Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dadao_style je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
Svaka cast druze...prelijep Glf upravo po mom ukusu i ovakvom izgledu tezim za svoju Corsu !
Respect ! :cool:

P.S: Ako se ne varam vidim blago zatamnjenje stakala na Golfu ili mi se cini? Ako sam upravu hajde molim te reci mi
koje su folije u pitanju i koji je ovo postotak?

hvala druze a sto se tice stakala nema nista samo su na njemu tamna color stakla mrvu su tamnija od stanardnih

Aha i kod mene u Corsi su zatamnjena blago neki mozda 10% kao i kod tebe...ali na ovoj zadnjoj slici si takav ugao uhvatio da djeluju jos tamnije ;)

Vidim i pehar se dobio...cestitam :D
 
Outrage je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
Outrage je napisao(la):
Svaka cast druze...prelijep Glf upravo po mom ukusu i ovakvom izgledu tezim za svoju Corsu !
Respect ! :cool:

P.S: Ako se ne varam vidim blago zatamnjenje stakala na Golfu ili mi se cini? Ako sam upravu hajde molim te reci mi
koje su folije u pitanju i koji je ovo postotak?

hvala druze a sto se tice stakala nema nista samo su na njemu tamna color stakla mrvu su tamnija od stanardnih

Aha i kod mene u Corsi su zatamnjena blago neki mozda 10% kao i kod tebe...ali na ovoj zadnjoj slici si takav ugao uhvatio da djeluju jos tamnije ;)

Vidim i pehar se dobio...cestitam :D


da pehar sam dobio za 3 mjesto u street style mostar i drugi u sarajevu lijep je osjećaj kad dobijes nagradu za svoj trud sad je auto jos bolje i spremnije sto se tice german style klase pa se mozda jos nekad okusam ako budem imo volje i vremena
 
Član
Ja sumnjam da cu ove godine biti spreman za natjecanje ;) ali aBd sljedeci godine namjeravam nesto pokusat napraviti u German stylu ;) pa mozda se i ja okitim lijepim priznanjem na regalu :D
 
Evo par novih slika golfa šteta je ne iskoristit ove presunčane dane i napravit koju slikicu exenoni su smontirani maglenke opet skino nisam bio zadovoljan znas kad nesto nije to to sad su out čekam neko rjesenje i daljnju preradu dok skupim zivaca zasad ovako nek ostane dok ne smontiram kako treba



























 
Član
Extra golfic samo dalje tako ;) ... Btw jesi u nas ovdje kupovao taj osvjezivac u obliku felgice ako jesi mozes mi reci gdje ima uzeti kod nas ;)
 
DJ_M4rko je napisao(la):
Extra golfic samo dalje tako ;) ... Btw jesi u nas ovdje kupovao taj osvjezivac u obliku felgice ako jesi mozes mi reci gdje ima uzeti kod nas ;)

uzimao sam kod auto oprema leko mostar ima ih raznih oblika tj dizajna :)
 
Član
Dadara prijatelju sta reci za tvog golfa nahvalio sam ga zadnji put kad smo bili zajedno ali moram i ovdje svaka cast svidja mi se sto neides u onu perlu nego mat i to je to, maska bez znaka je legla naopako ma sve sve i sto je skener reko WEST HERCEGOVINA, GERMAN POWA
 
cnic_gsi je napisao(la):
Dadara prijatelju sta reci za tvog golfa nahvalio sam ga zadnji put kad smo bili zajedno ali moram i ovdje svaka cast svidja mi se sto neides u onu perlu nego mat i to je to, maska bez znaka je legla naopako ma sve sve i sto je skener reko WEST HERCEGOVINA, GERMAN POWA

hvala druze netrebas ti nista pisat znam ja kakvo je tvoje misljenje prema meni i prema autu davno si sve reko i hvala na svemu
 
ZELA GTI je napisao(la):
Extra,već rekoh:cool:

Još si u Mostaru:icon_confused:Zar nisi trebao ići nekim poslom u bosnu?


jesam al je zgrada koju sam trebo radit trenutno blokirana od strane inspekcije krajem tjedna bi trebali počet radovi tako da sam jos na podrucuju mostara sa poslom cim dobijem zeleno svijetlo idem gore :(
 
Član
Ajd,nije preko svijeta:icon_smile:

Ako ti treba netko da čuva golfića dok te nema,samo se javi:lol::lol::D

Šalim se,valjda se sretnemo uskoro,da malo proljudikamo;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top