Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
rm sam dugo trazio gledo sam ih bas dosta al nisam se htio zaletit dok nisu ispale bas dobre a i momak sto mi je prodo je bio fer i korektan sa cjenom hvala svima javim se kad rm bude gotov neznam kad cu radit vrucine su opasne neda mi se nista prije cemo na zimu šlajfat nego sad
 
Član
Za koliko su para otisle druze!? A vidis svidja mi se taj fazon BBSica :) nisam to znao..a gdje nadjes sebi falc da kupis i posto je to?
 
bad_look je napisao(la):
Joj jarane golf ti je predobar ne mogu da se nagledam...pozzzz

hvala kolega

Outrage je napisao(la):
Za koliko su para otisle druze!? A vidis svidja mi se taj fazon BBSica :) nisam to znao..a gdje nadjes sebi falc da kupis i posto je to?


cjena felgi je bila 1000 km a rubove imas preko ebay da narucis a ima momak u hrvatskoj sto ima vec na stanju dosta rubova naravno novih i uzmes po volji vec su ispolirani serijski
 
Član
dadara cestitam na udomljavanju ovako premocna 4 kučića svaka cast ovo ce da bude beton sretno s njima i ako trebas pomoc zovi bruda tu smo! Pozz
 
rm je ovih dana rastavljen dakle odvijeno svih 120 sarafa 30 po jednoj felgi rastavljeni rubovi koji ce se za početak ispolirat dok vremenom nenadjem nove i sire i jos će srce da se farba u sivo.Pošto je previse vruće i uvjeti za rad su jako teški fege će ići skroz lagano i kad se mogne... i danas su stigla klješta ventilirajući diskovi i pločice ovih dana ću uzet nova crijeva novi glicerin i montirat ploče od gti a....kad smontiram javim :)





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
dok se bbs rm lagano polira srce piprema za farbanje naravno to planiram tek na proljeće na auto u međuvremenu sam stavio ventilirajuće diskove ploče pločice klješta od gti nova pletena crijeva novi glicerin i zadnje kočione cilndre nove i trgovo sa ogijem za felgice dok bbs ne bude gotov

par slika sa novim felgama dok nebude bbs gotov onda ove ostaju za zime a bbs ljeti :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
centra turbo je predobra felga za golfa
po mom osobnom misljenju jedna od najboljih felga uopce na g2 sta idu :)
 
ZELA GTI je napisao(la):
Ima u Rodoču crvena dvica s takvim felgama. Skoro identična.

Samo je pod haubom gti:D

da poznajem momka dobro radi u TOP AUTO ima iste ovakve felge golf crveni plitkih branika GTI 8V extra auto a i kod mene ce sjest gti samo u svoje vrijeme dok se malo zivot sredi samo lagano nevolim pricat nista unaprijed dio po dio pa kad bude bude
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top