Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
druze sto bi rekli NIŠTA NE KREĆI :) haha
tako golf i treba da izgleda bez nekih špojlerunga i sličnih gluposti
WEST HERC GERMAN POWA :)
 
Član
drug najljepsi duja u BiH,sve je tako fino upasovano,gledajuci tvog golfa zaboravim na sva novija auta koja su izasla,,ovo je mjera,svaka ti cast,imas ukusa,,sve pohvale,i puno srece,i sa zenidbom,i autom,sa svime;);)
 
ArminM je napisao(la):
drug najljepsi duja u BiH,sve je tako fino upasovano,gledajuci tvog golfa zaboravim na sva novija auta koja su izasla,,ovo je mjera,svaka ti cast,imas ukusa,,sve pohvale,i puno srece,i sa zenidbom,i autom,sa svime;);)
hvala druze cjenim iskrenost danas je sve neka ljubomora i žuganje dabogda bilo jos sto ovakvih al čudno je vrijeme doslo jos jednom hvala na lijepim zeljama

zaboravio sam reć danas sam uzeo balans štangu most prednji klješta od gti i ventilirajuće diskove pipremam se lagano :)
 
prijetalju nije bitno skim radis nego kako radis ja sam svog golfa sve sam radio sklopio od a do z pa je ispao dobar bitna je volja i kultura u sređivanju ostalo sve samo dodje drz se kulture i nemozes fulat
 
Član
ja ljepseg golfa nisam vidio ni na forumu ni uzivo ...svaka cast jos 90ta godina ..nema dalje vrh;)
 
ZELA GTI je napisao(la):
punisher je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Jedna od naj sređenijih dvica u Mostaru.Posebno mi se sviđa perla,sjaji se kao luda.Šta reći kolega,svaka čast;)

nabolja dvica daleko, ne samo u gradu ;)

Šuti rođo:D
Ima jedna crna G60 u gradu,srcu mi je mnogo draža:lol:

taj g60...joj sta ide, nemoze mu 5-ica gti vode dodati, ima bas jedan video kako je sije!

dadao_style je napisao(la):
dvije od danas onako u prolazu štroknute




fale ti jos maglenke, budes ih stavlja, evo meni ce doci za koji tjedan nove maglenke, nisu original hella iako pise hella na njima ali imaju lecu i pravo jeftine s obzirom na ove orig hella polovne a i jednima i drugima se otopi kuciste s vrimenom!
 
maglenke imam nego mi ostale na starom braniku trebam ih premontirat na ovaj branik ovako je to sa maglenjacima zar sumnjas u mene da nemam maglenjake :) čim uhvatim vremena smontiram ih na ovaj branik

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top