Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
najbitnije je uraditi kvalitetno, sad je bolji nego kad je izašao iz fabrike. To se traži, a ne onaj moto"samo što više izmjeni" pa uložiš bruku para i imaš creme de la ČUNING:icon_smile: sve pohvale, lijep Golf:D
 
Bokili je napisao(la):
vrh brate, al jedna zamjerka ,a to je na sajbi crno (nalja ) ili šta je vec ...
jedino to :cool:


hvala svima na pohvala za auto uzvo je jos bolji zna tomislav i ostali momci koji su gledali auto ovh dana ću postavit nove slike stavio sam exenone i maglenke sad nedam vise marke za šminku jer je na redu motor i ojačanja da se rade a bokii problem je sto je sajba citava bez one sjene gore a meni tako ruzno nikako da naletim negdje na šajbu od gti a color da ima zelenu sjenu gledo sam novu dodje 90 km pa ako nekad bude maniti para mozda je uzmeme do tada nek stoji ovako i nije to radu sminke vec radi sunca i ova ovicna folija valja para
 
BHT Ovisnik
fino je to:cool:
mislio sam i ja sebi tu foliju uzeti,jesi to posebno uzeo malu,jer vidio sam meščni na pumpi kraj leke da ima mala
 
Član
Extra autic nema dalje :) nego sto nisi parkiro ovde neki dan? nije bilo mjesta ili sta? ja bio do grada otiso vratio se kasno a niko nije spominjo da si dolazio
 
sandy_mo je napisao(la):
Extra autic nema dalje :) nego sto nisi parkiro ovde neki dan? nije bilo mjesta ili sta? ja bio do grada otiso vratio se kasno a niko nije spominjo da si dolazio


ma napio se prije vremena pa mi nisam ni vozio vozili me drugi :)ipak hvala za parking trebat ce mi za svatove kad budu :)

CoL3-99 je napisao(la):
fino je to:cool:
mislio sam i ja sebi tu foliju uzeti,jesi to posebno uzeo malu,jer vidio sam meščni na pumpi kraj leke da ima mala


ja sam uzeo obicne folije za zatamljivanje sa vana sam izmjerio dimenziju i sve oderzo na mjero sa vana i kasnije samo naljepio iznutra i ostaje ovako dok nekad ne nabavim orginalnu šajbu sa sjenom zelenom ili plavom
 
Član
Svaka cast druze...prelijep Glf upravo po mom ukusu i ovakvom izgledu tezim za svoju Corsu !
Respect ! :cool:

P.S: Ako se ne varam vidim blago zatamnjenje stakala na Golfu ili mi se cini? Ako sam upravu hajde molim te reci mi
koje su folije u pitanju i koji je ovo postotak?
 
Outrage je napisao(la):
Svaka cast druze...prelijep Glf upravo po mom ukusu i ovakvom izgledu tezim za svoju Corsu !
Respect ! :cool:

P.S: Ako se ne varam vidim blago zatamnjenje stakala na Golfu ili mi se cini? Ako sam upravu hajde molim te reci mi
koje su folije u pitanju i koji je ovo postotak?

hvala druze a sto se tice stakala nema nista samo su na njemu tamna color stakla mrvu su tamnija od stanardnih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top