Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ZELA GTI je napisao(la):
Ajd,nije preko svijeta:icon_smile:

Ako ti treba netko da čuva golfića dok te nema,samo se javi:lol::lol::D

Šalim se,valjda se sretnemo uskoro,da malo proljudikamo;)

moze ja sam uvjek za naćemo se jednu večer da popijemo koju
 
brock b1 felgice su prodane kupljene su rial 7x15 za vozanje a na čekanju u sobi BBS RM O12 kupljene ovih dana i čekaju blagu restauraciju poliranja i farbanja onda naknadno sire rubove inace su felge u extra stanju...



Uploaded with ImageShack.us

sa felgama necu zurit kad se urade urade ima dana i kafana see yaaaa
 
danas sam ih rastavio zasad cu samo ispolirat orginalne rubove i lakirat srce jer imam nekih vaznijih stvari pa kad dodje vrijeme za rubove planiro sam sva 4 1.5 ili pozadi 2.0 a naprijed 1.5 al o tome kad dodje vrijeme za kupovinu zasad ovako
 
Član
A to se ko mogu mjenjati rubovi ili kako ja to shvati...neznam drug ne sumnjam da da ce mu odlicno stojati ali one su felge bile fenomenalne :S sto nisi javio da su za prodaju...
 
Outrage je napisao(la):
A to se ko mogu mjenjati rubovi ili kako ja to shvati...neznam drug ne sumnjam da da ce mu odlicno stojati ali one su felge bile fenomenalne :S sto nisi javio da su za prodaju...

da bbs imas dvodjelne i trodjelne odvijes sarafe uzmes jota koliko zelis zavijes i gas a sto se tice brock felgi bile su dva mjeseca u oglasu ovdje na bhtungu pod gume i felge čak ih je kupio momak sa foruma tako da je oglas bio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top