golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf mk2-spusten ali ne dovoljno :( danasnje slike

Ma ovo je tamma Stefane nemoj zezati.....koje su ti opreuge??pozzz:cool:
 
RE: golf mk2-spusten ali ne dovoljno :( danasnje slike

ma daj ba drug nemoj se zezat s rezanjem prodam ti ja plinske sportske amortizere s oprugama
i soljama sve komplet 200KM
usput dobra ti dvica ;)
 
Legend
RE: golf mk2-spusten ali ne dovoljno :( danasnje slike

ma opruge su kratke bile na nekoj trojci nisam rezao, mehanicar mi dao, kaze neki cova dosao stavio obicne i meni ove ostavio i on ih meni dao, a kontao sam ih malo skratiti bar pola kruga da jos legne nebi nista naskodilo;) kad jos malo legne onda moram distancere zbaviti, onda bi trebao jos malo poraditi na unutrasnjosti pocevsi prvo od neba;) imam nekih ponuda za auto ali i dalje ostaje kod mene:icon_smile:
hvala svima na komentarima;)
 
Legend
RE: golf mk2-spusten ali ne dovoljno :( danasnje slike

uh odlicno je pao , s obzirom da su samo opguge zamijenjene.....,samo naprijed druze , lijep golfers ;)
 
RE: golf mk2-mali update

dobar ti je drug golf, ali ga ubi ova crnina
naprijed,, bra, maska,lajsna, karambolka, spojler sve crno,,
ne znam ali bgar lajsnu na masci da vratis bilo bi puno bolje,,
a taj zastitnik haube razumijem zimi, ali ljeti mi nije jasno sto ga svi furaju:icon_question:
 
Legend
RE: golf mk2-mali update

ofarbacu nekad lajsnu ispod maske, a sto se tice zastite, auto izgleda strasnije pogotovo kad gledas auto u susret, bar meni ;) a i ja sam je privremeno stavio
 
Početnik
RE: golf mk2-mali update

Cini mi se da sam tebe veceras vidio . Il' te neko kopira :p Skrenuo si prema Tusu ustv. u Tusevu garazu . Jesil' taj?

Golf haa.....kakav ce bit' nego prelijep ! ;)
 
Legend
RE: golf mk2-mali update

nisam ja bio, a znam da ima jedan bijeli u lukavici ima samo xenone, nije prije imao alu felge ;)
 
Legend
RE: golf mk2-mali update

evo par slika da malo osvjezim temu :icon_smile: nekidan prikopcana pozicija na bocne zmigavce, nabavljen novi prednji vezni lim treba da se ofarba i zamjeni prije zime i usput cu ofarbati lajsnu ispod maske u bijelo, jedino sad sto imam u planu jeste da nabavim distancere da postavim pozadi;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk2, par slika

Fin golf pravo ;) inace mi bjeli golfovi u kombinaciji sa nekim ljepim felgama bas lijepo izgledaju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top