golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf mk2, rucica mjenjaca golf 4

sta ti je sa onim hromom oko koze ? moze li se iskoristiti vise ?
 
Legend
RE: golf mk2, rucica mjenjaca golf 4

funky je napisao(la):
sta ti je sa onim hromom oko koze ? moze li se iskoristiti vise ?

uz rucicu sam dobio kozicu i taj chrom obruc kao sto se na predhodnim slikama vidi, posto mi se kozica nije svidjela svoju sam prepravio i stavio na rucicu, obruc je ostao komplet sa kozicom;)
 
RE: golf mk2, rucica mjenjaca golf 4

super si odradio ;)

jesil kratio svoju rucicu ili si uzeo drugu :icon_question: i ja planiram slicno radit pa bi svoju da kratim odozdo jer se moze odrvrnit sa imbusom od onog sklopa
 
Legend
RE: golf mk2, rucica mjenjaca golf 4

GolFanatiCars je napisao(la):
super si odradio ;)

jesil kratio svoju rucicu ili si uzeo drugu :icon_question: i ja planiram slicno radit pa bi svoju da kratim odozdo jer se moze odrvrnit sa imbusom od onog sklopa

razlika u visini sa mojom rucicom i ovom bez rezanja je bila 2cm znaci sa cetvorkinom je bila visocija, ja sam skratio 5cm tako da mi je sad sa cetvorkinom niza za neka 3cm u odnosu na fabricku prije rezanja, nisam htio previse da kratim, ja sam izmjerio da bude onako mjera ni visoko ni nisko i zadovoljan sam kako je ispalo ;)
 
RE: golf mk2, rucica mjenjaca golf 4

i ja cu da skratim mislio sam samo odvrnit je i spustit ali sam pogledao pa nece moc zbog hoda u rikverc kad se ubode

jel ista bolje tj lakse rukovanje :icon_smile:
 
Početnik
RE: golf mk2, rucica mjenjaca golf 4

GolFanatiCars je napisao(la):
super si odradio ;)

jesil kratio svoju rucicu ili si uzeo drugu :icon_question: i ja planiram slicno radit pa bi svoju da kratim odozdo jer se moze odrvrnit sa imbusom od onog sklopa

Potpis ! :icon_mad:

:lol::lol::lol: Ismijo sam se aaj brate :D

Aa , rucica ispaala extra. ;)
Jel' puno posla da se napravi ?
 
Legend
RE: golf mk2, rucica mjenjaca golf 4

G2_1.6B je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
super si odradio ;)

jesil kratio svoju rucicu ili si uzeo drugu :icon_question: i ja planiram slicno radit pa bi svoju da kratim odozdo jer se moze odrvrnit sa imbusom od onog sklopa

Potpis ! :icon_mad:

:lol::lol::lol: Ismijo sam se aaj brate :D

Aa , rucica ispaala extra. ;)
Jel' puno posla da se napravi ?

ma nema puno posla, ja sam brzo svoju postavio jos sam morao svoju kozicu prepraviti i prosiriti rupu da je mogu na rucicu montirati
 
Legend
RE: golf mk2, rucica mjenjaca golf 4

sredio sam i felge za zimski setup, prvo sam mislo staviti zimske gume na ove 15-ke ali sam odustao, prosle zime je bio na 13 celicnim :icon_smile: njih sam prodao i uzeo 14, njih sam ofarbao u crno i stavio zimske gume, bar ce malo bolje izgledati nego sto je bilo prosle zime;) montiranje na auto ide kad padne snijeg :lol:


Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top