golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf mk2, par slika

Beli Grom..Odlican ;) Jos kad bi ovu lajsnu ispod maske prefarbao bilo bi bolje mnogo ..sve u svemu fino fino :cool:
 
Početnik
RE: golf mk2, par slika

Jos uvijek kazem tako jednostavan i "obican" a tako lijep.Samo tako nastavi,svaka cast ;)
 
Legend
RE: golf mk2, par slika

mokeBass je napisao(la):
samo da te pitam kako si izvukao ovu crvenu liniju na masci:icon_smile:

hvala svima na komentarima, radicu jos nekih sitnica prije zime, a na proljece cu ga jos malo spustiti;)

crvenu liniju sam izvlacio sa kistom ali sam prije toga okolo zastitio trakom ;)
 
Član
RE: golf mk2, par slika

lijep golfic uzeo sam jednu sliku da ga doradim u PS..bit ce u mojoj temi..;)
 
Legend
RE: golf mk2, par slika

nisam odavno nista pisao, posto nisam bio zadovoljan koliko je auto spusteno sa ovim oprugama nabavio sam druge i sa njima ce biti dovoljno spusten kao sto sam zamislio, ali ce cekati do proljeca, nista drugo nisam uradio osim sto sam ga malo pripremio za zimu, ovih dana treba da uzmrm i zimske gume za 15ke, nekidan sam zamijenio hidropodizace i registrovao auto pa se malo istrosilo ;)
prije postavljanja cu ih ponovo fino ofarbati ;)


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: golf mk2, druge opruge

nabavio sam rucicu mjenjaca, sad malo moram skratiti i napraviti navoj da je mogu fino upasovati i da nebude visoka kao u stojadina ;)
slike su lose bice bolje kad je postavim


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk2, rucica mjenjaca golf 4

nemoj djaba praviti navoj :D nije on za navoja, ja imam istu, ubacio sam traku tanje gume onutra i onda sam je nabio, stoji sad, ne miche :)
 
Legend
RE: golf mk2, rucica mjenjaca golf 4

znam da nije na navoj ali hocu da napravim ako budem nekad vracao staru rucicu:icon_biggrin: a ovu cu pricvrstiti selnom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top