/R17 , otisao da promjenim kaze meni covjek, zasto kineza bla bla bolje da si uzeo protekt gume.. pa sam se malo razocarao.
Ne razumijem se toliko, nego sam otisao da kupim gume i narucio, kazu da su oke te.. 97KM jedna..
U svakom slucaju mislim da su bolje od ovih sto su bile na autu, Pirelli 225 45 17, jer im je sara 4.5/5.5mm i onako su krute prilicno, medjutim mogu za ljeta.

Zanima me ima li neko iskustva s ovim gumama?
 
Član
Pozdrav,
Uzeo sam nove gume M+S , Fortune Rotation, 225/45/R17 , otisao da promjenim kaze meni covjek, zasto kineza bla bla bolje da si uzeo protekt gume.. pa sam se malo razocarao.
Ne razumijem se toliko, nego sam otisao da kupim gume i narucio, kazu da su oke te.. 97KM jedna..
U svakom slucaju mislim da su bolje od ovih sto su bile na autu, Pirelli 225 45 17, jer im je sara 4.5/5.5mm i onako su krute prilicno, medjutim mogu za ljeta.

Zanima me ima li neko iskustva s ovim gumama?
Tipićno "majstorsko" mišljenje. Mada me čudi kako nije preporučio da uzmeš mišelinku staru 10-15 godina, umjesto tih "kineza"

Nište ne brini. Vozi normalno, prilagodi se uslovima na cesti.
 
Član
Tipićno "majstorsko" mišljenje. Mada me čudi kako nije preporučio da uzmeš mišelinku staru 10-15 godina, umjesto tih "kineza"

Nište ne brini. Vozi normalno, prilagodi se uslovima na cesti.

Naravno, preporucio je SAVA , kaze samo su 15 maraka skuplje a bolje..
Uzeo sam ono sto sam mogao i sto su mi ponudili i sami rekli da su okej gume i da se prodaju dosta..
 
Član
Za tih 15 KM vise koliko ti je on savu preporucio mozes komotno kupiti continental ts860, cuj sava 110+ KM

Edit: preletio pa nisam upratio da su 17" u pitanju, onda zanemari

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Član
Za isto nekih 100 KM Dayton DW510, ja ih imam vec par godina u rimenziji 205/r16 izlazila bez problema kuda i TS860 195-ica izlazi. Ko vozi normalno vise i nego zadovoljavajuca guma.
 
Član
Poz ljudi, ovih dana kupujem nove zimske gume, auto mi je 4motion, ne znam hocu li 2 ili 4 nove uzimati, u pitanju su 205/50/17 ne zelim puno da se izvalim sta vi preporucujete? gledao sam neke tracmax s210 90 km komad, nemojte negativnih komentara, samo napisite svoje misljenje.
 
Član
"gledao sam neke tracmax s210 90 km komad, nemojte negativnih komentara, samo napisite svoje misljenje."

Pa sta sad napisat, najbolje gume sto postoje ulozeno dobiveno :D Molim i ostale kolege da slicno napisu nista negativno samo pozitiva :D
 
Član
Imao sam ljetne tracmax. Super odnos cijene/kvalitete

Sto se tice quattro pogona/guma, OBAVEZNO sve cetiri gume iste. I uvijek prilikom sezonske zamjene, rotirati (napred-nazad)
 
Top