golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf mk2- zastita za haubu "probno" ;)

renault_fan je napisao(la):
ma ok sve,al ako se vec radi nek se ide redoslijedom nekim...ja bi je radije drzao u garazi neg na autu dok ga ne spustim ili ness..... heheh moje misljenje :))

pa nemozez ni tako druze ;)..treba dosta stavri za toga staviti u razmatranje ;)..Kakvi su amortizeri trenutno na njemu,da l ice opruge sportske moci dugo na amprtozerima,kakv je put mozda je makadam :cool:..i glavno pare..
Sto se tice zastite odlicno je sjela.Zato sto je citava auto crno bijelo.samo polako.pozz
 
BHT Ovisnik
RE: golf mk2- zastita za haubu "probno" ;)

fin golf,al i poslije veznog lima vidim da mi nesto ne stima,tek sad skontah,donja lajsna ispod maske je crna,pa se maska s branikom nikako ne istice,da je prelakiras u bijelu boju malo da razbije monotoniju vise bi se isticao prednji kraj:cool:

ovako nesto:cool:
photo1314aae.jpg
 
Legend
RE: golf mk2- zastita za haubu "probno" ;)

lajsna ispod maske ce ici u bijelo;) a vec sam naveo u prvom postu da zastitu za haubu necu stavljati dok nenamontiram 15-ke i spustim auto, ovo sam samo posudio od bojana da vidim kako izgleda;), znaci spustanje ide sigurno sve je spremno samo se ceka slobodan dan;)

stefan je napisao(la):
danas posudio od bojana zastitu za haubu da vidim kako izgleda i odlucio sam i ja sebi da nabavim ali tek posle spustanja i montiranja 15-ki, promijenio sam i osvjetljenje na tabli ali lose slike pa nisam ni postavio



renault_fan je napisao(la):
ma ok sve,al ako se vec radi nek se ide redoslijedom nekim...ja bi je radije drzao u garazi neg na autu dok ga ne spustim ili ness..... heheh moje misljenje :))

slazem se, zastita se postavlja tek posle spustanja i 15-ki to sam i naveo ;)
 
Član
RE: golf mk2- zastita za haubu "probno" ;)

Koliko je para ta kozna zastita haube i gde moze da se nabavi? Mnogo mi se svidja:cool:
 
Legend
RE: golf mk2- zastita za haubu "probno" ;)

mozes kupiti kod clana guster mislim da je cijena oko 70km;)
 
Legend
RE: golf mk2- zastita za haubu "probno" ;)

danas napokon skinute stare folije i stavljene zelene, mogle su biti i tamnije ali nije lose ni ovako ispalo, trazio sam tamnije ali nije bilo, ili da su moja stakla bar bila fabricki zelena, ove folije su malo tamnije i zelenije u odnosu na fabricka zelena stakla i pravo dobro stoje na bijeloj boji, nekad ako nadjem i tamnije postavicu, bojan mi je danas pravo pomogao i hvala mu;) 15-ke se postavljaju sledece sedmice i ide spustanje sigurno, u zadnje vrijeme sam se dvoumio oko spustanja jer su zatvorili tunel celjigovici pa moram dnevno 2 puta ici preko buloga :icon_mad:
skidanje stakala


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
dijelovi na kamari :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us
evo i kako su stakla ispala, mada nema velike razlike u fabrickim zelenim i ovim, ali bolje i ovo neko obicna;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
neki ce reci dzaba si se patio nista se neprimjeti ali uzivo dosta bolje izgleda


Uploaded with ImageShack.us
nekidan ofarbao kljesta i tromble


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk2-postavljene zelene folije ;)

Baš dobro ćuće zelene folije na bijueloj boji, i primjeti se, puno ljepše nego crne, bar meni.
Kliješta fino ispala
;)
 
Član
RE: golf mk2-postavljene zelene folije ;)

meni se svidja bogami, da je tamnije jos bi bolje bilo, sada su na mnogim novijim autima fabricki tonirana stakla, i to zelena, i mnogo dobro izgleda, posebno na karavanima
i ovo sto si odradio je odlicno, ako mognes naci tamniju nijansu rjesavaj to, isplati se patit;)
 
RE: golf mk2-postavljene zelene folije ;)

definitvno nema bolje boje stakala za bijelu boju auta ;) razlikuje se fino od tvornice cak sta vise vuce mi na tonirana zadnja stakla nekih vw novih modela

sve super uskladjeno :icon_smile: samo nastavi tako radit
 
Član
RE: golf mk2-postavljene zelene folije ;)

ovo je odlicno...btw gdje si nasao foliju...kod mene su stakla prilicno zelenkasta fabricki jos kad bi ovu foliju stavio mislim da bi bilo pun pogodak...svaka cast ;)
 
Legend
RE: golf mk2-postavljene zelene folije ;)

druze mozes li samo slikati tu kutiju od folija, i meni se ovo pravo svidja, pa da potrazim ovdje kod nas ;)
 
Legend
RE: golf mk2-postavljene zelene folije ;)

noke kutije sam bacio i ja sam jedva nasao ova dva paketa, i bio sam se prepao da ce mi zafaliti posto sam jednu foliju zguzvao pa morao ponovo lijepiti ali sreca bilo je dovoljno, foliju sam jedino nasao u radnji preko puta auto pijace ;) drago mi je da vam se svidja i definitivno ako nadjem tamnije skidam ove i ljepim ih ;) ko ima vec fabricki zelena stakla i ove extra izgledaju posto znam po zadnjoj sajbi jer sam nju naknadno kupio sa spojlerom i bila je zelena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top