golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
stigla jos jedna zujalica, radi se o golfu 2 1.6b + plin, 88. god. alu felge 15", evo za pocetak par slika veoma su lose a i prljavo je auto ;) jedini planovi do nove godine su:
zamjena selena, lijeva krajnica, farbanje celicnih felgi i postavljanje guma za zimu,
onda cu imati vremena da sredim ove 15-ke, gume na njima su lose i trese malo volan tako da cu ih sto prije skinuti i nabaciti celicare, mislim zastititi komplet pod i pragove, srediti malo prednji i zadnji vezni lim, to je to za ovu god, na proljece idu bolji amortizeri i spustanje, nove folije ove su kriza ;)



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :)

Da i ovdje ostavim komentar i to prvi ;)

Dobar i dobro ocuvan ;) sretno da te dobro sluzi i drago mi je da ti se posrecio mogao je bit kod nekog drugog

Nema potrebe da govorim sta bi trebao uradit kad si sve spomenuo :cool:
prednji vezni lim u bijelo i lajsna ispod maske i ljepotan :icon_biggrin:
 
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :)

fin golf samo nemoj i ti srediti golfa pa ga prodati kao sto to cine mnogi sa foruma.lijepo je se truditi i diviti tome.
 
Legend
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :)

hvala, hvala :) zadrzacu golfa malo duze ;) a prednji vezni lim kad uradim mozda ga ponovo ofarbam u crno meni ne izgleda lose nekako je strasniji :)
 
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :)

prednji vezni lim u bijelo ovako crno nekako je koda bez njega hehehehe a ispod maske ostavi crno kako je al prednji u bijelo obavezno
 
Legend
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :)

hvala vam jos jednom, a bar je vezni lim lako ofarbati neka ga malo ovako ;)
 
Legend
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :)

hvala, sutra sam mislio zastititi pod ali majstor zauzet tako da cu malo pripremiti celicne za farbanje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top