golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: golf mk2, zimski setup

samo da postavim par slika na celicarama :icon_smile: dosta je bolje nego prosle zime ;)
nista specijalno nisam radio, nema se vremena a i brzo se smraci, na proljece idu zute opruge pa se biti jos nizi ovo za zime taman mada ponovo grce snijeg, ide presvlacenje neba, bi xenon i promjena boje osvjetljenja unutrasnjosti. one zelene folije su izblijedile i sad izgledaju ka fabricka tonirana stakla, tako da i njih mjenjam i trazicu najtamnije zelene folije ;)


Uploaded with ImageShack.us
malo probavanje guma po jahorini, nije mi vise bilo zanimljivo na putu pa sam morao ici mimo puta kuda nije ocisceno ja zadovoljan gumama ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
i evo par slika sa ratkapama malo za promjenu :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: golf mk2, zimski setup

ne znam koliko spustaju to mi drug dao skino nekom covjeku i stavio mu obicne a on njemu ove ostavio;)
 
Legend
RE: golf mk2, zimski setup

hvala, ali najgore je kad dodje zima i kad moras zimulje staviti i malo odici auto, ne moze covjek da se navikne na izgled:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: golf mk2, zimski setup

bas sam htio reci kako bio ljepsi s ratkapama kad ono ratkape:D inace jako fin golf:cool:
 
Legend
RE: golf mk2, zimski setup

nista se nije radilo na izgledu, samo se mehanika utegla posle zime, zamjenjen alnaser, lamela i jos par sitnica, golf ide na prodaju za nekih desetak dana posto sam uzeo drugog golfa, sa ovim sam presao skoro 40 000 i extra me sluzio i odlicno je palio na minusima iako je baterija od 45a, drugog golfa cu predstaviti u novoj garazi, ovu cu zakljucati kad prodam auto jer nece biti zapostavljen dok je god kod mene
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top